f O Lezersfoto 36 ZOMERKRANT PZC zoekt uw beste Zeeuwse zomerfoto's vOIOTOIi Zon, zee en zand, of barbecueën en biertjes? Lek ker luieren, of actief bezig zijn? Of misschien is het nog wel iets heel anders dat het ultieme va kantiegevoel in u losmaakt. Wat het ook is... wij willen het graag zien! Bij de PZC vindt u weer acht weken lang de Zo- merkrant. Daarin plaatsen we elke dag de mooi ste Zeeuwse zomerfoto's. Bovendien maakt u, als u uw foto instuurt, elke dag kans op een PZC-strandtas! U kunt uw foto's uploaden, en inzendingen van anderen bekijken, via het album Zomer in Zee land op onze site: WWW.pzc.nl/foto verschijnt elke dag gedurende de zomer als bijlage bij de PZC en BN DeStem Tips en informatie: zomer@pzc.nl www.pzc.nl/zomer 0118-434065 PZC (onder vermelding van 'Zomer') Postbus 91 4330 AB Middelburg I Coördinatie: Cris Sohier Redactie: Lilian van Gaaien Jerry van Luijk Tom Scheele Verkoopteam Zeeland telefoon: 088-0139995 adverteren.zeeland@wegenermedia.nl Voor zonaanbidders is het een beetje te nat op het moment, maar dan kun je altijd nog een fij ne strandwandeling maken of, zoals hier, te paard over het strand. Dan mag een spettertje meer of minder de pret niet drukken. Niet voor Annamarie Koppelaar in elk geval, die ons deze Waterpret in Breskens, ingezonden door Jaap Vasseur. foto stuurde. 'Heerlijk in galop langs het strand', schreef ze bij deze foto van zand, wolken en paarden. Ron de Reus stuurde deze foto van een jonge kustbewaker uit - zo als hij zelf schrijft - 'het wonderschone stadje Veere'. Isabella maakt zandsoep aan het strand van Domburg. Of we ook een hapje blieven? Jolanda Huissen stuurde de foto in. Deze merel, gefotografeerd door Margot de la Ruelle, kan duidelijk niet lezen. RECTIFICATIE: Gisteren stond op deze pagina een fraaie foto van de ha ven van Veere. Helaas hadden we daar per abuis onder gezet dat het om Vlissingen zou gaan. Bij deze moeten we dat dus helaas corrigeren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 36