Onbeperkt toegang tot E-paper en nieuws apps Grandioos Gent 15,- voordeel per persoon! Hotel in het centrum Gratis wifi Ontbijtbuffet Boottocht door Gent Boekje Gent, flesje water en zoetigheidje nnschraL Boek vóór 21 juli op Kras.nl/LR52731 Exclusief voor abonnees 7 gratis wifi Hotel Ibis Gent Sint Baafs Kathedraal Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52731 Gent, de meest historische en verrassende stad van Vlaanderen! Ontdek de Graslei; het Gravensteen en de vele winkelstraatjes, markten en restaurants zelf met deze supercomplete aanbieding. Een boottocht is al inbegrepen! Dit comfortabele 3-sterren hotel ligt in het centrum van Gent, direct tegenover de prachtige Sint Baafs Kathedraal en op loopafstand van vele andere bezienswaardigheden in Gent. Het hotel beschikt o.a. over gratis wifi, een lift, bar, ruime ontbijtruimte en parkeergelegenheid (tegen betaling, ca. 16 per dag). Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie met NL zenders en badkamer met douche en toilet. Inclusief: 3 dagen (2 nachten) verblijf in Ibis Gent Sint Baafs Kathedraal met ontbijtbuffet, 1 boottocht door Gent p.p., 1 boekje 'Gent in de pocket', 1 stadsplattegrond, 1 flesje water en 1 zoetigheidje. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 14 juli t/m 29 december 2014. van voor u 3 dagen Jvanaf 89,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 21 juli 2014. Ga naarKras.nl/LR52731 of bel 0900-9697 (15cpm) o.v.v. reisnummer LR52731 Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl reserveringskosten en CalamiteitenFonds woensdag 9 juli 2014 Met de E-paper leest u uw vertrouwde krant, maar dan digitaal op uw tablet, pc of laptop inclusief toegang tot alle regionale edities. En met de smartphone en iPad nieuws app heeft u altijd het laatste nieuws bij de hand. Als abonnee van de PZC heeft u altijd onbeperkt toegang tot al het digitale nieuws. Heeft u zich nog niet aangemeld? Meld u dan nu eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. Wij wensen u veel plezier met het digitale nieuws. Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 15