Zomers genieten op de Veluwe Golden Tulip m 8 dagen ,af C 339 8 dagen ,af 339 r Korting tot wel €30,-P-P-! SaasGrund-Wallis Indrukwekkende uitzichten en bergtoppen Lezersprijs vanaf 99 p.p.* Luxe van Golden Tulip Heerlickheijd van Ermelo**** Vanaf pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Schitterende bergen en lieflijke dorpjes Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen Inclusief: Prijs op basis van een tweepersoonskamer, toeslag éénpersoonsgebruik 30,00 per arrangement. Toeslag 10,00 p.p. bij aankomst op vrijdag en in de schoolvakanties. Luxere kamers zijn beschikbaar op aanvraag en tegen een toeslag. Prijs is exclusief verbiijfsbelasting. Dit arrangement is geldig tot en met 30 september 2014. Op basis van beschikbaarheid. Golden Tulip Heerlickheijd van Ermelo ligt midden in de bosrijke omgeving van de Noord-Veluwe. Ons comfortabele en stijlvolle hotel is een goede basis om de afwisselende omgeving te ontdekken. Direct buiten het hotel begroet de natuur van de Veluwe u: de Veluwse bossen, het Veluwestrand en het Veluwemeer. Bent u meer een cultuurliefhebber? Dan kunt u uw hart ophalen in steden als Amersfoort, Zwolle en Harderwijk. Daar omheen zijn tientallen pittoreske dorpjes gelegen die uiterst geschikt zijn voor kleine ontdekkingstochten. Wilt u met de kinderen op stap, ook dat kan. In de directe omgeving van het hotel vindt u het Dolfinarium in Harderwijk, Dierenpark Amersfoort, en Walibi World, wij weten zeker dat uw kinderen enthousiast zijn en u ook. Ook in het hotel is het goed toeven. Bijvoorbeeld in de Brasserie: hier kunt u heerlijk dineren of in de zomer met een goed glas wijn genieten van de zon op het terras. Daarnaast herbergt het hotel onder andere een zwembad, diverse sauna's en een fitnessruimte om optimaal tot rust te komen. Wilt u totale ontspan ning, dan is ons BABOR Beauty Center zeker iets vóór u.Genietvan verschillende rustgevende en verzorgende behandelin gen en voel u als herboren! 3-daags arrangement: 2 x hotelovernachting in een comfort- kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Ontvangst met een sprankelend glas prosecco lx driegangendiner op de dag van aankomst* Diverse fiets-en wandelroutes Vrij gebruik van zwembad, sauna's en Turks stoombad Gratis Wifi in het hele hotel Bij aankomst op vrijdag en zaterdagserveren wij het diner vanaf de BBQ op ons terras Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Golden Tulip Heerlickheijd van Ermelo via telefoon 0341-56 85 85 of via e-mail: info@goldentulipheerlickheijdvan- ermelo.nl o.v.v. actiecode GTHVE02 HEERLICKHEIJD VAN ERMELO PZC Meer informatie en boeken Reizen worden uitgevoerd door Effeweg.nl. Ga naar de webwinkel van onze krant om deze reis te boeken. U kunt ook een reservering maken op www.effeweg.nl of telefonisch via 0529-46 96 67. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon en o.b.v. een boeking voor 2 personen die verblijven in een 2-persoonskamer. Exclusief excursie-en entreegelden, Gastekarte/Biirgerpassen €18 reserveringskosten. De kortingis alleen geldigop nieuwe boekingen gemaaktvan 09-07-2014 toten met 16-07-2014, gemaakt met boekcode: 1028 woensdag 9 juli 2014 Geniet tijdens deze reis van schitterende uit zichten, adembenemende berglandschappen en prachtige natuurschatten. U kunt een ritje maken met de gondellift naar de top van de Klewenalp en bewonder de indrukwekkende natuur tijdens tochten door het Grindelwald en langs de Vierwaldstattersee. Voor cultuurlief hebbers staan de bezoeken aan de gezellige stad Luzern en aan de hoofdstad van Zwitser land, Bern op het programma. Vertrekdata en prijzen: Sep, 12,19* van 429,- voor 399,- Okt, 3 van 399,- voor 369,- Okt, li van 389,- voor 369,- Okt, 18 van 379,- voor 349,- Okt, 25 van 369,- voor 339,- Gebruik actiecode: 1028 Highlights Rigi Luzern Grindelwald Bern Vierwaldstattersee Vijfpassentocht Inclusief: Vervoer per Comfort Class touringcar 7 hotel overnachtingen 7x ontbijtbuffet 7x diner Welkomstdrankje 1 maal koffie en gebak Kofferservice Gevarieerd avondprogramma Begeleidingdoor uw chauffeur, tevens reisleider Hotel Löwen*** U verblijft in hotel Löwen, in het gezellige centrum van Lungern. Het hotel beschikt over een restau rant, bar, lift en wellnessfaciliteiten. De kamers zijn voorzien van douche of bad, toilet en föhn, radio, televisie en telefoon. Het Saasdal kenmerkt zich door besneeuwde bergtoppen, pittoreske dorpjes, schitterende uitzichten en prachtige bergmeren. Tijdens deze reis brengen we een bezoek aan de Mattmark See, gelegen aan de voet van het Monte Rosamassief. Bewonder de eeuwig be sneeuwde Matterhorn en de imposante berg Gornergrat. Een rit over de Grimselpas en het schitterende uitzicht op de Rhönegletsjer mag u niet missen! Vertrekdata en prijzen: Okt, 25 van 479,- voor 399,- Okt, 31 van 479,- voor 349,- Nov, 7 van 479,- voor 339,- Gebruik actiecode: 1028 Highlights SaasGrund Mattmark See Gornergrat Rhönegletsjer Saas Fee Matterhorn Grimselpas Vervoer per Comfort Class touringcar 7 hotel overnachtingen 7x ontbijt 7x diner Begelei ding door uw chauffeur, tevens reisleider Hotel Eden*** In het centrum van Saas Grund bevindt zich het hotel Eden. Het hotel beschikt over een restau rant, bar, tv-kamer terras, lift en gratis draadloos internet. De sauna is tegen betaling te gebruiken. De kamers zijn voorzien van douche of bad, toilet, föhn, televisie en radio.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 14