Colofon fllensenlinq.nl mensenlinq.nl amiiieberichten Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio 361 0111 450717 Jacoba Bakker Schouwen-Duiveland Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? C 0800 - 4444 000 Twitter Facebook Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande kijk ook op dinsdag 8 juli 2014 Wie in de beschutting van de Allerhoogste woont en overnacht in de schaduw van de Ontzagwekkende, zegt tegen de HEER:Mijn toevlucht, mijn vesting, mijn God, op u vertrouw ik.' Psalm 91:1 en 2 Gelovend in haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder weduwe van Jan de Feijter sinds 28-11-1996 in de leeftijd van 94 jaar. Toen God zag Dat de weg te lang De berg te steil En het ademen te moeilijk werd Legde Hij zijn armen om je heen en zei: "Kom thuis". Vlissingen Wim en Ria de Feijter AxelFré en Addy de Feijter Heinkenszand Jan en Corrie de Feijter St. Maartensdijk Koos en Suzie de Feijter Klein- en achterkleinkinderen 6 juli 2014 correspondentieadres: Handelstraat 27 4571 XA Axel De samenkomst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 11 juli om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in de kerk. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van verzorgingshuis 'De Vurssche', afdeling Sassing, voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij vergeten zijn u een kaart te sturen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Uitvaartverzorging voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week Naam Plaats Zoeken volg ons op like ons op

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 36