kijkookop fïlensenlinq.nl Familieberichten Martin Fennet Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde en creatieve broer, zwager en oom Ad Kusse echtgenoot van Ineke van de Vreugde Wij aden zullen je missen broer!! Wij wensen Ineke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies voor nu en in de toekomst. Jans en Adrie t Kot en Sjaan Sientje t en Piet t Jannie en Kees t Grietje en Martie Jan en Nel Wil en Bouxfevvijn Geert en Kees Jos en Nelly Neven en nichten Na vele jaren vriendschap is overleden onze goede vriend Ad Kusse Wij wensen Ineke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Anneke Adriaanse Rene en Karin Conté Ad Kusse Heden is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Agata Maatje Mieras Anita in de leeftijd van 66 jaar. Meliskerke: J.J. Mieras-Beeke Dordrecht: M.N. Mieras Goes: J.E. Mieras-Weststrate Borssele: N.A. Mieras-de Pree Neven en nichten Wezep, 6 juli 2014 Geheel in overeenstemming met zijn wens nemen wij in besloten kring afscheid van onze vader Scheveningen, 1 oktober 1952 Renesse, 5 juli 2014 Ramon en Sally Stèphanie Nigel Remy Correspondentieadres: Irenestraat 4 4322 BM Scharendijke Woensdag 9 juli is er gelegenheid tot condoleren van 16.00 tot 17.00 uur in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Een laatste buiging voor Frans Walhout Erelid van Souburgs Toneel en Cabaret Leden van STEC "De stad die zij verbeiden die staat in wit en goud aan 't einde van de tijden voor iedereen gebouwd Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Paulus Johannes Schiewold echtgenoot van Katie Wilbrink in de leeftijd van 83 jaar Middelburg: Purmerend: Domburg: Nieuwerkerk: Nieuwerkerk: Zierikzee: Tervuren: (België) Zierikzee: Goes: Toon (in herinnering) en Jannie Kees (in herinnering) en Ina Wim (in herinnering) en Jo TOOS en Willem (in herinnering) Wannes en Coba Dries en Lenie Jan enTruus Daan en Licia Jaap (in herinnering) en Coby Neven en nichten Vlissingen, 5 juli 2014 Dag, lieve Lydian We zullen je sterke en krachtige persoonlijkheid missen. Dagbesteding 't Zwin, Dc Bosweg en de Poel Goes Nordin Nordin Izaak Midavaine dinsdag 8 juli 2014 35 Verdrietig vernamen wij het bericht dat is overleden In onze herinneringen zal hij altijd bij ons zijn. Wij wensen Ineke, Wilco, Mirjam, Ron, Ingrid, Daan, Anne, Luc en verdere familie veel sterkte toe. Adrie en Willie Tilroe Bram de Looff (in herinnering) Teruggekeerd naar zijn Schepper... Mijn lieve man Paulus Johannes Schiewold (Paul) echtgenoot van Katie Schiewold - Wilbrink *Nieuwerkerk, 12 december 1930 vader van Arno en Fenny Rienke Ankie en Henk Jan-Paul en Miriam t Vlissingen, 5 juli 2014 opa van Reinoud en Anna Pepijn Kat ja Jelle Tij men Christiaan, Elise Evelien en Miniek Justin en Danielle Charlotte en Rick, Nerena Paul Krugerstraat 70/634 4381 WS Vlissingen Wij nodigen u uit, het leven van Paul te vieren, in een dienst van dankbaarh Waarin voorgaat Ds. J.W. Steenbergen, gehouden in de Sint Jacobskerk, Oud'" te Vlissingen. Vrijdag 11 Juli om 13:30 uur. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren pi de kerk. Aansluitend zal de naaste familie Paul begeleiden naar het crematorium. Paul Is overgebracht naar de rouwkamer van uitvaartzorg Memoriam, alwaar geen bezoek. Een warm woord van dank voor da liefdevolle verzorging gaat uit naar Annemarie, Diana, Mar Joes, Marjan, Astrid en overige medewerkers van Hospice Ter Reeds Soms is er zoveel wat we voelen..., maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Zijn plotselinge overlijden heeft ons diep getroffen. Wij wensen Ronald,Manon,Kayleigh,Kevin en familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Carnavalsvereniging lerzijme Ons bereikte het droevige bericht dat de zoon van onze collega Manon door een noodlottig ongeval is overleden. Wij wensen Manon, Ronald, Kayleigh, Kevin en verdere familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Kinderdagverblijf Duimelotje Vera, Mieke, Very, Danielle, Denise, Valesca, Jeanine en Angelique. Heere HEERE, Gij weet het. Ezechiël 373 Bedroefd delen wij u mede dat, na een moeizame levensavond, door de Heere van ons is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde vader en opa echtgenoot van Elizabeth Pieternella Sturm (eerder weduwnaar van Johanna Moerdijk) in de leeftijd van 94 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Middelburg: E.P. Midavaine-Sturm Middelburg: Adrie Midavaine Gerrie Midavaine-Nieuwenhuis Middelburg: Jannie Bakker-Midavaine Evert Bakker Hillegom: Jan Midavaine (in herinnering) Ina Midavaine-van Moolenbroek Apeldoorn: Bart Midavaine Corrie Midavaine-de Landmeter Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, 5 juli 2014 E.P. Midavaine-Sturm Briandlaan 22 4334 GP Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 10 juli van 19.00 tot 19.45 uurindeTer Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 11 juli om 13.45 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er nog gelegenheid om de familie te condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Onze dank gaat uit naar de extramurale zorg van "Eben-Haëzer" voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dag ome Jan, bedankt voor alles! Liefs, Nelleke Ad Helma Jan Willem Dianne en kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35