fDensenlinq.nl Nooit was iets teveel Jij bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel. Er valt nu een groot gat op de plaats waar eens onze vrouw, moeder en oma zat Jij blijft altijd in onze harten voortbestaan. Ook al is het heel erg moeilijk zonder jou verder te gaan. Na het moedig voeren van een korte ongelijke strijd is in alle rust ingeslapen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Maria Elisabeth van Bremen-van Steenbergen - Marijke - echtgenote van Frans van Bremen 26 december 1947 - f4 juli 2014 Frans van Bremen Arjan Frankwin en Elise Romy, Sharon Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Thuiszorg Allévo, voor de goede en liefdevolle verzorging. Mr. Dr. Messtraat 25,4441 AV Ovezande Woensdag 9 juli is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Marijke te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 10 juli om 13.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Jane van Sighem Na een kort ziekbed is plotseling overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Marijke van Bremen-van Steenbergen Guust in liefdevolle herinnering en Ina Trees en Tinus in liefdevolle herinnering Madelein in liefdevolle herinnering en Geert Lou Jan in liefdevolle herinnering en Ilona Neven en nichten Magda MARIJKE van Bremen - van Steenbergen Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, delen wij u mee dat door de Heere tot Zich is genomen onze lieve moeder en schoonmoeder Catharina Elizabeth Huibregtse-de Bruijn weduwe van Jakobus Huibregtse in de leeftijd van 89 jaar. Westkapelle: Lieneke en Ko de Bree Westkapelle, 5 juli 2014 Correspondentieadres: Lieneke en Ko de Bree Irenestraat 2 4361 EH Westkapelle De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. donderdag 10 juli om 13.15 uur in de zaal van het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente, Rookstraat 1 te Westkapelle. Aansluitend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop is er gelegenheid om de familie te condoleren in de aula bij de begraafplaats. Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de liefdevolle verzorging van thuiszorg "Zorgstroom" en dokter Heijmans die aan onze moeder is gegeven. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Tengevolge van een steeds snellere afname van zijn gezondheid moet ik toch nog onverwacht afscheid nemen van mijn dierbare zwager en fijne vriend Jo Keulemans Vanaf onze jeugd verbond vooral de sport ons samen. Namens de gehele familie Passenier: Jan Passenier te Zoetermeer E. Rooze Cevaal "Er zijn vragen gesteld in 't leven, waar de antwoorden zo moeilijk op zijn Ze hoeven nu niet meer te worden gegeven Voorbij is 't zoeken, gestopt is de pijn 'Bijzonder, toch gewoon, gewoon een bijzonder persoon' Wilhelmus Cornelis Johannes Mensing - Wim - #24 februari 1953 - f6juli 2014 Pamela Peggy Dennis Renzo Tygo Anne Peter Nick Thijs Molenpad 17,4454 BC Borssele Wim is thuis opgebaard. Wij geven u gelegenheid om nog even bij hem te zijn op woensdag 9 juli van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 11 juli om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 10.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen Onbegrijpelijk dat buurman Willem er niet meer is... We zullen zijn "praatje" missen. Willem Mensing We wensen Pamela met haar gezin, kracht en sterkte toe Dion en Esther Familie Krijger Familie Bosman Familie de Waard Familie van Eijzeren Adrie Doene Borssele, 6 juli 2014 Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Pas geleden vierden we haar 100e verjaardag. Nu is ze plotseling van ons heengegaan. Bedroefd, maar ook dankbaar voor wat zij voor ons betekende, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Pieternella Boonman-de Jonge weduwe van Daniël Boonman Ovezande, 25 maart 1914 f5 juli 2014 Cees Boonman t en Antonet Adolfs Klazien Boonman Daniël Rieneke Boonman en Flip Jansen Clara, Berber, Sam Voor ons was ze ook vele jaren als een moeder: Familie Boonman Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bloemenstraat 13, 4441 AJ Ovezande Vrijdag 11 juli is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Maatje te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden maandag 14 juli om 10.30 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal de crematie plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. 34 dinsdag 8 juli 2014 kijk ook op Dankbaar haar gekend te hebben is uit ons midden weggenomen onze geliefde vriendin Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren De Strandploeg Er is zoveel wat we voelen maar zo weinig wat we kunnen zeggen Na een jarenlange, hechte vriendschap moeten wij afscheid nemen van Onze gedachten zijn bij Wim, de kinderen en kleinkinderen. Elly Stuurman, Erica en Lillie, Mareille en Raphael Het doet ons verdriet afscheid te moeten nemen van onze schoonzus Wij wensen Frans, Arjan, Frankwin, Elise en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Namens de familie van Bremen Kees, Marleen, Corrie, Jan, Truda, Koos, Adrie, Linda Cobie, Joop, Peter Goes, 4 juli 2014 Overleden onze zuster, schoonzuster en tante Catharina Elizabeth Huibregtse-de Bruijn Wij wensen Lieneke en Ko veel sterkte toe. E. Geschiere-de Bruijn in herinnering J.Geschiere in herinnering Koos en Joost Ellen en Hans Ina en Frans A.M. Wattel-de Bruijn in herinnering F. Wattel Nettie en Adrie Els en Jan Dignate Heden werd uit onze familie kring weggenomen onze geliefde schoonzuster en tante. Middelburg C. Minderhoud-Rooze in herinnering A. Minderhoud in herinnering Rutten M.Willemse-Rooze Z.Willemse in herinnering St Laurens W.Rooze Oost Souburg L.de Dreu-Rooze T.M. de Dreu Grijpskerke M.F.Kluijhout-Rooze A.Kuijfhout in herinnering Neven en Nichten Middelburg 4 juli 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34