Thuis én op vakantie Oud Hollands genieten! DUTCH &MORE slechts Middeleeuws Amersfoort en karakteristiek Spakenburg pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Boek nu deze lezersreis Adviesprijs 119,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 79,- p.p Nog niet aangemeld? Langer dan een week weg? dinsdag 8 juli 2014 De knusse straatjes, het uitzicht wanneer u de Onze Lieve Vrouwetoren beklimt en de meer dan 300 monumenten zeggen genoeg: Amersfoort is een historisch hoogtepunt. Bezoek deze middeleeuwse stad en de omringende natuurgebieden en reis met ons mee terug in de tijd! kunt u dineren in 'Eethuys 't Backhuys', ont spannen in het beauty-en wellness centre of genieten van een drankje in de hotelbar. Niet ver van de historische stad Amersfoort ligt Spakenburg. In dit dorp aan de vroegere Zuiderzee vindt u monumentale gebouwen, de visafslag en oude ambachten als pa- lingroken en netten breien. Kenmerkend voor Spakenburg is de traditionele kleder dracht met kleurige kraplappen die nog steeds door de (oudere) lokale bevolking gedragen wordt. Bij een bezoek aan een vis sersstadje hoort natuurlijk een boottochtje. Speciaal voor u reserveerden wij een rond vaart met een zeilkotterjacht bij Rederij Zuidwal in Spakenburgzodat u de pittoreske dorpjes vanaf het water kunt bewonderen. De rondvaart duurt een uur en vindt iedere dinsdag, woensdag, donderdagen zaterdag plaats (vertrekt elk uur vanaf Spakenburg vanaf 10.30 uur). Vanaf 1 november 2014 wordt er niet meer op dinsdag gevaren. Oud Hollands genieten met historische hoogtepunten 2 x overnachting in een comfortabele hotelkamer 2 x Het Bilderberg Ontbijt lx Welkomstdrankje 1 x 1 uur durende rondvaart bij Rederij Zuidwal in Spakenburg Na 18.00 uur vrij gebruik van wellness faciliteiten -10% korting op een behandeling Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174-725202 (ma-vrij van 09:00 - 17:00u) of per mail: reserveringen@dutchandmore.nl Bilderberg Hotel de Klepperman Hoevelaken (8,0 op zoover) Drie Zuid-Veluwse boerderijen vormen het decor van dit sfeervolle en karakteristieke hotel dat gelegen is aan de Utrechtse Heuvelrug nabij Amersfoort. U verblijft in een comfortabele hotelkamer die van alle gemakken is voorzien. Tijdens uw verblijf Extra bij te boeken 3-gangendiner voor €29.95 per persoon Fietshuur a €11,50 per fiets per dag Verlengingsnacht voor €30,- per persoon incl. ontbijt De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per twee persoonskamer en op basis van beschikbaarheid. De single use toeslag bedraagt €50,- per arrangement. Exclusief 9,95 reserveringskosten en toeristenbelasting. Geldig van 8 juli tot en met 31 december 2014. Waar u deze zomer ook bent, u blijft altijd op de hoogte van het nieuws thuis. Als abonnee heeft u namelijk exclusief toegang tot de E-paper (digitale krant), iPad nieuws app en smartphone nieuws app van de PZC. Meld u dan, voordat u op vakantie gaat, eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. Wij wensen u veel plezier met het digitale nieuws deze zomer! Voorkom een volle brievenbus en maak gebruik van de vakantieservice via www.pzc.nl/vakantieservlce. Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 16