14 DAG GROEP 8 OBS De Reynaert, Huist Moerschans, Hulst St. Willibrordusschool, Hulst CBS De Linge, Kapelle-Biezelinge De klas van juf Annet van den Elshout, juf Chana Mack en meester Patrick de Klerk. De klas van juf Christianne Vael en juf Nicole Verschueren. Sybe Bouman, Hulst, Stedelijk Gymnasium Breda; Arne Crutzen, Hulst, Zeldenrust-Steelantcollege; Menno van Graefschepe, Terneuzen, Stedelijke scholengemeenschap De Rede; Laurens Nuijten, Hulst, Reynaertcollege, pro grammeur; Manon de Paauw, Sluiskil, Stedelijke scholengemeenschap De Rede; Victor Stolker, Hulst, Stedelijke scholengemeenschap De Rede; Raf Verstraeten, Hulst, Reynaertcollege; Xander Neelemans, Hulst, Reynaertcolle ge; Liam Parren, Hulst, Reynaertcollege; Florian van Eenennaam, Hulst, Reynaertcollege, lego ontwerper; Lucas Loontjes, Hulst, Reynaertcollege; Mahmoud Benkourdel, Hulst, Reynaertcollege; Quinten Meyners, Sint Jansteen, VTS Sint Niklaas; Quinten Reijns, Hulst, Reynaertcollege, telecommunicatie; Amina Durmic, Hulst, Reynaertcolle ge; Reese Rodgers, Hulst, Reynaertcollege, schoonheidsspecialiste; Demy Scheerders, Hulst, Reynaertcollege, Adel Mahgoub, Hulst, Reynaertcollege, architect; Joris Fassaert, Hulst, Reynaertcollege; Jordy Ottjes, Sint Jan steen, Edudelta College, agrariër. Rick Agten, Hulst, Reynaert College Hulst, schrijver; Kaylee de Bart, Hulst, Reynaert College Hulst, kinderoppas; Lisa van Boven, Hulst, Reynaert College Hulst, advocaat; Alessa de Bruijn, Hulst, Reynaert College Hulst, politie agent; Brigitte Caufriez, Hulst, Reynaert College Hulst; Jasmijn van Doorsselaer, Hulst, Reynaert College Hulst, dierenarts; Irvi Freijzer, Hulst, Reynaert College Hulst, kinderoppas; Jeroen Hiel, Hulst, Reynaert College Hulst, automonteur; Stef Hofman, Hulst, Reynaert College Hulst, dj; Owen de Jong, Hulst, Reynaert College Hulst, ban ketbakker; Rik Jurgens, Hulst, Reynaert College Hulst, computerprogrammeur; Lucas Kersten, Hulst, Reynaert Col lege Hulst; Megan Maas, Hulst, Reynaert College Hulst, schoonheidsspecialiste; Annabel Müller, Hulst, Reynaert College Hulst, danslerares; Carolien Ooms, Hulst, Reynaert College Hulst, econoom; Celleste Robèrt, Hulst, Rey naert College Hulst, popster; Nino Sigtermans, Hulst, Reynaert College Hulst, leraar; Bodhi van der Sijpt, Hulst, Scheldemond College Vlissingen, profooetballer; Anouk Sprenkels, Hulst, Reynaert College Hulst, architect; Tessa Sprenkels, Hulst, Reynaert College Hulst, auteur; Dhani Taelman, Hulst, Reynaert College Hulst, cabaretier; Davy van Tienen, Hulst, Reynaert College Hulst, helikopterpiloot; Rianne Wieland, Hulst, Reynaert College Hulst, amazo ne; Katja Willemse, Hulst, Reynaert College Hulst, modeontwerpster; Taniria York, Hulst, Reynaert College Hulst, ingenieur; Bradley Oudshoorn, Hulst, Reynaert College Hulst, prof-visser. De klas van juf Marjolein Buys en Annelies de Koek. Raph Morres, Hulst, Reynaertcollege, binnenhuisarchitect; Daphne van Vossen, Hulst, Reynaertcollege, leerkracht; Eva Verstraeten, Hulst, Reynaertcollege, binnenhuisarchitect; Shannen Hazeleger, Hulst, Reynaertcollege, recher cheur; Bas Coone, Hulst, Reynaertcollege, maritiem bioloog; Jordy Nafa, Hulst, Reynaertcollege, archeoloog; San- der Duim, Hulst, Reynaertcollege, ICT; Hugo Warnier, Hulst, Reynaertcollege, ICT; Esli Schraven, Hulst, Reynaert college, ICT; Chêrif Otto, Hulst, Reynaertcollege, marine bioloog; Marique Geels, Hulst, Reynaertcollege, ontwerp ster; Yinke Neve, Hulst, Reynaertcollege, mode ontwerpster; Gijs van Wijk, Hulst, Reynaertcollege, ontwerper van telefoons; Nöa Hemelaar, Hulst, Reynaertcollege, ontwerper van auto's; Cas de Bruijn, Hulst, Reynaertcollege, ont werper van auto's; Christiaan Willemsen, Hulst, Reynaertcollege, game ontwerper; Jarne Blommaert, Hulst, Rey naertcollege, piloot; Dylan Bel, Hulst, Reynaertcollege, prof-handballer; Sylvester Chung, Hulst, Reynaertcollege, ICT; Dennis Leenknegt, Hulst, Reynaertcollege, astronaut; Tommy van de Coevering, Hulst, Reynaertcollege, mari nier; Lucas Schelfout, Hulst, Reynaertcollege, profvoetballer; Frans Mangnus, Vogelwaarde, Reynaertcollege, ar cheoloog; Noah Roels, Hulst, Reynaertcollege, binnenhuisarchitect; Demi Claerhoudt, Hulst, Reynaertcollege, leer kracht; Jorrit van Gasse, Hulst, Reynaertcollege, profvoetballer; Loïc van Willegen, Hulst, Reynaertcollege, game reclame ontwerper. De klas van juf Marijke Geluk, juf Marjolein de Klerk en juf Irene Weeda. Olaf Altorffer, Kapelle, Ostrea Lyceum, HZ: boten en boottechniek; Tijmen Boogaard, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum Casinobaas; Jim Bosters, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum architect; Emilie Caerou, Kapelle, Ostrea Ly ceum, in het ziekenhuis, op de babyafdeling; Joeri Dagevos, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets met compu ters; Sophie Everse, Kapelle, Ostrea Lyceum, dierenverzorging; Rick Flipse, Goes, Pontes het Goese Lyceum, archi tect of stuntman; Yarno Fox, Kapelle, Edudelta, dierenverzorging; Jasmijn de Gendt, Kapelle, Ostrea Lyceum, iets met kinderen; Floor Helmendach, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, uitvinder; Renske Huysmans, Kapelle, Pon tes het Goese Lyceum, schrijfster; Jermo de Jongh, Kapelle, Ostrea Lyceum, nog geen idee; Roan Kant, Kapelle, Ostrea Lyceum, architect, iets met tekenen; Sophie van 't Leven, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, geen idee, iets creatiefs; Amber Mertens, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, dierenarts; Sanne Mondeel, Kapelle, Ostrea Ly ceum, geen flauw idee; Milan Oostrom, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets in de techniek; Kim Rouw, Kapel le, Ostrea Lyceum, geen idee; Wouter Schets, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets met techniek; Tara Schnei der, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets in de muziek, in een bandje; Jens Theunissen, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets technisch; Richard Valkis, Kapelle, Ostrea Lyceum, iets met muziek maken; Julian van der Veeke, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, in het leger; Larissa Boone, Kapelle,Pontes het Goese Lyceum, juf frouw; Nina Brugge, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, architect; Fenne Hoogerland, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, geen idee; Dave de Kool, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, archeoloog; Thyme Kuiters, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, DJ; Liam Leijte, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets met computers, ICT; Rick van Maris, Kattendijke, Pontes het Goese Lyceum, timmerman of iets in de 'lichttechniek' in theaters e.d.; Sander Nieuwdorp, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, iets met techniek; Martijn van Sabben, Kapelle,Pontes het Goese Lyceum, tim merman; Lotte van der Schelde, Kapelle, Pontes het Goese Lyceum, werken op reisbureau, of ruimte-onderzoek. De klas van juf Jenneke Versteeg en Jet Oostrom. Yannick van Aert, Kapelle, Ostrea Lyceum, architect; Vivian van Dalen, Kapelle, Edudelta College, dierenarts; Chimene Kamp, Goes, Ostrea Lyceum, kapster; Lieke Kardux, Kapelle, Ostrea Lyceum, arts; Demi van Mook, Kapelle, Ostrea Lyceum, politieagent; Nathanael Petiet, Kapelle, Ostrea Lyceum, piloot; Sebastiaan Philipse, Kapel Ie, Ostrea Lyceum, op kantoor; Nienke Rottier, Kapelle, Ostrea Lyceum, arts; Emy Vermue, Kapelle, Ostrea Lyceum, verpleegster; Maaike van de Visse, Kapelle, Ostrea Lyceum, hoefsmid; Marit de Vlieger, Kapelle, Ostrea Lyceum, juf; Sven de Wee, Kapelle, Ostrea Lyceum, politieagent.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 94