■7 DAG GROEP 8 11 De Tweemaster, Goes P§? De Tweern B2B OBS De Tweemaster V en veel $UCC<Jt|bp de itidelbaré-tchool ZATERDAG 5 JULI 2014 Namens De klas van juf Carla Blankenstijn en juf Sabine de Jonge. Joost van Horssen, Goes, Ostrea Lyceum, (sport) presentator; Bryan Kole, Goes, Ostrea Lyceum, autobedrijf beginnen; Jesse Onderdijk, Goes, Ostrea Lyceum, agent/ bioloog; Olav Borghart, Goes, Ostrea Lyceum,Tijmen Drost, Goes, Ostrea Lyceum, dierenverzorger; Calvin Boudens, Goes, Ostrea Lyceum, zakenman; Elise Menheere, Goes, Ostrea Lyceum, dierenverzorger; Fransje Collet, Goes, Ostrea Lyceum, juf; Bas van den Berge, Goes, Ostrea Lyceum, machinist; Sven de Bruine, Goes, Pontes Scholengroep, marechaussee; Esmee Bilderbeek, Goes, Ostrea Lyceum, onderzoeker; Aniek Rutten, Goes, Ostrea Lyceum, juf of schrijfster; Liset den Toonder, Goes, Ostrea Lyceum,Melis- sa Groen, Goes, Ostrea Lyceum,Anne de Zeeuw, Goes, Ostrea Lyceum, dokter; Maud Verschoor, Goes, Ostrea Lyceum, iets met kinderen; Tess Markusse, 's Heer Abtskerke, Ostrea Lyceum, dierenarts; Arianne van Dijk, Goes, Ostrea Lyceum, juf; Britt Stokx, Goes, Ostrea Lyceum, advocaat; Kyra van Paassen, Goes, Ostrea Lyceum, dokter; Yuri Meulman, Goes, Ostrea Lyceum, eigen bedrijf opstarten; Jesse Stokx, Goes, Ostrea Lyceum,zelfstandig onderne mer; Wessel van der Klooster, Goes, Ostrea Lyceum, JSF piloot; Matthijs Roos, Kloetige, Ostrea Lyeum, sporter/ architect; Ivann Koreman, Goes, Ostrea Lyceum, voetballer; Luc Rijk, Goes, Ostrea Lyceum, architect; Richard Luteijn, Goes, Ostrea Lyceum, brandweerman; Justin Janse, Goes, Ostrea Lyceum, Korps Mariniers; Maaike Bunt, Goes, Pontes Scholengroep, iets met kinderen of dieren; Gwen Pronk, Goes, Ostrea Lyceum, orthodontist of politie te paard; Karlijn de Gruiter, Goes, Ostrea Lyceum, binnenhuisarchitect; Rens van der Heyde, Kloetinge, Ostrea Lyceum,Bart van de Merwe, Goes, Ostrea Lyceum, iets met computers; Estella Lamers, Kloetinge, Ostrea Lyceum, in de zorg; Fenna Eelkema, Goes, Ostrea Lyceum, iets met dieren; Lisa Oele, Goes, Ostrea Lyceum, dokter; Thijs Fermont, Kloetinge, Ostrea Lyceum, makelaar; Tomas Timmerman, Goes, Ostrea Lyceum, landmacht/defensie; Dylan Proost, Goes, Pontes Scholengroep, politie. Achraf Azzagari, Goes, Pontes, automonteur; Alihan Alhan, Goes, Pontes, automonteur; Ming Yiem Man, Goes, Ostrea beroepssoldaat; Zoubeir Ezzoubai, Goes, Pontes, architect; Yigithan Coskun, Goes, Pontes, automonteur; Aïcha Bahamid, Goes, Pontes, modeontwerpster; Aalia Khalif, Goes, Pontes, dokter; Sharat Imanredjo, Goes, Pon tes, speelgoed ontwerper; Hien Le Vo, Goes, Pontes, huisarts; Chaima Anhari, Goes, Ostrea, dierenartsassistente; Ryleigh Doesburg, Goes, Pontes, profvoetballer. Remco de Baar,'s-Heer Arendskerke, de Wissel, werken in de landbouw; Mitchel van Beek, Goes, de Wissel, bouw vakker; Zoë Dourleyn, Wolphaartsdijk, Ostrea, kok of brandweervrouw; Mohamed el Ghonimi, Goes, de Wissel, brandweer; Devancy van Hengel, Krabbendijke, Pontes, kapster; Jayne Hertogh, Rilland, de Wissel, dierenverzorg ster; Joël Huijbregsen, Goes, de Wissel, werken in een dierenwinkel; Sharona de Jonge, Goes, de Wissel, dieren verzorgster; Noor Kerkhove, Goes, de Wissel, creatieve lessen geven aan oudere kinderen; Ibtissam Moutahhir, Goes, Ostrea, kok of peuterspeelzaalmedewerkster; Larissa Nieuwenhuize, Yerseke, Ostrea, Xander Snoek, Krui- ningen, de Wissel, monteur. De klas van meester Ronald de Wijs en juf Maaike Oosthoek. Kirsten Bal/s Gravenpolder, Ostrea, schoonheidsspecialiste; Martijn Barzilay, Kapelle, Pontes, metaalbewerking; Joyce Bosschaart, 'sHeer Abtskerke, Ostrea, medewerkster manege; Kevin Buijsrogge, Goes, Pontes, vrachtwa genchauffeur; Wyonna Burgs, Goes, Pontes, dierenverzorger dierentuin; Sylvana Dagevos, Kloetinge, Edudelta, dierenverzorger dierenpension; Dennis Daniëls, Kats, Ostrea, gamer; Nadine den Dekker, 's Heer Abtskerke, Ostrea, verpleging; Mitchell Flikweert, Kapelle, Pontes, profvoetballer; Mike Geelhoed, Kapelle, Edudelta, mede werker grondverzetbedrijf; Joost Jakobsen, Waarde, Pontes, metaalbewerking; Kevin Middelkoop, Wemeldinge, Pontes, video-editor; Demi Slabbekoorn, Heinkenszand, Edudelta, dierenarts-assistente; Glen Sparreboom, Goes, Pontes, dj. De klas van juf Nancy Kruijt en meester Peter de Buck. De klas van juf fen Mieke van Velthoven en Rianne van der Slikke-Broeks.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 91