10 DAG GROEP 8 OBS De Schengehof, 's Heer Arendskerke Stamperiusschool, Wilhelminadorp De Sprienke De klas van juf Marjan Slabbekoorn en juf Elize Stins. De klas van juf Rebecca Linzell-Rijk. Timo Delhez, Odyzee College, game-ontwerper; Fleur Corsse, Ostrea Lyceum, juf; Pim Griep, Pontes Coese Ly ceum, hockeystickontwerper; Sal Griep, Pontes Coese Lyceum, game-maker; Manar Hassan Ali, Pontes, minister van buitenlandse zaken; Iris Jonkers, Calvijn college, eigen camping; Tihani Jonkers, Ostrea Lyceum, dierenarts; Naomi van der lans, Ostrea Lyceum, iets met kinderen of dieren; Lanko Rasoul, Pontes Goese Lyceum, architect; Robert Scheele, Pontes Goese Lyceum, architect; Janick Sinnecker, Ostrea Lyceum, meester of advocaat; Fabiënne van der Vliet, Ostrea Lyceum, kapster; Evi van Waarden, Ostrea Lyceum, manicure; Carlo van Wave- ren, Ostrea Lyceum, hotelmanager. Maaike Rouw, 's Heer Hendrikskinderen, Ostrea Lyceum, Boerin; Lotte Polderdijk, Goes, Ostrea Lyceum, Iets met sport; Amber Weststrate, 's Heer Hendrikskinderen, Ostrea Lyceum, Iets met sport; Josephine van den Hoek, 's Heer Hendrikskinderen, Goese Lyceum, Veearts/Dierenarts; Nienke Bordui, 's Heer Hendrikskinderen, Goese Ly ceum, Tandarts; Megan Batus, 's Heer Hendrikskinderen, Goese Lyceum, Hulphondentrainster; Amber van Boven, Goes, Ostrea Lyceum, Iets met sport; Bobbie Koppejan, Wolphaartsdijk, Goese Lyceum, Advocaat; Bert van Steen- sel, Goes, Ostrea Lyceum, Professioneel gamer; Menno Welleman, Goes, Ostrea Lyceum, Pakjesbezorger bij de Post NL; Nick Bakker, Goes, Ostrea Lyceum, Cameraman; Dmitri van de Vrie, 's Heer Hendrikskinderen, Ostrea Ly ceum, Professioneel gamer; Jarno Tolhoek, Baarsdorp, Ostrea Lyceum, Rechter; Tom Kosten, Goes, Ostrea Ly ceum, Spion; Jaron Geene, Goes, Ostrea Lyceum, Politieman; Rutger Suurmond, 's Heer Hendrikskinderen, Isaac Beeckman College, Pianist; Nick Rijn, Goes, Ostrea Lyceum, Diabetesverpleegkundige. De leerlingen van Erica van Wallenburg, Lisette Veldhuizen, Lieneke Baljeu, Petra Rooze, Carla Bastian en Marjolein vd Vreugde. De klas van juf Carlien Bakker en meester Rinus de Vries. Laura Vermeulen, Ossendrecht, VSO Mytylschool Roosendaal, kassière; Jacob Zaplatynski, Rilland, VSO De Sprienke, profhandballer; Julia Bolt, Hulst, VSO De Sprienke, dolfïjnentrainster; Ali Ceiictas, Rilland, VSO de Sprien- ke, profrolstoelhockeyer; Wenzel Weemaes, Hulst, VSO De Sprienke, tuincentrummedewerker; Lisan Hofman, Ka- pelle, VSO De Sprienke, telefoniste; Isiah Lawrence, Vlissingen, VSO De Sprienke, profvoetballer; Femke Smit, Krabbendijke, VSO De Sprienke, voetbalvrouw; Geoffrey Allaart, 's Heer Arendskerke, VSO De Sprienke, raceauto coureur; Louis de Feijter, Zaamslag, VSO de Sprienke, boer. Angelique Arts, 's-Heer Arendskerke, Pontes, zangeres/actrice; Eva Barten, 's-Heer Arendskerke, Pontes, binnen huisarchitect; Joeko Blankenburgh, 's-Heer Arendskerke, Pontes, Gameontwerper/prof. rugbyspeler; Wouter Bone faas, 's-Heer Arendskerke, Pontes, technicus; Ivar Burg, 's-Heer Arendskerke, Pontes, cornetspeler/voetballer; Mar- ja Drost, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, gitarist/zangeres/kunstenares; Michael van Eekelen, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, drummer; Chiel Elshout, 's-Heer Arendskerke, Pontes, professioneel sporter/elektrisch gitarist; Freya Fos- sen, 's-Heer Arendskerke, Pontes, marechaussee; Jay Goedegebure, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, dokter; Rick Jan sen, 's-Heer Arendskerke, Pontes, piloot; Mik Joosse, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, politie; Dies Korstanje, 's-Heer Arendskerke, Edudelta, voetballer/vrachtwagenchauffeur; Michael Kreule, 's-Heer Arendskerke, Pontes, politie; Ryan Martis, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, yolo'er; Twan van Oosten, 's-Heer Arendskerke, Pontes, politie; Sara Pietersen, 's-Heer Arendskerke, Pontes, visagiste; Luuk Wedding, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, fotograaf; Vera Weststrate, 's-Heer Arendskerke, Ostrea, dierenarts. Namens Dé klas van meester Harm Francke en juf Rianne van der Slikke. Mees Wedding, Goes, Ostrea, kok; Tristan Krombeen, Kruiningen, Ostrea, politieagent; Pascalle Kraak, Goes, Ostrea, kinderopvang; Jessica Coenen, Goes, Ostrea, medewerkster dierenwinkel; Enola Simoskie, 's Heer Arends kerke, Edudelta, tekenares; Demi Rooze, Lewedorp, De Wissel, kinderopvang; Mascha Petersen, Rilland Bath, Ostrea, hondentrimster; Samantha Rombout, Goes, Ostrea, kinderopvang; Josef Feily, Ovezande, Ostrea, mon teur; Armano de Visser, Goes, De Wissel, kok; Tim Daniels, Kats, Ostrea, reparateur; Damian Kort, Goes, Edudel ta, automonteur; Yoeri Onderdijk, Kapelle, Ostrea, gymleraar; Stefan Schipper, Kapelle, Ostrea, voetbaltrainer. Susanna Zuidweg, Goes&Wemeldinge, Pontes, advocate; Birgit Abrahamse, Kats, Ostrea Lyceum, kleuterjuf; Lynn Gijzen, Goes, Pontes, weet ik nog niet; Sorenzo de Visser, Wilhelminadorp, Pontes, keurmeester van brand materiaal; Finley Watson, Wilhelminadorp Goes, Pontes, Google-kantoor; Maxim Remmers, Wilhelminadorp, Ostrea Lyceum, weet ik nog niet; Laura Rijk, Goes, Pontes, weet ik nog niet; Niek Nieuwdorp, Goes, Ostrea Ly ceum, dokter; Gabriel Harrison, Goes, Isaac Beeckman, piloot.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 90