8 DAG GROEP 8 OBS De Kloetingse School, Kloetinge Auris de Kring, Goes, groep B3B Auris de Kring, Goes, groep B3A De klas van juf Caroline Sanderse, juf Sacha van As en meester Joost Mutsers. De klas van meester Corné Schipaanboord en juf Janneke Schouwenaar. Amylin Everse .Kloetinge, Calvijn College, verpleegster; Emma Louwerse, Goes, Calvijn College, secretaresse; Abraham Nazarian, Goes, Calvijn College, werken bij FBI; Reint Boone, Goes, Calvijn College, advocaat; Micha de Bruine, Goes, Calvijn College, advocaat; Julian Schrijver, 's Heer-Hendrikskinderen, Calvijn College, rechercheur; Sarah van de Hart, Goes, Calvijn College, gipsmeester; Mariene Rommers, Goes, Calvijn College, rechercheur; Juriaan Adriaanse Goes, Calvijn College, defensie; Walter Midavaine, Kloetinge, Calvijn College, verkoper; Rik Lukasse, Goes, Calvijn College, architect; Savanah Teuben, Goes, Calvijn College, kapster; Marilene Fierloos, Kloetinge, Calvijn College, kraamverzorgster; Marc van Gilst, Kats, Calvijn College, maritiem officier; Esmee Walhout, 's Heer Hendrikskinderen, Calvijn College, politie; Thirza Koeman, Goes, Calvijn College, trainster; Hugo Boone, Goes, Calvijn College, bij Nissan werken; Rianne Vat, Kamperland, Calvijn College, juf; Jacoline Hooger- land, Goes, Calvijn College, verzorging; Oanique Mohlmann, Goes, Calvijn College, radioloog; Tim Fierloos, Goes, Calvijn College, rechercheur; Robert Driessen, Kamperland, Calvijn College, timmerman; Marthe Hollebrandse, Goes, Calvijn College, fotograaf; Anne Poortvliet, Goes, Calvijn College, juf; Jessica Schipper, Goes, Calvijn Colle ge, oppasmoeder; Joost van der Maas, Kortgene, Calvijn College, muziekleraar; Richard Wiskerke, 's Heer Hen drikskinderen, Calvijn College, politieagent; Anne-Ruth Kraamer, Kloetinge, Calvijn College, dierenarts; Rob Ruis, Goes, Calvijn College, dierenarts; Hilde Kraamer, Kloetinge, Calvijn College, interieurontwerper; Louise Riedijk, Goes, Calvijn College, kinderfysiotherapeut; Marlinde de Bruine, Kortgene, Calvijn College, kraamverzorgster; Eline ten Cate, 's Heer Hendrikskinderen, Calvijn College, stewardess; Nadine Bekink, Goes, Calvijn College, radio loog; Lois Lukasse, Goes, Calvijn College, rechercheur. Levi Bals, Kloetinge, Pontes Goese Lyceum; Marissa Bolle, Kloetinge, Ostrea Lyceum, kledingontwerpster; Mean- ne van Dalen, Kloetinge, Ostrea Lyceum, kapster of modeontwerpster; Nathan Herrebout, Goes, Pontes Goese Ly ceum, architect; Nienke de Jager, Kloetinge, Ostrea Lyceum, dierenarts of danschoreograaf; Merel de Jong, Kloe tinge, Pontes Goese Lyceum, dansjuf; Amira Kadaoui, Goes, Pontes Goese Lyceum, regisseur of ontwerpster; Fre- derieke van Keulen, Kloetinge, Pontes Goese Lyceum, dans choreograaf; Romy Meulman, Goes, Pontes Goese Ly ceum, ontwerpster; Boris de Mol, Kloetinge, Ostrea, profkeeper; Pirn Nieuwenstein, Goes, Pontes Goese Lyceum; Lisa Noordhoek, Kloetinge, Ostrea Lyceum, judoleraar; Pepijn de Smit, Kloetinge, Pontes Goese Lyceum, Koninklij ke Marechaussee; Bart Suijkerbuijk, Kloetinge, Ostrea Lyceum; Demi Verburg, Kloetinge, Pontes Goese Lyceum, kapster; Jesse Vleut, Kloetinge, Pontes Goese Lyceum, profzwemmer; Ashwin de Zeeuw, Kloetinge, Pontes Goese Lyceum, architect; Marleen Zuidweg, Kloetinge, Ostrea Lyceum, werken met kinderen; Tessa Zwartepoorte, Kloe tinge, Pontes Goese Lyceum, danschoreograaf. De klas van juf Inge Oosdijk, Netty Lenselink en Hélène Bart. De klas van meester Hans Hüber en juf Margaret Bethell. Arend Apner, Middelburg, Auris College Goes, vliegtuigmaker; Bart Ardon, Steenbergen, Auris College Goes, tuin man; Stefan Dieleman, Kloosterzande, Auris College Goes, automonteur; Eva Drenth, Temeuzen, Auris College Goes, pianolerares; Deanna Eijkelenboom, Oost-Souburg, Auris College Goes, juf; Vivian Hoondert, 's-Heeren- hoek, Auris College Goes, dierenverzorger; Amy Loof, Oost-Sourburg, Kentalis Compas Sint Michielsgestel, dieren arts; Rachel Meulmeester, Middelburg, Auris College Goes, schoonmaakster; Niels Nagtegaal, Ossendrecht, De Kameleon Bergen op Zoom, brandweerman; Casper van de Sande, Bruinisse, Auris College Goes, ICT 'er; Demian Schmitt, Hoek, Auris College Goes, bakker; Dezlin Sebregts, Goes, Auris College Goes, automonteur; Nienke Verhage, Oostburg, Auris College Goes, politievrouw; Rianne Verhage, Oostburg, Auris College Goes, politie vrouw. Meivin Arts.Stavenisse, Auris College Goes, hondenbewaker op vliegveld; Sietse Blokpoel, Middelburg, OPDC "De Griffioen" Middelburg, ober in restaurant; Caroline van den Doel, Zierikzee, Auris College Goes, modeont werpster of fotograaf; Mikey de Jong, Nieuw Vossemeer, Auris College Goes, vrachtwagenchauffeur; Guillermo Kuipers, Sint Maartensdijk, Zoom Mavo Bergen op Zoom, computerprogrammeur; Martijn van de Merbel, Tho- len, Steenspil Tholen, handelaar; Dylan Rijkhals, Goes, Auris College Goes, filmster of clown; Jarno Sinke, Kapelle, Auris College Goes, automonteur; Elwin Vink, Baarland, Ostrea College Goes, visser; Davi Visser, Kloosterzande, Reynaert College Hulst, militair. De klas van meester René Flohil. De klas van juf Esther de Looff en juf Angela Knuijt. Noa Vader, Goes, Ostrea, ik wil dierenverzorgster worden; Anne Vicari, Goes, Pontes, Ik wil architect worden; Jairo Waaijer ,Goes .Ostrea, ik wil later autoverkoper worden en veel geld verdienen; Rachel Stoelwinder, Goes, Pontes, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Simone Janse, Goes, Pontes, ik weet nog niet wat ik later wil wor den; Caya Korsuize, Goes, Edudelta, ik wil pruikenmakster worden; Chanel Mathoera, Goes, Ostrea, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Thorn van Saane, Goes, Ostrea, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Jordy Van Waarde, Goes, Pontes, Ik weet nog niet wat ik later wil worden; Daphne Proost, Goes, Pontes, Ik wil automonteur worden; Ralph Oskam, Goes, Beekman college, ik wil meester op zeevaart school worden; Xander Blok, Goes, Ostrea, ik wil gymleraar worden; Mike Van Zijl, Goes Ostrea, ik wil bij de MA; Luka Amperse, Goes, Ostrea, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Jordy Cideonse, Goes, Ostrea, ik wil later sportleraar worden; Deena Maas, Goes, Ostrea, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Roan Lemmers, Goes, Ostrea, ik wil later militair worden; Cinho Breeveld, Goes, Ostrea, ik wil later tatoeëerder worden; Dalyna Nguyen, Goes, Pontes, ik wil nagelstyliste worden; Kimon Wiebrens, Goes, Ostrea, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Meivin Keyser, Goes, Pontes, ik wil later banketbakker worden; Eline Van Toer, Goes, Pontes, ik wil later architect worden; Eline Heyt, Goes, Pon tes, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Rosanna, Ostrea, Ik weet nog niet wat ik later wil worden. Mijntje Blok, Kattendijke, Auris college Goes, juf of op een boerderij werken; Yaella van Brouwershaven, Zierik zee Auris college Goes, dierenverzorgster; Keivin Jansen, Temeuzen, Auris college Goes, automonteur; Jordy Lenstra, Middelburg, Auris college Goes, politie of automonteur; Sandra van de Merbel, Tholen, Auris college Goes, kapster of taartenbakster; Mardieke Palma, Heinkenszand, Auris college Goes, kapster of serveerster; Bart Ridderhof, Kapelle, Auris college Goes, Bij de luchtmacht; Chakkrapat Sakaengsai, Oostkapelle, Auris college Goes, tekenaar; Inéz, Middelburg, Auris college Goes, bloemschikken of kok; Madelief Wolters, Völkendorp, Auris college Goes, kok.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 88