DAG GROEP 8 7
De Schakel,
Oudelande
Bisschop Ernstschool, Goes, Groep 8A
OBS De Achthoek,
Wolphaartsdijk
Holtkampschool,
Goes
ZATERDAG 5 JULI 2014
De klas van juf
Evelien Geus.
De klas van
juf Anneleen
Bolle.
Jessy de Leeuw, 's -Heerenhoek, Odyzee College, laborant; Lieke Verboom, Oudelande, Ostrea Lyceum, Lillian
Tuitel, Oudelande, Edudelta, dierenverzorgster; Casper van Dam, Oudelande, Pontes Scholengroep, Corné Kor-
stanje, Oudelande, Pontes Scholengroep, fruitteler; Wout van Zonneveld, Oudelande, Pontes Scholengroep, game
ontwerper; Emma Kaelen, Baarland, Pontes Scholengroep, fotograaf; Daphne Nieuwdorp, Oudelande, Pontes
Scholengroep, Megy Kuiper, Oudelande, Pontes Scholengroep, zangeres; Stijn van Liere, Oudelande, Pontes
Scholengroep, muziekleraar; Tristan Lamers, Oudelande, Pontes Scholengroep, timmerman.
Jurre Bauer, Heinkenszand, Pontes, filmmaker; Nadja Colijn, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, striptekenaar; Quincy
van der Does, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, binnenhuisarchitect; Jarno van den Dries, Heinkenszand, Ostrea Ly
ceum, zelfstandig ondernemer; Thirza Hage, Heinkenszand, Edudelta, iets met kinderen; Friso Meeusen, Heinkens-
zand, Ostrea Lyceum, komiek; Berend Meier, Heinkenszand, Pontes, architect; Lotte Meulenberg, Heinkenszand,
Ostrea Lyceum, zangeres; Ruben Nieuwenhuis, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, risicomanager; Sara van Oeveren,
Heinkenszand, Ostrea Lyceum, autobedrijf vader overnemen; Joëlke de Prieëlle, Heinkenszand, Pontes, kraamver
zorgster; Jamie Salverda, Heinkenszand, Pontes, restauranteigenaar; Nicky Salverda, Heinkenszand, Pontes, zelf
standig ondernemer; Martijn, Steenblok, Heinkenszand, Pontes, technisch beroep; Britt Stokx, Heinkenszand,
Pontes, actrice; David Viergever, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, striptekenaar; Janique Wagenaar, Heinkenszand,
Ostrea Lyceum, architect.
De klas van juf
Pita Harder en
juf Karen
Janssen.
De klas van de juf Annika Polfliet
en juf Sabriene Hendrikse.
Britt Aertssen, Goes, Scholengroep Pontes, rechter; Koen Blaak, Goes, Isaac Beeckman Academie, architect; Jens
van den Boom, Goes, Scholengroep Pontes, nog geen idee; Melle van Dalen, Goes, Scholengroep Pontes, mees
ter; Sander Gouweleeuw, Goes, Scholengroep Pontes, technicus; Thijs Jansen, Goes, Ostrea Lyceum, werken met
microtechnologie; Joost Jongstra, Goes, Scholengroep Pontes, leger; Valerie van Kalmthout, Goes, Scholengroep
Pontes, MBO-dans; Aljin Kahlil, Goes, Scholengroep Pontes, rechter advocaat; Finn Kribbe, Goes, Ostrea Ly
ceum, minimaal infasief chirurg; Tobias Louwerse, Kloetinge, Ostrea Lyceum, geoloog; Delana de Munck, Goes,
Ostrea Lyceum, iets met dierenwetenschap; Isabel Nijsse, Goes, Scholengroep Pontes, toneelschool; Emma, Goes,
Isaac Beeckman Academie, medisch laborant; Leoneth Santos, Goes, Scholengroep, Pontes, advocaat; Selena
Schrooten, Goes, Isaac Beeckman Academie, dierenarts; Michelle Stroo, Goes, Scholengroep Pontes, elektricien;
Jesse Traas, Goes, Scholengroep Pontes, bouwvakker of in het leger; Fiona Truong, Goes, Scholengroep Pontes,
dierenarts; Daniël van Wanrooij, Goes, Isaac Beeckman Academie, piloot; Max van de Weijgaert, Goes, Ostrea Ly
ceum nog geen idee; Rob Wolbers, Goes, Ostrea Lyceum, huisarts; Niels de Zeeuw, Goes, Ostrea Lyceum, nog
geen idee.
Ruben Franse, Wolphaartsdijk, Pontes, technisch ontwerper; Luca Wieringa, Oud-Sabbinge, Pontes, architect; Nu-
ri Kocer, Wolphaartsdijk, Pontes, binnenhuisarchitect; Jelmer Goud, Wolphaartsdijk, Pontes, autotuner; Bram Soet-
hout, Wolphaartsdijk, Pontes, advocaat; Stan Verheijen, Pontes, iets met auto's; Daisy Gecaj, Wolphaartsdijk, Pon
tes, kapper; Dianna Kort, Wolphaartsdijk, Pontes, kraamverzorgster; Lindy de Wolff, Wolphaartsdijk, Ostrea, die
renarts; Britt Hogerheide, Oud-Sabbinge, Pontes, fotograaf.
De klas van juf
Natasja
Zandee en
meester Wim
Westerweele.
De klas van
juf Marloes
de Looff.
Begum Cavus, Goes, Ostrea Lyceum, iets met sport; Ilse Koops, Goes, Pontes Goese Lyceum, dierenarts; Isabel
Griep, Goes, Ostrea Lyceum, iets met sport; Nganha To, Goes, Pontes Goese Lyceum, kinderarts; Omar Mirza,
Goes, Pontes Goese Lyceum, rechter; Liri Zabeli, Goes, Pontes Goese Lyceum, profvoetballer; Aaron Diets, Goes,
Ostrea Lyceum, marechaussee; Boaz Vermaas, Goes, Pontes Goese Lyceum, iets met tekenen; Kevin Janse, Goes,
Ostrea Lyceum, defensie; Shawn Vader, Goes, Ostrea Lyceum, marinier; Luuk Van der Wel, Goes, Pontes Goese
Lyceum, onbekend; Viet Anh Le, Goes, Ostrea Lyceum, onbekend; Jamary Van Beelen, Goes, Pontes Goese
Lyceum, iets met sport; Joey Hanssens, Goes, Ostrea Lyceum, iets met sport; Rovano van den Boogaard, Goes,
Pontes Goese Lyceum, architect; Perry Bilius, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Safouan Talab, Goes,
Pontes Goese Lyceum, autohandelaar; Max van den Ham, Goes, Isaac Beeckman Academie, piloot; Noah Schins,
Goes, Pontes Goese Lyceum, programmeur; Maram Ahmed, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Sarinda Son-
dagh, Goes, Edudelta College, onbekend; Isis de Smit, Goes, Edudelta College, paardrijdster; Ana Nicol Micic,
Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Resmi Bishesar, Goes, Ostrea Lyceum, actrice; Iris Hammer, Goes, Ostrea
Lyceum, juf; Selina Voet, Goes, Ostrea Lyceum, kleuterjuf; Kelly Bal, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend;
Arendje Nabbe, Goes, Ostrea Lyceum, juf.
Mellissa Mol, Wolphaartsdijk, Pontes Goese Lyceum, advocaat; Jessie Muller, Wolphaartsdijk, Pontes Goese Ly
ceum, creatief/tekenen; Selima Morkuzu, Oud-Sabbinge, Ostrea Lyceum, verzorging; Yoran van Oosten, Wolp
haartsdijk, Ostrea Lyceum, weet nu echt nog niet wat hij wil worden; Isabelle Sprengers, Wolphaartsdijk, Ostrea
Lyceum, zelfstandig ondernemer; Pieter Teeuwisse, Wolphaartsdijk, Pontes Goese Lyceum, leraar; Geert de Wit,
Oud-Sabbinge, Ostrea Lyceum, leraar.