DAG GROEP 8 7 De Schakel, Oudelande Bisschop Ernstschool, Goes, Groep 8A OBS De Achthoek, Wolphaartsdijk Holtkampschool, Goes ZATERDAG 5 JULI 2014 De klas van juf Evelien Geus. De klas van juf Anneleen Bolle. Jessy de Leeuw, 's -Heerenhoek, Odyzee College, laborant; Lieke Verboom, Oudelande, Ostrea Lyceum, Lillian Tuitel, Oudelande, Edudelta, dierenverzorgster; Casper van Dam, Oudelande, Pontes Scholengroep, Corné Kor- stanje, Oudelande, Pontes Scholengroep, fruitteler; Wout van Zonneveld, Oudelande, Pontes Scholengroep, game ontwerper; Emma Kaelen, Baarland, Pontes Scholengroep, fotograaf; Daphne Nieuwdorp, Oudelande, Pontes Scholengroep, Megy Kuiper, Oudelande, Pontes Scholengroep, zangeres; Stijn van Liere, Oudelande, Pontes Scholengroep, muziekleraar; Tristan Lamers, Oudelande, Pontes Scholengroep, timmerman. Jurre Bauer, Heinkenszand, Pontes, filmmaker; Nadja Colijn, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, striptekenaar; Quincy van der Does, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, binnenhuisarchitect; Jarno van den Dries, Heinkenszand, Ostrea Ly ceum, zelfstandig ondernemer; Thirza Hage, Heinkenszand, Edudelta, iets met kinderen; Friso Meeusen, Heinkens- zand, Ostrea Lyceum, komiek; Berend Meier, Heinkenszand, Pontes, architect; Lotte Meulenberg, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, zangeres; Ruben Nieuwenhuis, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, risicomanager; Sara van Oeveren, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, autobedrijf vader overnemen; Joëlke de Prieëlle, Heinkenszand, Pontes, kraamver zorgster; Jamie Salverda, Heinkenszand, Pontes, restauranteigenaar; Nicky Salverda, Heinkenszand, Pontes, zelf standig ondernemer; Martijn, Steenblok, Heinkenszand, Pontes, technisch beroep; Britt Stokx, Heinkenszand, Pontes, actrice; David Viergever, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, striptekenaar; Janique Wagenaar, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, architect. De klas van juf Pita Harder en juf Karen Janssen. De klas van de juf Annika Polfliet en juf Sabriene Hendrikse. Britt Aertssen, Goes, Scholengroep Pontes, rechter; Koen Blaak, Goes, Isaac Beeckman Academie, architect; Jens van den Boom, Goes, Scholengroep Pontes, nog geen idee; Melle van Dalen, Goes, Scholengroep Pontes, mees ter; Sander Gouweleeuw, Goes, Scholengroep Pontes, technicus; Thijs Jansen, Goes, Ostrea Lyceum, werken met microtechnologie; Joost Jongstra, Goes, Scholengroep Pontes, leger; Valerie van Kalmthout, Goes, Scholengroep Pontes, MBO-dans; Aljin Kahlil, Goes, Scholengroep Pontes, rechter advocaat; Finn Kribbe, Goes, Ostrea Ly ceum, minimaal infasief chirurg; Tobias Louwerse, Kloetinge, Ostrea Lyceum, geoloog; Delana de Munck, Goes, Ostrea Lyceum, iets met dierenwetenschap; Isabel Nijsse, Goes, Scholengroep Pontes, toneelschool; Emma, Goes, Isaac Beeckman Academie, medisch laborant; Leoneth Santos, Goes, Scholengroep, Pontes, advocaat; Selena Schrooten, Goes, Isaac Beeckman Academie, dierenarts; Michelle Stroo, Goes, Scholengroep Pontes, elektricien; Jesse Traas, Goes, Scholengroep Pontes, bouwvakker of in het leger; Fiona Truong, Goes, Scholengroep Pontes, dierenarts; Daniël van Wanrooij, Goes, Isaac Beeckman Academie, piloot; Max van de Weijgaert, Goes, Ostrea Ly ceum nog geen idee; Rob Wolbers, Goes, Ostrea Lyceum, huisarts; Niels de Zeeuw, Goes, Ostrea Lyceum, nog geen idee. Ruben Franse, Wolphaartsdijk, Pontes, technisch ontwerper; Luca Wieringa, Oud-Sabbinge, Pontes, architect; Nu- ri Kocer, Wolphaartsdijk, Pontes, binnenhuisarchitect; Jelmer Goud, Wolphaartsdijk, Pontes, autotuner; Bram Soet- hout, Wolphaartsdijk, Pontes, advocaat; Stan Verheijen, Pontes, iets met auto's; Daisy Gecaj, Wolphaartsdijk, Pon tes, kapper; Dianna Kort, Wolphaartsdijk, Pontes, kraamverzorgster; Lindy de Wolff, Wolphaartsdijk, Ostrea, die renarts; Britt Hogerheide, Oud-Sabbinge, Pontes, fotograaf. De klas van juf Natasja Zandee en meester Wim Westerweele. De klas van juf Marloes de Looff. Begum Cavus, Goes, Ostrea Lyceum, iets met sport; Ilse Koops, Goes, Pontes Goese Lyceum, dierenarts; Isabel Griep, Goes, Ostrea Lyceum, iets met sport; Nganha To, Goes, Pontes Goese Lyceum, kinderarts; Omar Mirza, Goes, Pontes Goese Lyceum, rechter; Liri Zabeli, Goes, Pontes Goese Lyceum, profvoetballer; Aaron Diets, Goes, Ostrea Lyceum, marechaussee; Boaz Vermaas, Goes, Pontes Goese Lyceum, iets met tekenen; Kevin Janse, Goes, Ostrea Lyceum, defensie; Shawn Vader, Goes, Ostrea Lyceum, marinier; Luuk Van der Wel, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Viet Anh Le, Goes, Ostrea Lyceum, onbekend; Jamary Van Beelen, Goes, Pontes Goese Lyceum, iets met sport; Joey Hanssens, Goes, Ostrea Lyceum, iets met sport; Rovano van den Boogaard, Goes, Pontes Goese Lyceum, architect; Perry Bilius, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Safouan Talab, Goes, Pontes Goese Lyceum, autohandelaar; Max van den Ham, Goes, Isaac Beeckman Academie, piloot; Noah Schins, Goes, Pontes Goese Lyceum, programmeur; Maram Ahmed, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Sarinda Son- dagh, Goes, Edudelta College, onbekend; Isis de Smit, Goes, Edudelta College, paardrijdster; Ana Nicol Micic, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Resmi Bishesar, Goes, Ostrea Lyceum, actrice; Iris Hammer, Goes, Ostrea Lyceum, juf; Selina Voet, Goes, Ostrea Lyceum, kleuterjuf; Kelly Bal, Goes, Pontes Goese Lyceum, onbekend; Arendje Nabbe, Goes, Ostrea Lyceum, juf. Mellissa Mol, Wolphaartsdijk, Pontes Goese Lyceum, advocaat; Jessie Muller, Wolphaartsdijk, Pontes Goese Ly ceum, creatief/tekenen; Selima Morkuzu, Oud-Sabbinge, Ostrea Lyceum, verzorging; Yoran van Oosten, Wolp haartsdijk, Ostrea Lyceum, weet nu echt nog niet wat hij wil worden; Isabelle Sprengers, Wolphaartsdijk, Ostrea Lyceum, zelfstandig ondernemer; Pieter Teeuwisse, Wolphaartsdijk, Pontes Goese Lyceum, leraar; Geert de Wit, Oud-Sabbinge, Ostrea Lyceum, leraar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 87