6 DAG GROEP 8
CBS De Regenboog, I
Nieuwdorp
De Reiger,
Heinkenszand
Bisschop Ernstschooi, Goes, Groep 8B
Deltaschool,
Goes
Deltaschool
I De klas van meester
Niels van Harn.
Kimmy van Dalen, Goes, Scholengroep Pontes, juf; Rens Dierickx, Goes, Scholengroep Pontesontwerper van
treinen; Joey Flore, Goes, Scholengroep Pontes, werken in dierentuin; Roos de Jonge, Goes, Ostrea Lyceum, ste
wardess; Matthijs Kaashoek, Goes, Ostrea Lyceum, radio dj; Lucas de Koeijer, Goes, Ostrea Lyceum, architect; Me-
rijn de Leeuw, Goes, Scholengroep Pontes, architect; Niels Oudshoorn, Goes, Scholengroep Pontes, leraar Engels;
Merel Ouwendijk, Goes, Ostrea Lyceum, schoonheidsspecialist; Floor Platier, Goes, Ostrea Lyceum, actrice; Jilles
Platier, Goes, Scheldemond College, topsporter; Nathan Prent, Goes, Ostrea Lyceum, muziek dj; Nelleke Ree-
ders, Goes, Scholengroep Pontes, modeontwerpster; Luuk Remmerswaal, Goes, Scholengroep Pontes, architect;
Jade Scholten, Goes, Scholengroep Pontes, iets met techniek; Roy Schouten, Goes, Scholengroep Pontes, com
mando; Jens Veldhuizen, Goes, Ostrea Lyceum, sportleraar; Gerard Verheul, Goes, Scholengroep Pontes, iets met
dieren; Demi Vermeule, Goes, Scholengroep Pontes, secretaresse; Fleur Vroege, Goes, Ostrea Lyceum, iets in de
horeca; Iris Wilde, Goes, Scholengroep Pontes, kok; Merlijn Zurek, Goes, Scholengroep Pontes, regisseur.
Mathijs Hage, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, archeoloog; David Michielsen, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, manager;
Rachel Michielsen, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, archeoloog; Eveline Otte, Lewedorp, Ostrea Lyceum, juf; Iris Ot-
te, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, kleuterjuf; Marieke Otte, Lewedorp, Ostrea Lyceum, actrice; Ismay Raas, Nieuw
dorp, Pontes Scholengemeenschap, actrice; Dilian Vink, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, automonteur; Orfeo Vink,
Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, automonteur; Amber de Winter, Nieuwdorp, Pontes Scholengemeenschap, juf.
I De klas van
meester Lex
Nijman.
Demi Hannewijk, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, leerkracht basisonderwijs; Quinty Buijs, Heinkens
zand, Pontes scholengemeenschap, kapster met eigen salon; Fabienne v.d. Oudenalder, Heinkenszand, Pontes
scholengemeenschap, dierenverzorgster; Karlijn Roodbeen, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, verpleeg
kundige; Finn Karstens, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, tekenaar; Martijn Laffort, Heinkenszand, Pon
tes scholengemeenschap, directeur van eigen bedrijf; Cheyenne Nederhand, Heinkenszand, Isaac Beeckman Acade
mie, binnenhuisarchitect; Manuela Traas, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, operatieassistente; Rick v.d.
Vliet, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, sportinstructeur; Gerben de Maat, Heinkenszand, Pontes scho
lengemeenschap, natuurwachter; Wesley op de Beke, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, aannemer; Joel-
le v. Eijkeren, Heinkenszand, Isaac Beeckman Academie, werken met kinderen; Troy Rijk, Heinkenszand, Pontes
scholengemeenschap, reparateur landbouwvoertuigen; Marente Kooman, Heinkenszand, Isaac Beeckman Acade
mie, werken in horeca/toerisme.
Valentino de Wolff, Goes, Deltaschool VS01A, voetbaltrainer; Job Rijk, Goes, de Deltaschool VS01A, truck
bestuurder.
Namens de
De klas van juf
Willinda Kaiser
en meester
Gerard Verkuil.
De twee
leerlingen van
juf Linda
Melis-Jobse.