6 DAG GROEP 8 CBS De Regenboog, I Nieuwdorp De Reiger, Heinkenszand Bisschop Ernstschooi, Goes, Groep 8B Deltaschool, Goes Deltaschool I De klas van meester Niels van Harn. Kimmy van Dalen, Goes, Scholengroep Pontes, juf; Rens Dierickx, Goes, Scholengroep Pontesontwerper van treinen; Joey Flore, Goes, Scholengroep Pontes, werken in dierentuin; Roos de Jonge, Goes, Ostrea Lyceum, ste wardess; Matthijs Kaashoek, Goes, Ostrea Lyceum, radio dj; Lucas de Koeijer, Goes, Ostrea Lyceum, architect; Me- rijn de Leeuw, Goes, Scholengroep Pontes, architect; Niels Oudshoorn, Goes, Scholengroep Pontes, leraar Engels; Merel Ouwendijk, Goes, Ostrea Lyceum, schoonheidsspecialist; Floor Platier, Goes, Ostrea Lyceum, actrice; Jilles Platier, Goes, Scheldemond College, topsporter; Nathan Prent, Goes, Ostrea Lyceum, muziek dj; Nelleke Ree- ders, Goes, Scholengroep Pontes, modeontwerpster; Luuk Remmerswaal, Goes, Scholengroep Pontes, architect; Jade Scholten, Goes, Scholengroep Pontes, iets met techniek; Roy Schouten, Goes, Scholengroep Pontes, com mando; Jens Veldhuizen, Goes, Ostrea Lyceum, sportleraar; Gerard Verheul, Goes, Scholengroep Pontes, iets met dieren; Demi Vermeule, Goes, Scholengroep Pontes, secretaresse; Fleur Vroege, Goes, Ostrea Lyceum, iets in de horeca; Iris Wilde, Goes, Scholengroep Pontes, kok; Merlijn Zurek, Goes, Scholengroep Pontes, regisseur. Mathijs Hage, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, archeoloog; David Michielsen, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, manager; Rachel Michielsen, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, archeoloog; Eveline Otte, Lewedorp, Ostrea Lyceum, juf; Iris Ot- te, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, kleuterjuf; Marieke Otte, Lewedorp, Ostrea Lyceum, actrice; Ismay Raas, Nieuw dorp, Pontes Scholengemeenschap, actrice; Dilian Vink, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, automonteur; Orfeo Vink, Nieuwdorp, Ostrea Lyceum, automonteur; Amber de Winter, Nieuwdorp, Pontes Scholengemeenschap, juf. I De klas van meester Lex Nijman. Demi Hannewijk, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, leerkracht basisonderwijs; Quinty Buijs, Heinkens zand, Pontes scholengemeenschap, kapster met eigen salon; Fabienne v.d. Oudenalder, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, dierenverzorgster; Karlijn Roodbeen, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, verpleeg kundige; Finn Karstens, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, tekenaar; Martijn Laffort, Heinkenszand, Pon tes scholengemeenschap, directeur van eigen bedrijf; Cheyenne Nederhand, Heinkenszand, Isaac Beeckman Acade mie, binnenhuisarchitect; Manuela Traas, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, operatieassistente; Rick v.d. Vliet, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, sportinstructeur; Gerben de Maat, Heinkenszand, Pontes scho lengemeenschap, natuurwachter; Wesley op de Beke, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, aannemer; Joel- le v. Eijkeren, Heinkenszand, Isaac Beeckman Academie, werken met kinderen; Troy Rijk, Heinkenszand, Pontes scholengemeenschap, reparateur landbouwvoertuigen; Marente Kooman, Heinkenszand, Isaac Beeckman Acade mie, werken in horeca/toerisme. Valentino de Wolff, Goes, Deltaschool VS01A, voetbaltrainer; Job Rijk, Goes, de Deltaschool VS01A, truck bestuurder. Namens de De klas van juf Willinda Kaiser en meester Gerard Verkuil. De twee leerlingen van juf Linda Melis-Jobse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 86