DAG GROEP 8 5
- - H
Jan van Schengenschool,
Heinkenszand
De Meidoorn,
Nisse
CBS De Regenbo
Hoedekenskerke
CBS De Rank,
's Gravenpolder
De klas van juf
Nienke, juf
Ineke en
meester Ivo.
De leerlingen van juf Cora Steijn
en juf Yvette Elstgeest.
Erwin Driehuis, Hoedekenskerke, Pontes Coese Lyceum, politieagent; Isabeau Hoogeveen, Kwadendamme, Pon
tes Goese Lyceum, lerares; Cees Huige, Hoedekenskerke, Pontes Goese Lyceum, marinier; Maud Jasperse, Kwaden
damme, Ostrea lyceum, eigenaar paardenmanege met een ruitershop; Sam de Keijzer, Kwadendamme, Pontes
Goese Lyceum, restauranthouder; Tycho Landa, Kwadendamme, Ostrea Lyceum, elektricien; Aswin Meulblok,
Kwadendamme, Auris college, kapitein bij de KNRM; Sander Poortvliet, Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum,
fruitteler; Remco van de Swaluw, Kwadendamme, Pontes Goese Lyceum, elektricien; Inge Timmerman, 's Graven
polder, Ostrea Lyceum, receptioniste; Ramona Traas, Baarland, Pontes Goese Lyceum, kapster; Shannon
Velasquez-Araya, Kwadendamme, Ostrea Lyceum, modeontwerpster; Isabel Vermeulen, Kwadendamme, Pontes
Goese Lyceum, lerares; Isabelie de Vos, 's Heer Abtskerke, Pontes Goese Lyceum, receptioniste; Rowin van 't
Westende, Kwadendamme, Ostrea Lyceum, profvoetballer; Anouk de Winter, Kwadendamme, Pontes Goese
Lyceum, kapster.
Pascal Boonman, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, iets met techniek; Bente Boxelaar, Heinkenszand, Pontes
Scholengroep, regisseur; Sebastiaan Gorter, Oudelande, Isaac Beeckman Academie, in de techniek; Mendy Hoon-
dert, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, sport; Robin janse, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, kok; Ruben de
Jonge, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, profsporter; Liselotte Kole, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, iets bij de politie;
Jasper Marcusse, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, in de horeca; Isa Meeuwse, Heinkenszand, Pontes Scholengroep,
juf/advocaat; Oskar Mucha, Oudelande, Pontes Scholengroep, met auto's; Zoë Pauwe, Heinkenszand, Pontes Scho
lengroep, actrice; Pirn Peek, Ovezande, Pontes Scholengroep, auto-ontwerper; Daan Penning, Heinkenszand,
Ostrea Lyceum, ICT-er/leraar; Pieter Rijk, 's-Heer Abtskerke, Ostrea Lyceum, directeur; Mark Sander, Heinkens
zand, Ostrea Lyceum, in de techniek; Michel Smit, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, in de bouw/techniek; Tir-
za Steenbakker, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, sport; Georgette Suylen, Heinkenszand, Isaac Beeckman Acade
mie, sport; Romy Tempelaars, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, sport; Morris Visser, Heinkenszand, Pontes Scholen
groep, techniek; Fabio Vogel, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, kok; Matthijs van Westen, Heinkenszand, Pontes
Scholengroep, iets met dieren/of iets medisch; Tomas van de Wijgaart, Driewegen, Pontes Scholengroep, iets met
dansen; Sascha Blansjaar, Heinkenszand, Edudelta Onderwijsgroep, werken in een dierenasiel; Noa Boogaard,
Heinkenszand, Pontes Scholengroep, fysiotherapeute; Filip Cichoracki, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, 3D
ontwerper; Tim Dahlkamp, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, spelontwerper; Matthijs Elenbaas, Heinkens
zand, Pontes Scholengroep, monteur; Davey Fackler, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, auto-ontwerper; Anouk
Filius, Heinkenszand, Edudelta Onderwijsgroep, automonteur; Max Geus, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, miljonair;
Max Hollestelle, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, politie-agent; Thijmen van der Horst, Heinkenszand, Pontes
Scholengroep, 3D ontwerper; Celine de Kooning, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kraamverzorgster; Sabine van
der Made, Heinkenszand, Ostrea Lyceum, werken op een paardenfokkerij; Anne-Fleur Meerman, Heinkenszand,
Pontes Scholengroep, psycholoog; Roy Meulblok, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, in de handel; Dewi Nieu-
wenhuyse, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, verpleegster in het ziekenhuis; Maaike Sinnecker, Heinkenszand,
Pontes Scholengroep, in de verzorging; Leandra Vermue, Heinkenszand, Pontes Scholengroep, boerin; Merel
Vermuë, 's-Heer Arendskerke, Pontes Scholengroep, juf; Hanna de Visser, Heinkenszand, Edudelta Onderwijs
groep, dierenasiel opstarten; Joost van 't Westeinde, 's-Heer Abtskerke, Pontes Scholengroep, 3D ontwerper; Ru
ben van Willigen, Heinkenszand, Jsaac Beeckman Academie, douanebeambte; Ties Wondergem, Heinkenszand,
Pontes Scholengroep, automonteur.
B De klas van juf
Marloes Kole
en meester
Jeroen Jansen.
Lizzy Vis, 's-Gravenpolder, Ostrea Lyceum, kunstenares of dierentuin medewerkster; Vera de Koster, 's-Gravenpol-
der, Pontes Goese Lyceum, tekenaar; Zoë Zandee, 's-Gravenpolder, Isaac Beeckman Academie, ontwerper; Isa van
Stee, 's-Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, profVoetbalster bij Ajax of rechter; Indy Visscher, s-Gravenpolder,
Ostrea Lyceum, visagiste; Sarah van Stee,'s-Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, profvoetbalster bij Ajax;
Iris Vereeke, 's-Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, tekenaar; Maaike van Oosten, 's-Gravenpolder, Ostrea
Lyceum, advocaat; Thijs van Oosten, 's-Gravenpolder, Ostrea Lyceum, kapitein; Lucas Hoogstraate, Pontes Goese
Lyceum, iets met computers; Esad Malagic, 's-Gravenpolder, Pontes Goese Lyceum, Ict'er; Mitchel Meijer, 's-Gra
venpolder, Isaac Beeckman Academie, sportleraar
De leerlingen
van juf Marion
Geene.
Baris Akbay, Nisse, Pontes Scholengroep, rechercheur; Milan Chapelier, Nieuwdorp, Isaac Beeckman Academie,
acteur/dokter; Melanie de Jonge, Nieuwdorp, Edudelta College, kapster/paardrij-instructrice; Tijs Joosse, Nisse,
Ostrea Lyceum, tennisleraar; Maud P., Nisse, Pontes Scholengroep, rechercheur; Marlon Poortvliet, Nisse, Ostrea
Lyceum, verpleegster oncologie/hematologie; Maarten van Westen, Nisse, Isaac Beeckman Academie, architect.
De klas van juf
Sanne van der
Veen en juf
Henriëtte
Remijnse
De klas van juf
Jenneke van
den Dries.
Aimy Drijdijk, Hoedekenskerke, Ostrea Lyceum Goes, Laborant (iemand die medicijnen ontwikkelt); Kevin Jonge-
pier, Goes, Ostrea Lyceum Goes, iets met techniek; Romy Zuijdwegt, Hoedekenskerke, Ostrea Lyceum Goes,
Beautyblogger; Tijs van Erk, Hoedekenskerke, Ostrea Lyceum Goes, EHBO'er; Diégo Meijers, Hoedekenskerke,
Ostrea Lyceum Goes, ICT'er.
Carlo Geertse, Ostrea Lyceum, weet ik nog niet; Jelmer Appelo, Pontes Goese Lyceum, weet ik nog niet; Ruben
Waterman, Calvijn College, weet ik nog niet; Alinda van Dijke, Ostrea Lyceum, kok in high-tea; Sam Delhez,
Pontes Goese Lyceum, barkeeper; Hans Westerneng, Ostrea Lyceum, kok; Fleur de Ruijter, Ostrea Lyceum, kinder
arts; Sanne Verburg, Ostrea Lyceum, restaurant, verzorging; Anouk Wisse, Edudelta College, dierenarts-assistent;
Max Verburg, Pontes Goese Lyceum, vrachtautomonteur; Nicky Kopmels, Ostrea Lyceum, weet ik nog niet; Luca
Geene, Pontes Goese Lyceum, werken bij Apple; Hannah Moggré, Isaac Beeckman Academie, kinderarts, restau
rant of beauty
ZATERDAG 5 JULI 2014