4 DAG GROEP 8 De Leeuwerik, Lewedorp Ds. G.H. Kerstenschool, Borssele De Poel, 's Heer Abtskerke 't Opstapje, Driewegen De klas van juf Christel van de Voorde. Joost Dekker, Borssele, Pontes Scholengroep, professional gamer; Silvan Knuit, Borssele, Auris College, monteur; Demi van Zundert, Borssele, Ostrea Lyceum, dierenarts; Marino Schijf, Borssele, Pontes Scholengroep, monteur op een marineschip; Weronika Kepinska, Borssele, Pontes Scholengroep, horeca-medewerker; Wesley van Gaai en, Borssele, Pontes Scholengroep, chauffeur. De klas van meester Joost Demmers en meester Herman van den Dries. De klas van meester Wim Sturm en juf Lisette Kruis. Daphne Alink, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kapster; Fabian van Dalen, Lewedorp, Praktijkschool de Wissel, kok; Quin van Garsel, Lewedorp, Pontes Scholengroep, dierenarts; Chantalle Geensen, Lewedorp, Ostrea Lyceum, dierenverzorger; Tessa van der Graaf, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kraamverzorgster; Britt Hermes, Lewe dorp, Ostrea Lyceum, rechercheur; Esmee Hoek, Lewedorp, Pontes Scholengroep, iets creatiefs; Aniek de Hond, Lewedorp, Ostrea Lyceum, redactrice bij een blad; Liza de Jager, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kinderarts; Sören de Kok, Lewedorp, Pontes Scholengroep, architect; Alicia Menheere, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kok kin; Skye de Munck, Lewedorp, Pontes Scholengroep, juffrouw; Pien Raas, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kok kin; Justin Rentmeester, Lewedorp, Ostrea Lyceum, ambulance broeder; Milan Rijk, Lewedorp, Ostrea Lyceum, baas in de ICT; Jorg van Sabben, 's heer Arendskerke, Pontes Scholengroep, calculator in een aannemersbedrijf; Yari Stephan, Lewedorp, Pontes Scholengroep, archeoloog; Verena Vermeule, Lewedorp, Pontes Scholengroep, kinderopvang; Zsazsa Vriezen, Lewedorp, Pontes Scholengroep, zangeres; Samuel van der Walle, Lewedorp, Ostrea Lyceum, judoka of eigen sportschool; Sylke Wolters, Lewedorp, Edudelta College, paardenverzorgster. Timon van de Beek, Borssele, Calvijn College, vrachtwagenchauffeur; Esmee Boone, Borssele, Calvijn College, kap ster; Wilco van Damme, Nieuwdorp, Calvijn College, timmerman; Ruth van Dijk, Borssele, Calvijn College, iets met dieren; Rogier van Eijzeren, Borssele, Calvijn College, werken op een vissersboot; Elselien van den Ende, Borssele, Calvijn College, op een kinderdagverblijf; Ingmar Harthoorn, Nieuwdorp, Calvijn College, iets op een kan toor; Hanno Joosse, Borssele, Calvijn College, boer; Daniëlle Krijger, Borssele, Calvijn College, iets in de verzor ging; Christian Marinissen, Lewedorp, Calvijn College, vrachtwagenchauffeur; Corwin Meeuse, Nieuwdorp, Calvijn College, eigenaar van een bedrijf met LEDIampen; Adinda Melis, Borssele, Calvijn College, iets in de zorg; Sanne Moerdijk, Nieuwdorp, Calvijn College, rechercheur; Jacinta Nieuwenhuijze, Borssele, Calvijn College, zuster; Matthijs Peene, Borssele, Calvijn College, iets in het leger; Paul de Visser, Borssele, Calvijn College; Emma Welle- man, Borssele, Calvijn College, iets met paarden; Arno Weststrate, Nieuwdorp, Calvijn College, boer; Joanne Weststrate, Nieuwdorp, Calvijn College, iets met paarden; Mare Witte, Borssele, Calvijn College, varkensboer; Paul de Visser, Borssele, Calvijn College (niet op de foto). De klas van juf Christa Hollebrandse, juf Davonne Gast en juf Inge Oerlemans. De klas van juf Renate de Waal. Rens Zonevijlle, 's Heer Abtskerke, Pontes Coese Lyceum, op kantoor bij een tractorbedrijf; Nicky Bes, 's Heer Abtskerke, Pontes Coese Lyceum, zoöloog; Merel van de Woestijne, 's Gravenpolder, Pontes Coese Lyceum, stylis te; Rosalie van der Weele, 's Heer Abtskerke, Ostrea Lyceum, kinderarts. Jelle Braamse, Ellewoutsdijk, Pontes Coese Lyceum, vrachtwagenchauffeur; Kelly den Herder, Driewegen, Pontes Coese Lyceum, kapster; Antje Schaab, Driewegen, Ostrea Lyceum, puppytrainster; Kim Schaab, Driewegen, Ostrea Lyceum, dokter; Lieke van Slabbekoorn, Driewegen, Ostrea Lyceum, rechercheur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 84