s fT1ensenlinq.nl "X Klaas Verhage Enige en Algemene Kennisgeving Plotseling is in de leeftijd van 84 jaar van ons heengegaan onze broer, zwager en oom geboren 22 juni 1930 Zoutelande overleden 3 juli 2014 J. Verhage (in herinnering) E. Verhage-Francke (in herinnering) S. Verhage (in herinnering) J. Verhage W. Verhage J. Verhage-Walhout W. den Toonder-Verhage C. den Toonder (in herinnering) C. Meijers-Verhage S.J. Meijers neven en nichten Correspondentieadres: Nieuwstraat 12 4374 BD Zoutelande De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 9 juli om 13.30 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein 3 te Zoutelande. Voorafgaand aan de dienst is er hier van 13.00 tot 13.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal om 14:30 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Zoutelande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde kerk. "Wah sei jie? twee keer" Op een mooie zomerdag is overleden onze vrolijke, ondeugende broer, zwager en oom Cor Vis 27 februari 1950 3 juli 2014 Peter Ria en Cees (in liefdevolle herinnering) Leen Neven en nichten Correspondentieadres: Mevrouw H. van der Zouwen-Vis Buitendijk 9 4255 GT Nieuwendijk We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 8 juli om 13.30 uur in de ontvangstruimte van het mortuarium bij verpleeghuis "Cornelia", Emil Sandström- weg 2 te Zierikzee. (net voorbij P. Victoriakliniek naar rechts) Hier is, voorafgaand aan de begrafenis, ook gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal om 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee aan de Stapelshofweg. Piet Hendrikse Hoek, juli 2014 SUZANNA HELENA VAN HOUTE - KRANE weduwe van Izaak van Houte Voor de vele blijken van medeleven, zoals bloemen, kaarten en telefoontjes, na het onverwacht overlijden van mijn dierbare man, onze altijd behulpzame vader en lieve opa Pieter Gerard de Jonge zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. G.M. de Jonge - Jacobs Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juli 2014 Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn allerliefste man, onze geweldige vader, schoonvader en innig geliefde, trotse opa Arie Kooiman terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Wij zijn als familie ontroerd door de overweldigende belangstelling. Het is voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Tally Kooiman-de Boer Jeannette en Walter Thomas Jade Leonie en Gijs Guusje Pien Zwijndrecht, juli 2014 Piet de Kroo Koudekerke, juli 2014 Jan Koppejan Jo Maljaars Pief yVleijaat'd Jan van Sorge kijk ook op 42 I zaterdag 5 juli 2014 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve zorgzame man wil ik u, mede namens mijn kinderen, klein- en achter kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. D.J. Hendrikse-den Boer Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van vriendschap en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Wij waarderen dat en betuigen u onze oprechte dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, juli 2014 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw medeleven, aanwezigheid en woorden van troost na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Koos de Kroo - Boogaard kinderen en kleinkinderen Nooit meer thuiskomen stilte in huis een lege plek, een groot gemis herinnering is: alles wat er nog is... Helaas is het voor ons onmogelijk ieder persoonlijk te bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, vele bloemen, kaarten en lieve woorden-na het plotseling overlijden van onze lieve, zorgzame man, vader, schoonvader, opa en zoon Daarom willen wij u middels deze advertentie hartelijk bedanken voor al uw medeleven en steun. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Jan niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Een speciaal woord van dank aan collega's die Jan, in de eerste minuten, hebben geholpen en bijgestaan. Ineke Koppejan-Kornelis Michel en Ingeborg Sem, Finn Corrie Koppejan-Thijsse Oost-Souburg, juli 2014 Wij willen iedereen hartelijk bedanken die met ons heeft meegeleefd na het overlijden van onze lieve pa en (over) opa kinderen (achter)kleinkinderen Middelburg, juli 2014 Het keeft cms goed gedaan zoveel blijken van medeleven te kebben mogen ontvangen na ket totaal onverwackt overlijden van onze lieve papa en opa Uw aanwezigkeid, uw kaart of kanddruk zullen voor ons een dierbare kerinnering zijn. Hiervoor kartelijk dank. CXoe.s; 31olien en Kees van Vliet-Wleijaard Tessa Tina De talloze blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze (schoon)vader en opa hebben ons enorm goed gedaan. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Familie van Sorge, Middelburg, juli 2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42