Familieberichten Lydian Tanihatu Hans Cevaal Julia Cevaal-Dobrodolski Gerrit en Paulien Davidse-Dommisse Nico Jonkers "ik ga slapen, ik ben moe" Lydian Je was zo mooi anders. Niet meer of niet minder, maar anders. Zo mooi anders. .Omringd door de mensen die van haar hielden is overleden na een ernstige ziekte, mijn lief zorgenkind, onze lieve zus en nichtje Lydia - Anna - Caroline 12 Oktober hebben wij met een prachtig feest haar 50e verjaardag gevierd. We gaan haar ontzettend missen. haar mama Bep Tanihatu - Wondergem haar papa Theo (in herinnering) Harry en Anke Joyce en Leon Jaëlle, Liz, Boaz Escha en Danny Fred en Joan Renée en Giel Giel jr. Fredjr. Marlon en Marie - Elize Oma Boxtel Bram Onze dank gaat uit naar haar persoonlijke assistente Loes en de gouden teams en vrijwilligers van de Vollenhovenstraat, Arnemuiden en Westerzicht, Vlissingen. De dagbesteding 't Zwin, de Bosweg en de Poel Goes. De uitstekende begeleiding van dr. De Kuyper, de thuiszorg en de medewerking van Stichting Arduin. Arnemuiden, 4 juli 2014 Correspondentieadres: E.M. Tanihatu, Papegaaienburg 71,4386 DA Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Lydian dinsdag 8 juli van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal daar de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Ik heb degene die ik liefheb nu verlaten, om hen die ik zo liefhad terug te zien. Na een mooi en liefdevol leven, hebben wij afscheid genomen van, onze lieve zorgzame moecjer, schoonmoeder, groot - en overgrootmoeder Jeanne van Maaren - van de Linde weduwe van Leen van Maaren Oudeschild: Madyen Wim Welbie Burgsinn (De): Piet en Anita van Maaren Vlissingen: Hans en Martine van Maaren Middelburg: Riet en Bert Stenvert klein - en achterkleinkinderen Middelburg, 3 juli 2014 4337 KL, Rusthofstraat 41 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 7 juli om 14.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lein Roose Corrie Cornelisse Wij zijn getrouwd op vrijdag 04-07-2014 Middelburgseweg 1, 4364 TB Grijpskerke Onze ouders, schoonouders en grootouders zijn op 9 juli 60 jaar getrouwd. U kunt hen met dit bijzondere jubileum feliciteren op zaterdag 12 juli in verenigingsgebouw Het Dorpshuis, Bakkersland 29 in Grijpskerke van 16.00 tot 17.30 uur. Schuitvlotstraat 3,4364 AC Grijpskerke Een markante, inspirerende persoonlijkheid is na een rijk en vol leven van ons heengegaan. We zullen hem missen. weduwnaar van Truus de Wijs in de leeftijd van 76 jaar. Afy en Bertus Meijerink Rita en Joop van Haaren Herke en Mirjam de Wijs 2 juli 2014 Correspondentieadres: J. van Haaren Paardenstraat 21 4381 AH Vlissingen Er is gelegenheid afscheid van Nico te nemen op maandag 7 juli van 9:00 tot 9:30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal om 10:30 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. We zijn heel verdrietig dat we na een jaar afscheid van je moeten nemen. We gaan je missen LYDIAN. Alice, Lianne, Marleen, Henk en Ronald. Mirella, Tamara, Marja, Annie, Petra, Amy, Talitha, Jeanet, Hennie, Rianne, Tannie, Malika, Elena, Coby en Loes. Wij nemen jou mee in ons hart. Malika, Kim, Annie, Truus zaterdag 5 juli 2014 I 4^ in de leeftijd van 91 jaar. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van in de leeftijd van 81 jaar. Vlissingen: Corrie Roose - Cornelisse An ka Vlissingen: Gonny en Floriano t Fabiëla Vlissingen: Mark en Angelique Alysia Gianni Quinty Lewedorp: Miriam en Harm Kim en Jacobus 2 juli 2014 Van Raaltestraat 57 4381 GC Vlissingen Gelegenheid tot afscheid nemen van Lein op maandag 7 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum van Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20, Vlissingen. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 8 juli om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Een bijzonder woord van dank aan het personeel van Zorginstelling Weyevliet voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41