Onvoorstelbare prestaties, voorspelbare rekening! 34 MENINGEN Cor de Jonge HAPreitjK WBLköM A USMML brieven Dijkverharding T-tag Afvalscheiding Leefbaarheid n n a v x m s* hollands nieuwe. 0118-434005 Op een aantal dijken in Zeeland bestaat de verharding uit grote kiezelstenen. Het gaat om gedeel ten, want de rest van de dijk is verhard met asfalt of schelpgruis. Deze verharding met de grote kie zelstenen is erg ongemakkelijk voor wandelaars en fietsers. lam mer, want het betreft dijkvakken die in een prachtig gebied liggen. Waterschap legt desgevraagd uit dat de grindverharding gaat om authentieke verharding. Ooit is dat ook zo geweest en dat moet zo blijven. Waarom juist die ver harding authentiek wordt ge noemd en niet de verharding van ïoo jaar daarvoor is me niet duide lijk geworden. Het deel dat is geas falteerd is ooit gedaan op verzoek van boeren die hierover moesten rijden. De Valdijk is op het oog een ander verhaal. Deze dijk valt onder Natuurmonumenten. Dus deze organisatie gevraagd naar het waarom van de grindverhar ding. Tja, daar kan Natuurmonu menten niets aan doen, want al leen de bermen zijn van Natuur monumenten, maar het pad is van Waterschap! Maak het mooie van Zeeland nu eens helemaal toe gankelijk mensen van Water schap! De dijken worden ook op gehoogd en dan worden ze (geluk kig) niet authentiek verklaard. Mijn t-tag werkte niet meer. Wat te doen Bij de kassa vertelde een alleraardigste mevrouw dat ik de t-tag kon omruilen bij het kan toor naast de tolpoortjes. Op het kantoor bemerkte ik dat de telefo niste lachend belde. We hebben er weer een. Ik moest tekenen voor een nieuwe en kreeg verder geen informatie. Wat schetst mijn verbazing? Enige dagen later kreeg ik een rekening van 50 euro voor borg. Ik dacht dat er een ver gissing was gemaakt en belde op. Waarop de telefoniste vertelde dat ik hem kapot had gemaakt, er viel verder niet over te praten. Te leurgesteld, boos omdat ik 50 keer door de tunnel moet om mijn voordeel te halen, terwijl ik voor die andere t-tag ook borg heb be taald. In een opwelling heb ik be sloten mijn abonnement op te zeggen, waarop ik de volgende dag al een brief ontving dat mijn contract was stop gezet. En omdat wij hier in Zeeuws-Vlaanderen toch afhankelijk van de Wester- scheldetunnel zijn vind ik het zeer betreurenswaardig dat het be grip, service en klantvriendelijk heid ver te zoeken zijn. Dus men sen let op! Zonder enige informa tie moet je gewoon je t-tag duur betalen! Recent stond in de krant dat de kosten voor de afvalverwerking naar beneden kunnen, omdat er een goede afvalscheiding plaats vindt, waardoor de aanvoer lager wordt en minder gescheiden moet worden door de afvalverwer kers. Dit nieuws kwam van ie mand uit de praktijk. In het Herfstakkoord is invoering van een afvalstoffenheffing afgespro ken, die de schatkist 100 miljoen euro moet opleveren. Door de hef fing slinkt de afvalstroom? Dat snap ik niet, wel dat de schatkist bijna leeg is door alle rare regelin gen van dit kabinet, blijkbaar we ten ze van gekkigheid niet meer wat te doen. De bonden zetten dan ook nog eens in op korter la ten werken door ouderen en stop pen met het geleidelijk verhogen van de AOW leeftijd. Levensloop opbouw mag niet meer, er zijn toch slechts 650.000 werklozen, dus vroeger stoppen met werken? Kortom de ene maatregel is nog niet genomen, of wordt al afge schaft. Beleid? De gemeenten, provincies en de regering hebben de mond vol over de economie. Terecht! De economie is én blijft de belang rijkste pijler om werkgelegenheid en leefbaarheid te bevorderen. De Spar Zierikzee gaat sluiten mede vanwege gemeentelijke parkeerin- vloeden op het Havenpark. Neel- tje lans heeft heibel met Wind- park OSK bijvoorbeeld om toe komstig omzet verlies vanwege een stukje grond binnen hun hek ken die welke per se gebruikt moet worden om gesubsidieerde windmolens te kunnen plaatsen. Ik vraag me echt af: is een mooi Haventerrein belangrijker dan de werkgelegenheid én leefbaarheid in Zierikzee? Welk bedrijf is het volgende dat moet sluiten? Waar om het parkeerterrein niet multi functioneel herbouwd? Het wind- park bedrijf OSK maakt feitelijk misbruik van de gesubsidieerde windmolen rage welke door de Staat onder aanvoering van minis ter Kamp ons opgedrongen wordt! In beide gevallen is de leef baarheid én economie niet ge diend, terwijl juist dit hoog in het vaandel staat van de regering, ge meenten en provincie. je betaalt slechts per maand! De Samsung Galaxy S4 Mini t.w.v. €269,- En iedere maand Daar houden wij van! hollandsnieuwe.nl/pzc Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg lezersredacteur@pzc.nl Siem Huisman Trumanlaan 24, Goes Nelly Dieleman Tramstraat 21, Terneuzen A. de Waele H. Dunantstraat 20, Koewacht Jan Duin Leliendaleweg 15, Burgh-Haamstede Uniek aanbod (MN>, k* s, Superscherp beeldscherm Razendsnelle processor Foto's met geluid - 275 MB, belminuten of sms'jes - 500 MB extra Ondanks zijn kleine formaat en lichte gewicht levert de razendsnelle Samsung Galaxy S4 Mini (t.w.v. €269,-) indrukwekkende prestaties. Je krijgt deze grootse mini-smartphone nu voor maar €22,- per maand Dat is inclusief een maandtegoed van 275 MB, belminuten of sms'jes én 500 MB extra! De bezorgkosten zijn eenmalig €30,- en de aansluitkosten krijg je cadeau! Met hollandsnieuwe bepaal je helemaal zelf hoe jij je tegoed gebruikt en betaal je altijd een vast laag tarief, ook buiten je bundel. Zo heb je nooit vervelende verrassingen op je rekening en weet je 100% zeker dat je zorgeloos van je splinternieuwe Samsung Galaxy S4 Mini geniet. Bestel snel op: Zakelijk abonnement nodig? Er is ook hollandsnieuwe voor ondernemers.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34