l'escaut STAALBOUW MONTAGEMEDEWERKERS The Dutch Steel Company Productiemanager een lid voor de Raad van Commissarissen (m/v) W V s 2C)I In verband met het verstrijken van de zittingstermijn van een door de huurders vereniging voorgedragen lid van de RvC per 1 -1 -2015, zijn wij op zoek naar (op voordracht van de Huurdersvereniging) INFORMATIE SOLLICITEREN Voor een uitgebreid functie Bent u de kandidaat naar wie profiel van de Raad van wij op zoek zijn, dan ontvan Commissarissen, meer infor gen wij graag uiterlijk 19 juli matie over de de vacature en a.s. uw reactie met cv. de organisatie verwijzen wij u naar de website van l'escaut Richt uw brief aan: woonservice: www.lescaut. nl/over-lescaut/raad-van- l'escaut woonservice commissa rissen t.a.v. voorzitter HVL Postbus 227 Voor vragen kunt u contact 4380 AE Vlissingen opnemen met de voorzitter van de RvC via het directiesecretariaat, E-mailen kan natuurlijk ook: tel. 0118-422356. rvc@lescaut.nl (m/v) Productiemanager m/v (36 uur per week) Medewerker documentaire informatievoorziening I www.middelburg.nl zaterdag 5 juli 2014 Dagelijks werk maken van en voor mensen; dat is de kern waar het binnen WVS-groep om draait. WVS-groep biedt mensen kansen zich te ontwikkelen. De organisatie heeft drieduizend gemotiveerde medewerkers die inzetbaar zijn in een breed scala van werkzaamheden. WVS-groep, dat werkt! Voor een aantal productieafdelingen en enkele externe productielocaties van WVS-groep zijn wij op zoek naar een: Wat verwachten we van je? Je krijgt de verantwoordelijkheid over een aantal productie afdelingen en over een aantal externe opdrachtgevers waar groepen medewerkers van WVS-groep dagelijks aan het werk zijn. Je profiel: Je hebt minimaal een HBO werk- en denkniveau, en driejaar ervaring in een vergelijkbare leidinggevende functie in een productieomgeving. Je bent resultaatgericht, integer en besluitvaardig. Daarnaast beschik je over een commerciële inslag en ben je prima in staat om met grote opdrachtgevers van WVS-groep te communiceren. Wat kun je van ons verwachten? Wij bieden een prettige werkomgeving in een informele sfeer. Je kunt rekenen op een marktconform salaris dat afhankelijk is van je leeftijd, opleiding en ervaring. Indienstname geschiedt via Flexkompaan B.V. Solliciteren of meer informatie? Informatie over deze vacature kun je verkrijgen via dhr. Ruud de Vreede, bedrijfsleider Industrie op 06-30013191. Richt je sollicitatiebrief of e-mail binnen twee weken na verschijning van deze advertentie aan Secretariaat Diensten centrum P&O, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal (e-mail: vacatures@wvsgroep.nl). Een assessment zal deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Uitgebreide informatie over deze vacature staat op onze website: www.wvsgroep.nl Bosstraat 81, Postbus 1130, 4700 BC Roosendaal, Tel. 0165 596500, Fax 0165 561263, Email info@wvsgroep.nl, www.wvsgroep.nl De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmans-woningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die d?gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering. De Gemeente Middelburg is een ambitieuze gemeente. Onze organisatie ontwikkelt zich voortdurend. Inwoners, bedrijven en bezoekers staan hierbij centraal. Om onze ambities te realiseren, werken bij met enthousiaste collega's in een informele en professionele sfeer. Een grote mate van eigen verantwoordelijkheid is daarbij vanzelfsprekend. Als gevolg van het aanvaarden van een andere functie van de huidige medewerker, ontstaat er per 15 september 2014 een vacature voor een: voor 36 uur per week Functie Je vormt en ordent (digitale) dynamische en semi-statische archiefbestanden en je bent hierin een klankbord voor je collega's en voor de gebruikers. Je zorgt voor uitlening, opscho ning en vernietiging van dossiers en voor de volledigheid van de ter archivering aange boden stukken. Je draagt zorg voor de actuali sering van het verordeningenbestand en voor alle gemeentelijke bibliotheekzaken. Tevens ben je zowel intern als extern het eerste aanspreekpunt en verstrek je informatie met betrekking tot post, archief en bibliotheek. Je signaleert verbeteringen ten aanzien van het werkproces van de documentaire informatie voorziening en je informeert hierover. Je bent verantwoordelijk voor de kwaliteitsborging van de (digitale) postbehandeling. Tenslotte verricht je overige werkzaamheden passend binnen de doelstelling van de afdeling. Profiel Als medewerker documentaire informatie voorziening I beschik je over het diploma SOD II met aanvullende relevante werk ervaring. Je hebt een klantgerichte houding. Je beschikt over uitstekende communicatieve eigenschappen. Je bent een initiatiefrijke persoonlijkheid en je beschikt over de nodige overtuigingskracht voor het verkrijgen van begrip bij collega's en gebruikers, je kunt vanzelfsprekend goed samenwerken en je bent resultaatgericht. Daarnaast kun je goed plannen en organiseren en heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Meer informatie vind je op Aanbod Wij bieden een uitdagende baan waarbij je mogelijkheden hebt voor groei en persoonlijke ontwikkeling. Afhankelijk van opleiding en ervaring word je in de aanloop of functieschaal geplaatst. Het salaris bedraagt maximaal 2.739,- bruto per maand (functieschaal 7). Ook kennen wij afhankelijk van het functio neren een uitloopschaal tot maximaal 3.103,- bruto per maand. Daarnaast is er een eindejaarsuitkering van 6% en een bijdrage in de levensloopregeling van 1,5% van het jaarsalaris. Informatie Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met Karen Bermingham, afdelingshoofd Facilitaire Zaken (0118) 67 53 21. Interesse? Mail je sollicitatiebrief en C.V. voor donderdag 31 juli 2014 naar personeelszaken@middel- burg.nl of stuur een sollicitatiebrief en C.V. naar de afdeling Bedrijfsvoering, t.a.v. Wendy Utermark, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op donderdag 7 augustus 2014. DE KOKII Is een nationaal en internationaal opererende middelgrote staalbouwonderneming die met gebruik van zeer moderne productiemiddelen staalconstructies van de meest uiteenlopende aard ontwerpt, produceert en monteert. Dé Kok staalbouw houdt zich bezig met het realiseren van projecten in utiliteitsbouw, fabrieksgebouwen, on- en offshore projecten, waterbouwkundige werken en kranen- bouw, waarbij kwaliteit en service een vereiste zijn. Wij zijn voorzien van het kwaliteitscertificaat volgens NEN-ISO 9001, ISO 3834-2, EN1090-1 en 2 exc. 4 (CE markering), en het V.C.AP veiligheidscertificaat. Ter versterking van onze montageafdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar: Functie-eisen: -Opleidingsniveau L.B.O. M.B.O. - Basisveiligheid V.C.A.. - Enige jaren ervaring geniet de voorkeur. - In teamverband kunnen werken. - Geen 9 tot 5 mentaliteit - Bereidheid tot werken in het buitenland. De voor bovengenoemde functie geschikte kandidaat bieden wij een goed salaris en een prettige werkomgeving met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd stuur dan uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van c.v. binnen 14 dagen aan DE KOK STAALBOUW B.V., Postbus 82, 4724 ZH Wouw, t.a.v. dhr. M.E. de Kok of u kunt ook per email reageren rinus@kokstaal.nl. Meer informatie over onze organisatie kunt trvinden op www.kokstaal.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20