4 Adagio Colofon (J) (Densenlinq.nl Familieberichten V Jacob Marinus Suurland Rachelle Taelman- Janssens Ludo Taelman kijk ook op 1 Piet Hendrikse SUZANNA HELENA VAN HOUTE - KRANE weduwe van Izaak van Houte Wij waarderen dat en betuigen u onze oprechte dank. Voor de vele blijken van medeleven, zoals bloemen, kaarten en telefoontjes, na het onverwacht* overlijden van mijn dierbare man, onze altijd behulpzame vader en lieve opa Pieter Gerard de Jonge zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. G.M. de Jonge - Jacobs Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, juli 2014 Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Hartverwarmend was het dat zo velen ons bij het afscheid van mijn allerliefste man, onze geweldige vader, schoonvader en innig geliefde, trotse opa Arie Kooiman terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Wij zijn als familie ontroerd door de overweldigende belangstelling. Het is voor ons onmogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Tally Kooiman-de Boer Jeannette en Walter Thomas Jade Leonie en Gijs Guusje Pien Zwijndrecht, juli 2014 Nel Lauret-de Fouw DANKBETUIGING Hartelijk dank voor alle kaarten, bloemen en persoonlijke condoleances die wij mochten ontvangen bij het overlijden van Peter Naessens Speciale dank aan de collega's van DOW en Applus RTD. Uw steun en medeleven zijn voor ons een grote troost geweest. Familie Naessens Linda Paardekooper In plaats van kaartjes Voor alle blijken van belangstelling die wij hebben ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze lieve zorgzame vader en onze geliefde zoon - Jaap - willen wij u hartelijk danken. Uw betrokkenheid en de wijze waarop u met onsjiebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons goed gedaan. I.M. Suurland - van der Starre en kinderen M.J. Suurland J.C. Suurland - Bolier J.H.J. van der Starre Scherpenisse, juli 2014 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van willen wij u hartelijk danken. Familie van Over me ire Koewacht - Juli 2014 Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de getoonde belangstelling en medeleven tijdens zijn ziekte en de steunbetuigingen na het overlijden van onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. Uw steun heeft ons allen goed gedaan. Marie-Louise de Boeij Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Sas van Gent, 5 juli 2014. Na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Dominicus Petrus Richard van de Vijver Domien waren er zo ontzettend veel mensen met innige belang stelling om ons heen dat het onmogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken. Eveneens was uw aanwezigheid op de dag van de afscheidsdienst en alle andere blijken van deelneming een grote steun bij het verwerken van ons dierbare verlies. Het doet ons heel erg goed te weten dat Domien bij velen geliefd was. Wij danken u hartelijk voor uw medeleven. Ceciel van de Vijver-Buysse Kinderen en kleinkinderen Aardenburg, juli 2014 6-7-2008 6-7-2014 Lieve Chloé Love goes on Pap, Mam Simone xxx 6-7-2008 6-7-2014 Lieve Chloé Heimwee naardie tijd Liefs xxx Opa en Oma Randy en Jess Martijn, Joyce Gino en Dewi 2011 2014 Jan van Oosten Zo geliefd Marjan v Oosten-Brasser Daniëlle, Ron Lizzy Mariëlle, Peter-Paul, Noah Levi MAREA UITVAART Marianne van de Graaf uitvaartzorg in Zeeland zaterdag 5 juli 2014 I 43 Voor de vele blijken van betrokkenheid bij het overlijden van mijn lieve zorgzame man wil ik u, mede namens mijn kinderen, klein- en achter kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. DJ. Hendrikse-den Boer Hoek, juli 2014 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van vriendschap en medeleven te hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Breskens, juli 2014 Graag willen wij u bedanken voor uw steun tijdens ziekte en uw steunbetuigingen na het overlijden van mijn moeder, onze oma Jessica, Martijn, Julie en Evie Tilburg, juli 2014 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed, als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek het doet zo'n pijn, maar in gedachten zal ze altijd bij ons zijn. Voor al uw kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken, maar ook uw aanwezigheid bij het afscheid van willen wij u hartelijk bedanken. Familie J.W.Paardekooper Axel, juli 2014 Zo gemist oil "De verbindende factor bij uw uitvaar! voor een liefdevol afscheid..." Majoorwerf 5 - 4374 CA Zoutelande 06-40796513 - www.marea-uitvaart.nl de Groot-de Kam Middelburg 0118-612868 Verstraten t Tholen 0166-606041 j Bereken uw uitvaart op www.adagiouitvaartzorg.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 179