IIlensenlinq.nl fllensenlinq.nl Augustinus Bernardus Sijnesael Maria Albertina Wilhelmina Juliana de Smet-Pijfferoen kijk ook op Jacomina Elizabeth Dekker Jacqelies 10-07- 1932 Hoofdplaat 103 -07-2014 Westdorpe Westdorpe: Caroline In herinnering zijn honden Jessy en Lieke Familie Sijnesael Familie de Boeije Westdorpe, 3 juli 2014. Graafjansdijk B63, 4554 CC De afscheidsbijeenkomst zal plaatshebben op vrijdag 11 juli om 11.00 uur in "De Kirke" aan de Graaljans- dijk A190 te Westdorpe. De begrafenis zal er aansluitend plaatsvinden op de RK-begraafplaats, waarna er gelegenheid is tot condoleren in 't Oude Raedthuijs. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen uitnodiging heeft ontvangen wilt u deze advertentie dan als zodanig beschouwen. "ik ga slapen, ik ben moe" Janneke Slock-Scheele En dan ineens ben je je basis kwijt. Voorgoed. Vlak voor zijn 82e verjaardag is overleden mijn lieve, sterke en wilskrachtige vader Staf sinds 14 februari 1990 weduwnaar van Lisette Brigette de Boeije Enige en algemene kennisgeving. Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma echtgenote van Alfred Venantius Joannes de Smet Aardenburg, t Aardenburg, 30 augustus 1920 4 juli 2014 Aardenburg: A.V.J. de Smet Terneuzen: Liset en Henk Huisman-de Smet Marianne Henk en Cecilia, Roos, Julia Philippine: Wilfried en Wilma de Smet-Matthijsse Edwin en Crina, Robin, Thijs, Iris Maldegem: Evelina en Rudy de Lille-de Smet (B) Christine en Luc, Joyce, Jolien en Sergio Filip en Christine, Cédric Aardenburg: Monique en Frans Boogaard-de Smet Isabel en Mark, Anouk, Lindsay, Mart Erica en Carlo, Jelle, Jary Gaaiperswei 1-237 4527 HD Aardenburg Een speciaal woord uan dank aan allen die haar liefdevol verzorgd hebben. Het afscheid vindt in besloten kring plaats. Wah sei jie? twee keer" Op een mooie zomerdag is overleden onze vrolijke, ondeugende broer, zwager en oom Cor Vis 27 februari 1950 3 juli 2014 Peter Ria en Cees (in liefdevolle herinnering) Leen Neven en nichten Correspondentieadres: Mevrouw H. van der Zouwen-Vis Buitendijk 9 4255 GTNieuwendijk We nodigen u uit voor de afscheidsbijeenkomst op dinsdag 8 juli om 13.30 uur in de ontvangstruimte van het mortuarium bij verpleeghuis "Cornelia", Emil Sandström- weg 2 te Zierikzee. (net voorbij P. Victoriakliniek naar rechts) Hier is, voorafgaand aan de begrafenis, ook gelegenheid de familie te condoleren. Aansluitend zal om 14.45 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zierikzee aan de Stapelshofweg. Martha Maria Sophia van de Waeter-Verheije Twitter U Facebook 42 I zaterdag 5 juli 2014 Enige en algemene kennisgeving Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken maar wel veel gedacht. Je bent nu daar waar je rusten mag. Bedroefd maar dankbaar dat haar verdere pijn bespaard is gebleven geef ik u kennis van het overlijden van mijn moeder Rertranchement, 15 mei 1956 Knokke - Heist, 30 juni 2014 RetranchementHilbert Familie Dekker Correspondentieadres: Platteweg 4 4525 U Retranchement Het afscheid heeft in stilte plaatsgevonden. We zijn heel verdrietig dat we na een jaar afscheid van je moeten nemen. We gaan je missen LYDIAN. Alice, Lianne, Marleen, Henk en Ronald. Mirella, Tamara, Marja, Annie, Petra, Amy, Talitha, Jeanet, Hennie, Rianne, Tannie, Malika, Elena, Coby en Loes. Vele fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Na een dankbaar leven vol zorg, liefde en aandacht voor de ander is, thuis in haar vertrouwde omgeving omringd door haar dierbaren, overleden onze lieve moeder, oma, omi en zus weduwe van Johan Augustus Slock in de leeftijd van 90 jaar. RoosendaalJan en Janny Slock-Dooms Tilburg Mariël Slock- Jasper Tom as Janneke en Rob van Rijswijk-Slock Lieve Oud-Beijerland Piet en Marie Scheele-den Beer jferneuzen, 3 juli 2014 Correspondentieadres: liamantdijk 216 1706 HH Roosendaal )e crematiedienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 10 juli om 13.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28 te Terneuzen. \ansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. Zoals een bloem haar kelk sluit na het laatste zonlicht. Zo ben je van ons heengegaan, zo zacht, zo stil en op je lippen lag een lach alsof je zicht had op het licht uan de eeuwige nieuwe dag Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet meer met je praten. Je was op een gegeven moment zo teer, de vrouw van vroeger was je niet meer. Nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen we "Dankje voor wat je hebt gedaan." Vredig is ingeslapen onze ma, schoonmoeder, oma en oma-oma sinds 20 september 1974 weduwe van Richardus Petrus Johannes van de Waeter 1 Sint Kruis, 11 februari 1912 t Oostburg, 3 juli 2014 Heille: Nelly en Stanny de Smet- van de Waeter Tiny en Willy, Daisy en Davey Conny en Marco, Alphonse en Sanne, Stanny, Richard, Sophie en Roland Paul Sint Kruis: Georgette en Jos Heijens-van de Waeter Sandra en Marc t Nathalie, Dominique Desiree en Henk Niels, Bente John en Suzan Rick, Eline Correspondentieadressen: Zuiderbruggeweg 1, 4524 KH Sluis Dorpsstraat 6, 4528 EL Sint Kruis Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis De Stelle. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op maandag 7 juli om 10.30 uur in de O.L. Vrouw ten Hemelopneming kerk te Aardenburg. Aansluitend is de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Schriftelijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio volg ons op HT3 like ons op Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensentinq app voor Android Iphone - Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 178