Genieten in het Weserbergland ac ttïge Gran Reserva's van Vina Indomita De wereld is Kras Exclusieve lezersreis: DEAL MyBasket handige fiets- en boodschappen mand in één Kom 3 dagen tot rust bij Hotel Hoogeveen in Drenthe Culinair 5- of D£| 6-gangenmenu bij Restaurant Fernando in Klein-Zundert DEAL Ga nu naar Sweetdeal.nl en profiteer van deze en vele andere topaanbiedingen! pzc.nl/webwirikel Tot 86,- voordeel per persoon! Boek vóór 17 juli op Kras.nl/LR52667 Schloss-BacLPynrtont Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52667 PRODUCT Lees de voorwaarden op sweetdeal.nl 4-sterren hotel in het centrum ontbijtbuffet gratis sauna en fitness gratis parkeren nét over de grens Met haar glooiende heuvels en een prachtige natuur is het Weserbergland hét gebied voor wandel- en fietsliefhebbers. U zult hier versteld staan van de mooie kastelen en schitterende omgeving. Boek snel! Dit landelijke en stijlvol ingerichte 4-sterren hotel ligt in het centrum van Stadtoldendorf en is deels gevestigd in een voormalige villa. Het hotel beschikt over een receptie, lift, bar, sfeervol restaurant, een tuin en terras. Bovendien kunt u als gast gratis gebruik maken van de sauna en fitnessruimte. Uw comfortabele kamer is van alle gemakken voorzien en u kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Inclusief: 3 't/m 8 dagen (2 t/m 7 nachten) verblijf in Tryp by Wyndham Stadtoldendorf en ontbijtbuffet. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 11 juli t/m 28 december 2014. Ook 6- en 7-daagse reizen mogelijk. voor u vanaf 49,- vanaf 69,- vanaf 89,- vanaf 159,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 17 juli 2014. Ca naar Kras.nl/LR52667 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52667 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds Meer bereiKen. Met Wegener Installeer 'm in een handomdraai en ontdek het gemak tijdens het boodschappen doen met je fiets! Volop natuur en mooie fiets- en wandeltochten in de schitterende omgeving van Drenthe. Laat je verrassen met goede en eerlijke producten. Patron-Cuisinier Fernando maakt de heerlijkste gerechten met passie. Plaats Telefoon Ik machtig Buckaroo Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde hedreg te incasseren van; MllfTif Stuur deze ben in een envelop naan Webwinkel, Postbus 1Q9Q, 5004 BB Tilburg Handtekening Geen 18, geen alcohol.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 176