Genieten in het Weserbergland htige Gran Reserva's van Vina Indomita De wereld is Kras Exclusieve lezersreis: Jij zoekt een vak antiebaan? Wij hebben er één gevonden! DEAL Ga nu naar Sweetdeal.nl en profiteer van deze en vele andere topaanbiedingen! pzc.nl/webwinkel Boek vóór 17 juli op Kras.nl/LR52667 Qiiiivfur MIJ Geen 18, geen alcohol. ScWoss Bad;.pyrftJont Ook krantenbezorgers gaan op vakantie! Daarom zoeken wij voor de zomerperiode vakantiebezorgers Wat zijn de voordelen van het bezorgen? Een prima maandelijkse vergoeding. 's Ochtends werken, de rest van de dag vrij Lekker in de buitenlucht werken. Gratis het dagblad lezen. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52667 Ga naarwww.bezorgers.nl voor meer informatie. Aanmelden? Via internet: www.bezorgers.nl Telefonisch: 0800-0222710 PRODUCT MyBasket1": handige fiets- en boodschappen mand in één Kom 3 dagen tot rust bij Hotel Hoogeveen in Drenthe Culinair 5- of 6-gangenmenu bij Restaurant Fernando in Klein-Zundert Lees de voorwaarden op sweetdeal.nl Tot 86,- voordeel per persoon! 4-sterren hotel in het centrum ontbijtbuffet gratis sauna en fitness gratis parkeren nét over de grens Met haar glooiende heuvels en een prachtige natuur is het Weserbergland hét gebied voor wandel- en fietsliefhebbers. U zult hier versteld staan van de mooie kastelen en schitterende omgeving. Boek snel! Dit landelijke en stijlvol ingerichte 4-sterren hotel ligt in het centrum van Stadtoldendorf en is deels gevestigd in een voormalige villa. Het hotel beschikt over een receptie, lift, bar, sfeervol restaurant, een tuin en terras. Bovendien kunt u als gast gratis gebruik maken van de sauna en fitnessruimte. Uw comfortabele kamer is van alle gemakken voorzien en u kunt uw auto gratis parkeren bij het hotel. Inclusief: 3 t/m 8 dagen (2 t/m 7 nachten) verblijf in Tryp by Wyndham Stadtoldendorf en ontbijtbuffet. Exclusief: zie onze website. Aankomst: van 11 juli t/m 28 december 2014. Ook 6- en 7-daagse reizen mogelijk. voor u vanaf 49,- vanaf 69,- vanaf 89,- vanaf 159,- Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 17 juli 2014. Ca naar Kras.nl/LR52667 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52667 Prijzen zijn vanafprijzen per persoon op basis van 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds Meer bereiken. Mei Wegener Installeer 'm in een handomdraai en ontdek het 'gemak tijdens het boodschappen doen met je fiets! Volop natuur en mooie fiets- en wandeltochten in de schitterende omgeving van Drenthe. Laat je verrassen met goede en eerlijke producten. Patron-Cuisinier Fernando maakt de heerlijkste gerechten met passie. Vifia Indomita is een modern Chileens wijnbedrijf met wijngaarden in de beste gebieden van Chili. Indomita's wijnmaker, Roberto Carranca staat internationaal hoog aangeschreven en maakt zijn wijnen van de beste druiven uit Chili. Profiteer van heel veel korting en proef snel welke schitterende wijnen Roberto voor u heeft gemaakt. B H Indomita Quintus Cabernet Sauvignon Gran Reserva 2012 Eén van de allerbeste wijnen uit Chïii. Een prachtige, rijke, volle, houtgelagerde Gran Reserva. Bekroond met een gouden medaille op de Berliner Wine Trophy 2013! Uitbundige, ronde geur met nuances van Hjt rijp rood fruit. Een rijpe, geconcentreerde, complexe en elegante wijn. Een perfecte symfonie van zwarte bessen, roomboterbabbelaars, kokos en rijpe rode bessen aroma's. Lange, evenwichtige afdronk, krachtig, fruitig en zoet-kruidig. Indomita Quintus Chardonnay Gran Reserva 2013 Frisheid en eikenhout kenmerken deze Chardonnay Gran Reserva. Zeer licht gelig-groen van kleur. Schitterende geur met nuances van eikenhout. Volle, frisse smaak, iets lobbig met duidelijke eikenhoutimpressies. Zeer lange, frisse afdronk met vanille en bloemen. Lagering van 9 maanden op Franse eikenhouten vaten. Indomita Quintus Pinot Noir Gran Reserva 2013 Een zeer indrukwekkende en elegante houtgelagerde Gran Reserva. De wijn heeft een robijnrode kleur met een aangename geur van rijp rood fruit. Zacht van smaak met hinten van frambozen, kersen en zwarte bessen. Deze wijn heeft een geweldige lange afdronk en is voortreffelijk in balans. Deze Pinot Noir heeft een houtlagering gehad van 9 maanden op Frans eikenhout. Beoordeeld door 'Perswijn', Jaargang 27, Nr.2 maart/april 2014, met maar liefst 3,5 ster! Achternaam Plaats: Telefoon Ik machtig Buckargp Payment Services in opdracht van Wegener Media éénmalig het verschuldigde bedrag te Incasseren van; ouum PIKTUf §tuur deze bon in een envelop naar; Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg Handtekening

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 154