een extra dimensie Beleef de magie van fladderende vlinders in de vlindertuin Politierechter: 'Officier van justitie lijkt wel een lieve Sinterklaas' 44 Het is voor mij een droom om yoga te geven in een natuurlijke omgeving als deze SCHOUWEN-DUIVELAND 29 Reeks auto's in Goes opengebroken zor East of the Sun geeft concert ■;M. A Nadine uit Zierikzee beamen dat. Beiden doen al jaren aan yoga, maar zo middenin de natuur is de ervaring toch net even anders. Na dine: „Alleen al de weg hier naar toe zorgt ervoor dat je de dagelijk se dingen loslaat. De wind en het zonlicht geven daarnaast een heel andere dimensie dan we gewend zijn in de studio." Schiettekatte: „Veel toeristen ko men naar Schouwen-Duiveland voor hun rust. Veermansplaat past goed in dat plaatje." bij aankoop van een dagticket voor ZOO Antwerpen Want volgens de rechter was ze wel heel erg lief voor een man die bekende dat hij vijf kreeften had gestroopt. Een 50-jarige Rotterdammer en zijn schoonzoon (27) namen 10 au gustus vorig jaar een duik in de Oosterschelde bij Scharendijke. Voor de oudste van de twee was het zijn derde duik in open water, zo zei hij gisteren. Zijn schoon zoon had nog niet eens zijn bre vet. Tijdens hun duik zagen ze veel kreeften. Daarop besloten ze elk wat van die schaaldieren mee te nemen om 's avonds samen met de familie lekker te kunnen eten. Ze hadden er echter niet op gere kend dat ze vervolgens werden aangehouden, de kreeften en hun duikuitrusting moesten inleve ren. Senior verscheen gisteren voor de politierechter omdat hij vooral zijn duikspullen terug wilde heb ben. Zijn schoonzoon verscheen niet en de Rotterdammer had daar ook geen verklaring voor. Wel vertelde hij dat hij destijds helemaal niet wist dat je niet mocht stropen. Maar andere dui kers hebben hem, na die stroop tocht, verteld dat je als duiker niets mag aanraken en al hele maal niets mag meenemen uit het water. Koopmans eiste een boete van duizend euro tegen de Rotterdam mer waarvan de helft voorwaarde lijk. En wat haar betreft, krijgt hij zijn duikspullen terug. Tegen de schoonzoon eiste ze bij verstek een boete van vijfhonderd euro en verbeurd verklaring van zijn duikspullen. Politierechter Hopmans vonniste conform. Rondleidingen in stadsgevangenis Het Stadhuismuseum Zierik zee houdt deze en volgende maand van maandag tot en met zaterdag rondleidingen in de stadsgevangenis het Graven steen van vijfhonderd jaar oud. De rondleiding duurt ongeveer een uur en start om 14.30 uur bij de balie in de Vierschaar van het Stadhuismuseum, Meelstraat 8 te Zierikzee. Kosten bedragen 2,50 euro per persoon. Kinderen tot 12 jaar gratis. Bijna 1500 euro voor dropping De Vlissingse vrienden Mischa Sigtermans en Wijn and Huis (20) hebben bijna 1500 euro ingezameld voor hun avontuurlijke reis, die gisteravond begon. De jon gens worden op een onbe kende plaats, 2000 kilome ter van huis, gedropt en moeten zonder geld en mo biele telefoon terug zien te komen. Met het geld hebben ze camera's en GPS-appara- tuur aangeschaft. East of the Sun geeft morgen, zondag, om 14.30 uur een con cert in d'Ouwe Smisse in Zon- nemaire. Deze jazzband brengt swingende jazz. Zangeres In- grid Borger wordt begeleid door contrabas, nylon string gi taar en viool, samen met gita rist Peter Jongepier, contrabas sist Jak van Waarde en violiste Nettie de Jonge. East of the Sun speelt naast ei gen jazzy werk ook jazzstan- dards. GOES - In de wijk Ouverture in Goes zijn in de nacht van woens dag op donderdag uit zes auto's navigatiesystemen en airbags ge stolen. De eigenaren hebben aan gifte gedaan. In de Duke Elling- tonlaan zijn twee auto's openge broken. Ook in de John Lennon- laan, de Elvis Presleylaan en de Glenn Millerlaan (twee) gebeurde dat. De politie doet onderzoek naar de diefstallen. Wonen op misschien wel de mooiste plek van Mid delburg? Karakteristieke boerenwoning met fantas tisch vrij uitzicht. Kijkdagen: Do. 10/07 van 19-21 uur Za. 12/07 van 10-12 uur Laurens Stommespad 8 Middelburg vv.V\ Boswachter William van der Hulle leidt de yogaclub van Willemijn Schiette- katte rond op Veermansplaat, foto's Willemijn Schiettekatte Willemijn Schiettekatte ZOO Antwerpen brengt je dichter bij de dieren jL www.200antwerpen.be ZATERDAG 5 JULI 2014 MIDDELBURG - Officier van justitie Ingeborg Koopmans opereerde gis teren als een Sinterklaas, zo zei po litierechter Jan Hopmans. ZIERIKZEE VLISSINGEN ZONNEMAIRE - eerc

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 147