MEDIA 9
RTL7/
VERONICA
een
I CANVAS
C4
IN
actualiteiten
j ZATERDAG
mm
Wielrennen
Live: ie etappe Tour de France.
Eurosport, 12.00 uur; Nederland 1,
12.05 uur; Eén, 12.05 uur
Tennis
Live: vrouwenfinale Wimbledon.
BBC 1, 14.15 uur; Canvas, 15.00 uur
Voetbal
Live: WK Brazilië. Om 18.00 uur
kwartfinale Argentinië-België
en om 22.00 uur de kwartfinale
Nederland-Costa Rica.
Voetbal
Copacabanadagelijks programma
over WK voetbal in Brazilië.
Eurosport, 20.00 uur en 00.00 uur
Paardensport
Global Champions Tour in Parijs.
Eurosport, 20.30 uur
VI Oranje
Dagelijkse talkshow over het WK.
RTL 4 20.30 uur
Studio Sportzomer
De avondetappe, met Mart Smeets.
Nederland .1,. circa 20.3.0 eo 0Q.15jiur
Buitenian
WDR
TV5
Eurosport
ZATERDAG 5 JULI 2014
06:00 Car Tracks 06:30 Och
tend Fit 07:00 Woningwijs
07:30 Tommy Teleshopping
09:50 Car Tracks 10:05 Tom
my Teleshopping 13:00 Onder
nemend Nederland 13:30 De
Succesfactor 14:00 Supercar
Challenge - Spa 14:30 Formule
3 - Spa 15:00 DTM - Norisring
15:30 IndyCar - Houston 16:00
WTCC - België 16:30 Rally Re
port 17:00 RTL Transportwe
reld 17:30 RTL Xtreme
10:35 Ernst, Bobbie en de rest
10:48 Ernst, Bobbie en de rest
10:59 Ernst, Bobbie en de rest
11:11 Hooi hooi helden 11:26
Hooi hooi dieren 11:28 Troe-
telbeertjes 11:51 Ernst, Bob
bie en de rest 12:05 Burgers'
Zoo en waarom 12:11 Ep de
Pretshow 12:16 3-2-1 Pinguïns
12:40 Gadget en de Gadgeti-
nis 13:04 Gadget en de Gadge-
tinis 13:28 Jacob Dubbel 13:52
Jacob Dubbel 14:16 Vipo 14:29
Spetter en het Romanovraadser
14:41 Littlest Pet Shop 15:04
Minuscule 15:06 Oggy en de
kakkerlakken 15:16 De Daltons
15:24 Draken: Verdedigers van
Berk 15:48 Het mysterie van...
16:35 Hallo K3 17:00 Hallo K3
17:25 Glee
06:00 Hart van Nederland
07:05 McLeod's Daughters
08:00 McLeod's Daughters
09:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tommy
Teleshopping 14:00 Bondi Res
cue 14:25 Bondi Rescue 14:55
Bondi Rescue 15:25 Bondi Res
cue 15:55 Bondi Rescue 16:25
Extreme Home Makeover
08:30 Tenkai Knights 08:55
Hulk and the Agents of
S.M.A.S.H. 09:25 Inazuma Ele
ven 09:45 Camp Sumpfgrund
10:15 Wanders Wereld 10:25
Souvenirs de Gravity Falls
10:50 Matt Hatter 11:10 Kic-
kin' It 11:40 Pair of Kings 12:00
Crash Bernstein 12:30 Zeke
and Luther 13:00 Lab Rats
13:20 Pair of Kings 13:35 Kic-
kin' It 13:55 Crash Bernstein
14:15 Eddie Angsthorn 14:30
Souvenirs de Gravity Falls
15:00 Matt Hatter 15:25 Dude,
That's My Ghost! 15:50 Phine-
as and Ferb 16:10 Pair of Kings
16:30 Mighty Med 16:45 Hulk
and the Agents of S.M.A.S.H.
17:10 Marvel Avengers Assem
ble 17:35 Phineas and Ferb
06:00 FIFA WK Voetbal 2014:
Magazine 06:45 Onderbreking
07:00 FIFA WK Voetbal 2014:
Magazine 07:45 Onderbreking
08:00 FIFA WK Voetbal 2014:
Magazine 08:45 Zomerbeel-
den 10:30 FIFA WK Voetbal
2014: Magazine 11:15 Groen
land 11:35 TV Brussel 12:05
Sporza: Ronde van Frankrijk
2014 13:00 Het Journaal 13:25
Het Weer 13:30 Sporza: Ronde
van Frankrijk 2014 17:45 Clips
17:55 KijkUit!
09:00 Terzake 09:25 Zomer-
beelden 12:30 Onderbreking
13:15 Het Braambos 14:15
FIFA WK Voetbal 2014: Maga
zine 15:00 Sporza: Wimble
don 201416:30 Recht op recht
17:25 Fanaticos 17:30 FIFA WK
Voetbal 2014
18:00 Sport, levensgevaarlijk!,
Sportdocumentaire
19:00 Stop! Politie, Reality
18:20 Open Season, Anima
tiefilm
18:10 Castle, Misdaadserie
19:05 Castle, Misdaadserie
18:00 Border Security
18:45 WK in Lingerie
19:00 Border Security
19:05 Hardcore Pawn
18:00 Het Journaal
18:10 Vlaanderen Vakantie
land, Toeristisch magazine
19:00 Het Journaal
19:40 Het Weer
19:45 1000 Zonnen, Magazine
O
O
00
20:00 Covert One: The Hades
Factor (1/2), Tv-thriller
21:50 Covert One: The Hades
Factor (1/2), Tv-thriller
20:00 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
20:55 CSI: Crime Scene Investi
gation, Misdaadserie
21:50 CSI: Miami, Misdaadserie
20:00 The Mentalist, Misdaad
serie
20:55 The Mentalist, Mjsdaad-
serie
21:50 The Mentalist, Misdaad
serie
20:00 The Hunted, Actiethriller
21:45 Body of Lies, Actiethriller
20:15 Joker+ en Lotto, Lotto
trekking
20:20 Vlaanderen muziekland,
Muziekshow
21:10 Vive Ie vélo, Sportpraat-
programma
20:15 Het Journaal, Nieuws
20:25 Vranckx, Reportage
21:15 FIFA WK Voetbal 2014
(h), Voetbal
23:40 WWE Wrestling, Ge-
vechtssport
22:45 Covert Affairs, Misdaad
serie
23:40 American Dreamz, Mu
sical
22:40 The Mentalist, Misdaad
serie
23:35 Castle, Misdaadserie
22:45 WK in Lingerie, Show
23:00 Body of Lies, Actiethriller
22:10 Emma (h)
23:00 Het Journaal
23:16 Winst Joker+/Lotto
23:17 Keno
23:18 Euromillions
23:20 Het Weer
23:25 King (h)
O
O
01:25 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
02:01 Nachtlounge - Flirts, Ero
tische magazine
01:40 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge-Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:40 In Plain Sight, Dramaserie
00:30 The People vs. Larry
Flynt, Biografie
02:55 Astro TV, Magazine
03:30 Hart van Nederland,
Nieuws
00:25 Veronica Music: The Kil
lers
01:20 Astro TV, Magazine
04:20 Hart van Nederland,
Nieuws
00:10 1000 zonnen, Magazine
00:40 Journaallus, Nieuws in lus-
vorm
00:20 Sporza: Diamond
League, Atletiekprogram-
ma
01:05 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
sport film
Nederland 1, vanaf 17.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:14Trugkieke
07:20 Het Weer 07:22 Regioned
07:28 Verzeeuwigd 07:30 Herhaling
programmering 07:00-07:28 08:00
Zeeland NU 08:14 Trugkieke 08:20
Het Weer 08:22 Regioned 08:28
Verzeeuwigd 08:30 Herhaling pro
grammering 08:00-08:28 09:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 11:00 Zee-
landNu najaar 2014 11:16 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland NU
18:10 Zeeland de week 18:27
Verzeeuwigd 18:30 Herhaling pro
grammering 18:00-18:27 19:00 Zee
land NU 19:10 Zeeland de week
19:27 Verzeeuwigd 19:30 Herhaling
programmering 19:00-19:27 20:00
Zeeland NU 20:10 Zeeland de week
20:27 Verzeeuwigd 20:30 Herhaling
programmering 20:00-20:27 21:00
Zeeland NU 21:10 Zeeland de week
21:27 Verzeeuwigd 21:30 Herhaling
programmering 21:00-21:2 7 22:00
Zeeland NU 22:10 Zeeland de week
22:27 Verzeeuwigd 22:30 Herhaling
programmering 22:00-22:27 23:00
Zeeland NU 23:10 Zeeland de week
23:27 Verzeeuwigd 23:30 Zeeland
NU 23:40 Zeeland de week 23:57
Verzeeuwigd 00:00 Zeeland NU
BBC1
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
Kitchen Live 12:30 Paul Hollywood's
Pies Puds 13:00 Bargain Hunt 14:00
BBC News - Weather 14:15 Wimble
don 201417:30 Match of the Day
Live 20:10 BBC News, Regional News
and Weather 20:30 A Question of
Sport: Super Saturday 21:10 The Na
tional Lottery: Break the Safe 22:00
Casualty 22:50 Mrs Brown's Boys
Christmas Special 23:20 BBC News -
Weather 23:37 The National Lottery
Update 23:40 Live at the Apollo
00:30 Match of the Day: FIFA World
Cup Highlights 01:10 D.O.A.
BBC2
08:30 Match of the Day: FIFA World
Cup Highlights 09:15 Formula 1Brit
ish Grand Prix Second Practice 10:55
Live Formula 1British Grand Prix
Third Practice 12:05 Racing Legends
13:05 Live Formula 1British Grand
Prix - Qualifying 15:30 Escape to the
Country 16:30 Flog It! 17:30 Wimble
don 2014 21:00 Today at Wimbledon
22:00 Ql XL 22:45 Last Chance Har
vey 00:10 A Single Man 01:45 Match
of the Day: FIFA World Cup Replay
ARD
07:10 Paula und die wilden Tiere
07:35 Motzgurke.tv 08:00 Checker
Tobi 08:25 Neuneinhalb 08:35 Wie
erziehe ich meine Eltern 10:00 Tages-
schau 10:03 Willi will's wissen 10:30
Zoo Babies 11:15 fernOst - Von Berlin
nach Tokio 12:00 Tagesschau 12:03
Carlitos grolSerTraum 13:30 Ein Fall
von Liebe 15:00 Tagesschau 15:03
Tim Malzer kocht! - auf Mallorca
15:30 Die Callcenter-Falle 16:00
Weltreisen 16:30 Europamagazin
17:00 Tagesschau 17:03 Ratgeber:
Recht 17:30 Brisant 18:10 Tages
schau 18:20 Ein Drilling kommt sel-
ten allein 19:50 Wetter vor acht
19:57 Lotto am Samstag 20:00 Ta
gesschau 20:15 Donna Leon - Die
dunkle Stunde derSerenissima 21:45
Mankells Wallander - Bilderratsel
23:15 Tagesthemen 23:35 Das Wort
zum Sonntag 23:40 Mankells Wallan
der- Der wunde Punkt 01:05 Tages
schau 01:10 Der Tiger von Eschnapur
ZDF
07:00 Dance Academy - Tanz deinen
Traum! 07:25 Peter Pan - Neue Aben-
teuer 07:45 Das Dschungelbuch
08:05 12 oder 3 08:30 Bibi Blocks-
berg 09:20 Wickie... und die starken
Manner 09:45 Die Wilden Kerle
10:10 Bibi und Tina 11:00 Heute
11:05 Die Küchenschlacht - der Wo-
chenrückblick 13:10 Heute 13:15 Der
Landarzt 14:40 Der Ferienarzt 16:15
Lafer! Lichter! Lecker! 17:00 Heute
17:05 Landerspiegel 17:20 Auftrag in
Afrika 19:00 Heute 19:20 Wetter
19:25 Der Bergdoktor 20:15 Stubbe -
Von Fall zu Fall 21:45 Ein starkes Team
23:15 Heute-journal 23:30 Buried -
Lebend begraben 00:55 Heute 01:00
DerEindringling
07:20 Sehen statt Hören 07:50 Planet
Wissen 08:50 West.art extra 09:30
Der Xantener Dom 11:10 Die Sen-
dung mit der Maus 11:35 Die Sen-
dung mit dem Elefanten 12:05
Quarks Co 12:50 Wir sind NRW
13:35 Drachenzahmen leicht ge-
macht 15:10 Verrückt nach Meer
16:50 Sport im Westen 17:20 Ko-
chen mit Martina und Moritz - Echte
Klassiker 17:50 Lichters Schnitzeljagd
18:20 Hier und Heute 18:50 Aktuelle
Stunde 20:15 Die grolSe Show der
Naturwunder 21:45 Sherlock - Im
Zeichen der Drei 23:10 Satte Farben
vor Schwarz 00:35 Elsa y Fred
Discovery
07:15 Treasure Quest 08:05 Car War
riors 08:55 Science of the Movies
09:45 Dirty Jobs 10:35 How It's
Made: Dream Cars 11:25 Wheeler
Dealers 16:35 How It's Made 17:00
Toy Hunter 17:55 Baggage Battles
18:45 Auction Kings 19:10 Tanked
20:00 Gold Divers 21:00 Fifth Gear
22:00 Chasing Classic Cars 23:00
Wheeler Dealers Revisited 00:00
Chasing Classic Cars 01:00 The Dev
il's Ride 01:55 Fifth Gear
National Geographic
07:35 The Incredible Dr Pol 08:20
Stephen Hawking's Science Of The
Future 09:05 The Numbers Game
09:30 Do or Die 09:50 Goldfathers
10:40 Sinkholes 11:30 America's Lost
Treasures 12:20 Wicked Tuna 16:50
Building Wild 17:45 Science of Stupid
18:15 Get Rich Or Die Mining 19:10
Drugs Inc. 20:05 Prospectors 21:00
Building Wild 21:55 Restoration Ga
rage 22:50 Cycling's Greatest Fraud
23:45 Nazi Megastructures 00:35
Breakout 01:25 Wicked Tuna
Animal Planet TLC
07:15 Too Cute! 08:10 Gator Boys
09:05 Call of the Wildman 09:30
Swamp Brothers 10:00 Tanked 10:55
Treehouse Masters 11:50 Too Cute!
17:00 Cake Boss 18:05 Extreme
Cheapskates 19:00 Your Style in His
Hands 20:00 Dukes of Melrose 20:30
Fashion Hunters 21:00 Extreme
Sweepstakers 22:00 Worst Tattoos in
America 22:55 LA Ink 23:45 Mob
Wives 00:35 Ghost Lab 01:25 Ex
treme Sweepstakers
08:05 Journal Radio Canada 08:30 Tv-
5monde, le journal 08:40 Matière
grise 09:05 Flash Info 09:10 Cajou
09:25 Brico Club 09:35 La bande des
minijusticiers 09:45 Yakari 10:10 Les
nouvelles aventures de Peter Pan
10:30 Helveticus 10:35 Art zooka
11:05 7 jours sur la planète 11:35
Amérikologie 12:00 Flash Info 12:05
L'épicerie 12:30 Osez une autre vie
13:00 A la vie, la mode 13:30 Jour
nal RTBF 14:00 Midi en France 15:00
Un hotel a la maison 15:55 La télé de
A Z16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash Info 17:05 Par-
tir autrement 18:00 64', Ie monde en
franqais, 1 re partie 18:25 Terriennes
18:30 TV5, l'invité 18:40 Fort Boyard
20:25 Band Of Brothers 20:30 Journal
France 2 20:55 Le film du Tour 21:05
69 minutes sans chichis 22:45 Echo
logis 23:00 Journal TSR 23:25 Tv-
5monde, le journal Afrique 23:45
TV5, l'invité 00:00 Punk! 01:40
D6BELS On Stage
08:30 Brazilmania 08:45 Australian
Goldfields Open in Bendigo (Austra
lië) 10:30 Brazilmania 10:45 Tourde
France 11:45 LeMond on Tour 12:00
Tourde France 15:00 Bom Dia Rio
15:10Tourde France 17:30 LeMond
on Tour 17:45 Australian Goldfields
Open in Bendigo (Australië) 20:00
Copacabana 20:30 Global Champions
Tour in Parijs 22:00 Horse Racing
Time 22:15 Tour de France 23:45 Le
Mond on Tour 00:00 Copacabana
00:35 Australian Goldfields Open in
Bendigo (Australië)
MTV
09:00 Mtv <3 10:00 Fantastic Music
Videos 10:55 Snooki JWoww 11:20
Snooki JWoww 11:40 Snooki
JWoww 12:05 Total Ariana Live 12:30
Awkward 12:55 Beauty School Cop
Outs - Clean version 13:20 Beauty
School Cop Outs - Clean version
13:45 Beauty School Cop Outs -
Clean version 14:10 Beauty School
Cop Outs - Clean version 14:35 Beau*"
ty School Cop Outs - Clean version
15:00 Beauty School Cop Outs -
Clean version 15:25 Beauty School
Cop Outs - Clean version 15:50 Beau
ty School Cop Outs - Clean version
16:15 Beauty School Cop Outs -
Clean version 16:40 Beauty School
Cop Outs - Clean version 17:05 Beau
ty School Cop Outs - Clean version
17:30 Beauty School Cop Outs -
Clean version 17:55 Beauty School
Cop Outs - Clean version 18:20 Plain
Jane 19:10 Total Ariana Live 19:35
Awkward 20:00 VH1's 40 Greatest
Pranks 4 20:50 House of Food 21:40
The Valleys 22:30 The Valleys 23:20
Total Ariana Live 23:40 Ridiculous
ness 00:05 Geordie Shore 00:55
Geordie Shore 01:40 Ridiculousness
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:30 Inside
the Middle East 08:00 CNN News
room 08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 I Report for CNN
09:00 World Sport 09:30 Living Golf
10:00 BackStory 10:30 News Special
11:00 CNN Newsroom 12:00 Cold
War 13:00 The Best of Quest 13:30
Business Traveller 14:00 CNN News
room 14:30 CNNGo 15:00 News
Special 15:30 BackStory 16:00 Inter
national Desk 16:30 African Voices
17:00 CNN Newsroom 17:15 CNN
Marketplace Middle East 17:301 Re
port for CNN 18:00 World Sport
18:30 MainSail 19:00 International
Desk 19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 Inside the Mid
dle East 21:00 Cold War 22:00 CNN
Newsroom 22:30 The Best of Quest
23:00 Living Golf 23:30 World Sport
00:00 CNN Newsroom 00:30 Un
guarded with Rachel Nichols 01:00
CNN Newsroom 01:30 Amanpour