46 DAG GROEP 8 De Schute, Biggekerke De Sprong, Koudekerke Jhr. W. Versluijsschool, Aagtekerke 8 De klas van juf Joanne Bol en juf Jacolien Matthijsse. David, Gapinge, game ontwikkelaar; Helène, Gapinge, iets met dieren; Mellanie, Gapinge, iets administratiefs; Maxime, Gapinge, iets in de toeristenbranche; Angeline, Gapinge, in de kinderopvang; Rayno, Gapinge, advocaat. Madelief, weet het nog niet misschien juf; Nina, weet het niet; Lynn, kapster, baliemedewerkster; Rosa, schoon heidsspecialiste of juf; Sanne, weet het niet; Lobke, weet het niet; Damian, profvoetballer of bij mijn vader in de "autorijschool; Maria, juf of journalist; Wiebe, iets met de natuur; Sharon, verzorgende dementerende ouderen; Pedro, iets in de techniek; Rosa, dokter of juf; Noor, veearts, gespecialiseerd in paarden; Hibaq, weet het niet. 8 De klas van juf v Gretha Meijers en meester Louis Reijnhoudt. 8 De klas van meester Robin Jilleba. Okke Bronner, Middelburg, SSG Nehalennia, DJ; Lauran Schuit, Koudekerke, Scheldemond College, manager; Anouck Lagers, Koudekerke, SSG Nehalennia, model; Demi Meeuwse, Koudekerke, SSG Nehalennia, juf; Berend Izeboud, Dishoek, Scheldemond College, piloot; Patrick Kamermans, Koudekerke, SSG Nehalennia, vrachtwa genchauffeur; Merijn Nieuwkerk, Koudekerke, SSG Nehalennia, klusjesman; Esmeralda Flink, Vlissingen, Schelde mond College, interieurontwerper. Thom, trekkermonteur; Bo, vrachtwagenchauffeur; Valerie, dierenarts; Selina, manegehoudster. B De klas van juf Jolanda de Kam en juf Janneke den Herder. 8 De klas van juf Marina van de Giessen en meester Jan Theune. Stefan van Keulen, Westkapelle, Calvijn College, verkoper; Pieter de Korte, Aagtekerke, Calvijn College, bouwvak ker; Samo de Korte, Aagtekerke, Calvijn College, scheepvaart; Arjan Maljaars, Aagtekerke, Calvijn College, scheep vaart; Esther Maljaars, Aagtekerke, Calvijn College, kinderdagverblijf; Myrthe Minderhoud, Aagtekerke, Calvijn College, consultatiebureau; Silvia Minderhoud, Aagtekerke, Calvijn College, juf; Louran Verhulst, Westkapelle, Cal vijn College, trekkermonteur; Bart de Visser, Domburg, Calvijn College, bakker; Cathelijn de Visser, Domburg, Cal vijn College, rechercheur; Christian de Visser, Aagtekerke, Calvijn College, trainer politiepaarden; Coos de Visser, Aagtekerke, Calvijn College, bakker; Mandy de Visser, Aagtekerke, Calvijn College, rechter/advocaat; Leroy Vlas veld, Aagtekerke, Calvijn College, autohandelaar; Ann Wagemaker, Aagtekerke, Calvijn College, boerin; Jurrian Wisse, Aagtekerke, Calvijn College, voetballer; Machteld Wisse, Aagtekerke, Calvijn College, verzorgster bij oude mensen. Hanna, Econoom; Madelief, Kok; Niels, voetbaltrainer; Joey, meester; Rick, dierenarts of veearts; Jesper, grafisch ontwerper; Tirza, leerkracht; Melle, dierenarts; Tycho; Tessa, iets met dieren; Emma, zangeres; Timo, iets met techniek; Esmeé, ouderenverzorgster; Quincy, iets met dieren; Davy, sportinstructeur; Remco, dierenarts; Remco, architect; Floris, motormonteur; Sylvano, automonteur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 126