44 DAG GROEP 8 SBO De Veste Tholen De Golfslag, Domburg Cbs De Goede Polder, Vrouwenpolder De Lichtstraal Westkapelle Donna Blauth, Sint-Annaland, Bergs VMBO, iets met gehandicapte kinderen (Donna ontbreekt op de foto); Brian Attema, Sint-Maartensdijk, Bergs VMBO, automonteur; Mariët Fase, Poortvliet, Steenspil, iets met dieren of men- 4 sen; Mark Ridderhof, Scherpenisse, School, weet ik nog niet; Eddy de Keijzer, Tholen, het Kwadrant, het liefste profvoetballer, als dat niet lukt dan automonteur; Bas van 't Hof, Tholen, Het Kwadrant, vrachtwagenchauffeur. De leerlingen van juf Joke Grootemaat, juf Madeleine Koenders- Huigen en meester Jasper Winkelhuijzen. Cökdeniz, Vrouwenpolder, voetballer; Mark, Vrouwenpolder, profvoetballer; Justin, Vrouwenpolder, profvoetbal ler; Marjolein, Vrouwenpolder, juf; Rozemarijn, Vrouwenpolder, actrice; Jessica, Vrouwenpolder, dolfijnentrainer; Danisha, Vrouwenpolder, peuterjuf; Esther, Vrouwenpolder, ondernemer; Madeion, Vrouwenpolder, juf; Sarah, Vrouwenpolder, actrice. Sander Provoost, Nehalennia, niet bekend; Pepijn Dominicus, CSW, sportinstructeur; Tristan Labruyere, Nehalennia, monteur; Daan de Pagter, Nehalennia, gitarist; Mae- lynn Boone, CSW, verpleegkundige; Sarah Klopmeijer, Nehalennia, actrice; Willemijn van de Weg, Nehalennia, in musicals staan; Dennis Knippers, CSW, ondernemer; Max Hofkamp, Nehalennia, gametester; Luka Hoogedeure, Nehalennia, cabaratier/muzikant; Jerome Goetschkess, r Nehalennia, tekenaar/voetballer; Ralph De klas van meester Eddie Dominicus en juf Lida Bouwman, CSW, ondernemer. Swaneveld. :4B De klas van juf Danitsja van der Veer. Marije, Westkapelle, beroep weet ik nog niet; Jeanine, Westkapelle, modeontwerpster of kapper; Lieke, Westka pelle, violist; Mila, Westkapelle, juf bij de crèche; Rienke, Westkapelle, misschien visagiste; Cassandra, Westkapel le, iets met dieren, of koken, of paardrijlessen geven; Marjolein, Westkapelle, kapster; Willem, Westkapelle, hove nier; Tim, Westkapelle, lasser; Stefan, Westkapelle, beroep weet ik nog niet; Hayo, Westkapelle, beroep weet ik nog niet. Andrea van de Bank, Oostkapelle, Nehalennia, dierenarts; Mirre Brouwer, Oostkapelle, Christelijke Scholenge meenschap Walcheren, verzorger van mensen; Bart Brugghe, Oostkapelle, Nehalennia, loods; Twan Dingemanse, Oostkapelle, Nehalennia, arrestatieteam; Didier de Dreu, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeenschap Walche ren, politieagent; Thijs Francke, Crijpskerke, Nehalennia, loonwerker; Anouk van Gelder, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, fotograaf; Femke van Gelder, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, bedrijfsmanager; Esmee Merks, Oostkapelle, Nehalennia, binnenhuisarchitect; Gijs Noordhoek, Oost kapelle, Nehalennia, dierverzorger in de dierentuin; Joan Smit, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeenschap Wal cheren, politieagent; Tim van Velzen, Oostkapelle, Nehalennia, proftennisser; Nancy de Visser, Oostkapelle, Chris telijke Scholengemeenschap Walcheren, verpleegster; Thijs de Visser, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeen schap Walcheren, archeoloog; Dominique de Voogd, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, politieagent; Bas van der Wel, Oostkapelle, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, accountant. De klas van meester Paul en meester Kees. De klas van keerkracht Mirjam de Looff.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 124