42 DAG GROEP 8 OBS De Rieburch, Sint Maartensdijk CNS De Regenboog, Tholen School met de Bijbel, Sint-Annaland School Met Df en veel SUCCeS op de middelbare school De klas van juf Mirjam Eversdijk. De klas van juf Anja van de Griend en juf Simone Wilsing. Michiel van den Berg, Sint- Maartensdijk, Roncalli, autotechniek; Nada El Bodmoussi, Sint- Maartensdijk, 't Rijks, leerkracht; Harley Borkent, Sint- Maartensdijk, Mollerlyceum, dierenverzorger; Thijs Bout, Sint- Maartensdijk, 't Rijks, profvoetballer; Bas Crezee, Sint-Maartensdijk, Steenspil, timmerman; Hendrik Careginyan, Sint- Maartens dijk, Roncalli, profvoetballer; Eline Geluk, Sint -Maartesndijk, Roncalli, kinderarts; Luuc van Gennip, Sint-Maartens dijk, 't Rijks, proftennisser; Annemiek Geuze, Sint-Maartensdijk, Zoommavo, iets met dieren; Shay Hassan, Sint-Maartensdijk, Juvenaat, architect; Sonu Isrie, Sint-Maartensdijk, Steenspil, ICT-er; Shivani Isrie, Sint-Maartens dijk, Steenspil, styliste; Jarno Jansen, Sint-Maartensdijk, 't Rijks, ICT-er; Ellen de Jong, Sint-Maartensdijk, Mollerly ceum, modebedrijf; Sanne Kluwen, Sint-Maartensdijk, Mollerlyceum modebedrijf; Zhi Nieuwenhuyzen, Sint-Maartensdijk, Steenspil, iets met mode; Christiaan Petie, Sint-Maartensdijk, Odyzee, iets met techniek; Johan Pham, Sint-Maartensdijk, 't Rijks, profvoetballer; Djordy Potappel, Sint-Maartensdijk, Mollerlyceum, dierenverzor ger; Levi Potappel, Sint-Maartensdijk, Roncalli, profvoetballer; Renko Priem, Sint-Maartensdijk, Zoommavo, wiel renner; Richard van der Putten, Sint-Maartensdijk, Mollerlyceum, ICT-er; Wouter Stoutjesdijk, Sint-Maartensdijk, Mollerlyceum, ICT-er; Max Tanzer, Sint-Maartensdijk, Mollerlyceum, zelfstandig ondernemer; Malik van Tilborg, Sint-Maartensdijk, Roncalli, ICT-er. Fianne Bakkerus, Tholen, RSG 't Rijks, songwriter; Helena Bogert, Tholen, CSC Prins Maurits, kapster; Anne-Rose Boot, Tholen, CSC Prins Maurits, dierenarts; Tim Boudeling, Tholen, RSC 't Rijks, binnenvaart; Jaap Dane, Tholen, t Ravelijn, binnenvaart; Basten van Dijk, Tholen, Steenspil, sportfysiotherapeut; Naomi van Egeraat, Tholen, Mollerlyceum, verpleegster op de kinderafdeling; Bart Geluk, Tholen, Mollerlyceum, bioloog; Rick de Graaf, Tho len, Steenspil, brandweerman; Levi Groeneveld, Tholen, Steenspil, bouwvakker; Luuk Hage, Tholen, CSC Prins Maurits, politieagent; Max Heuseveldt, Tholen, RSG 't Rijks, politieagent; David van 't Hof, Tholen, RSG 't Rijks, sportarts; Amber Jansen, Tholen, RSC 't Rijks, juf; Björn Jansen, Tholen, Steenspil, circusbaas; Nina Keur, Tholen, RSC 't Rijks, politie te paard; Thijmen van Leeuwen, Tholen, RSG 't Rijks, sporttrainer; Kevin Meeuwissen, Tho len, Steenspil, kok; Chelsea McCabe, Tholen, Mollerlyceum, fysiotherapeut; Denise Moerland, Tholen, Mollerly ceum, sportfysiotherapeut; Demi van Oorschot, Tholen, Steenspil, kapster; Bram Paauw, Tholen, Gymnasium juve naat, techneut; Rosanna Quist, Tholen, CSG Prins Maurits, juf; Kristy van der Rijsen, Tholen, Steenspil, etaleur; Paul Roggeband, Tholen, Calvijn College, vogelverzorger; Nina Scheermeijer, Tholen, RSG 't Rijks, kapster; Jesse Schot, Tholen, Steenspil, sportfysiotherapeut; Ruben Slager, Tholen, Steenspil, roofvogelinstructeur; Floran Sloof, Tholen, RSG 't Rijks, profvoetballer; Iza Snoep, Tholen, Steenspil, bloemschikster; Sophia Vega Sanchez, Oud-Vossemeer, Gymnasium Juvenaat, zangeres. De klas van Theresia van Bale en meester Piet den Ouden. De klas van juf Lieke Kodde, juf Annet Vroegop en juf Eefje Simons. Sam Bevelander, Sint-Annaland, Edudelta Middelhar- nis, trekkerchauffeur; Janneke de Boer, Sint-Annaland, Calvijn College Tholén, dierenarts; Jarmo Dekker, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, shovelmachinist; Jorian van Egmond, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, politieagent; Julia Geluk, Sint-Annaland, RGO Middelharnis, hondentrimster; Justin Goedegebuure, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, kraanmachinist; Robin Heijboer, Sint-Annaland, Edudelta Middelharnis, politieagent; Emma van Hemert, Sint-Annaland, RGO Middelharnis, kapster; Stefan van 't Hof, Sint-Anna land, 't Rijks Bergen op Zoom, ict-er; Denise IJzer man, Sint-Annaland, Prins Maurits Middelharnis, dieren arts; Rosanne van der Jagt, Sint-Annaland, Calvijn Col lege Tholen, hondentrainster; Amiliya Kiesenberg, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, verpleegster; Bart Moerland, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, traumapiloot; Ymke Moerland, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, kapster; Femke van Popering, Sint-An naland, Prins Maurits Middelharnis, fotograaf; Ruben Saarloos, Sint-Annaland, Roncalli Bergen op Zoom, iet-manager; Kees Slager, Sint-Annaland, Edudelta Goes, slager; Jorinda Uijl, Sint-Annaland, Calvijn Colle ge Tholen, dierenarts; Ruben Versluis, Sint-Annaland, Prins Maurits Middelharnis, architect; Sabine Verwijs, Sint-Annaland, Roncalli Bergen op Zoom, kapster; Machiel Wielaard, Sint-Annaland, Calvijn College Tho len, soldaat; Joël Zoon, Sint-Annaland, Calvijn College Tholen, helikopterpiloot. Namens de Sint-Annaland Maya Schaper, Stavenisse, Steenspil Halsteren, professioneel ruiter; Stan Neele, Stavenisse, VO Kameleon te Ber gen op Zoom, plantsoenendienst medewerker; Rick de Rijke, Stavenisse, 't Rijks te Bergen op Zoom, bij Defensie/ Marechaussee; Kira Vroegop, Stavenisse, Steenspil te Halsteren, rechercheur; Naomi Quaak, Stavenisse, Steenspil te Halsteren, iets in de verzorging; Giovanni Schaper, Stavenisse, 't Rijks te Bergen op Zoom, oud en Profvoetbal ler; Joeri Moerland, Stavenisse, Juvenaat te Bergen op Zoom, wetenschapper; Colin Smits, St Annaland, Steenspil ÏRte Halsteren, professioneel hacker; Sharona Bierings, Stavenisse, Steenspil Halsteren, eigen kapsalon. De klas van meester Bart Mariën en juf Angela Moerland. De leerlingen van de juffen Sandra, Marlon en Rianne. Marijn Gijzen, Oud-Vossemeer, Mollerlyceum; Jamie Prince, Oud-Vossemeer, 't Ravelijn; Emiel Hommel, Oud-Vos- semeer, Roncalli, vaste plantenkweker; Bart van Geel, Oud-Vossemeer, Roncalli; Laura van Loenhout, Oud-Vosse- meer, Steenspil, visagist; Nina de Gronckel, Oud-Vossemeer, Mollerlyceum; Jesse Dingenouts, Oud-Vossemeer, Steenspil, voetballer; Krijn Snellens, Oud-Vossemeer, Roncalli, advocaat; Sophie Bosters, Oud-Vossemeer, 't Rijks, kok; Meike Besters, Oud-Vossemeer, Roncalli; Larissa Soeprigian, Oud-Vossemeer, 't Rijks, mode-ontwerpster; Mortischa van Hoek, Oud-Vossemeer, Mollerlyceum. Laana Abbas, Christy Baaij, Asmae El Bachiri, Gijs den Bak, Jeremy van den Berge, Katie van Boven, Marit Burremans, Wendy Covers, Cheryl Jansen, Anna de Jong, Femke de Jonge, Demi Knobel, Pieter Kruithof, Ben jamin Moerland, Coen Molenaar, Kjeld Nieuwkoop, Bianca Nijs, Anissa El Ouahabi, Juan Post, Wessel de Rond, Melanie Stokkers, Michelle Thomas, Pim Van Tiggele, Hajar Tihani, Jeroen Timmermans, Thorsten Tim mermans, Laura van de Velde, Corianne Verweij, Kelly van der Zande.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 122