DAG GROEP 8 41 OBS Oosterschelde Scherpenisse ZATERDAG 5 JULI 2014 De klas van juf Carla Westdorp en juf Diana Burgers. Tijn Meijnderts, Sint-Annaland, 't Rijks, Bergen op Zoom, iets in de media; Tom de Jonge, Sint-Annaland, Edudelta Middelharnis, weet het nog niet, Jorick Post, Sint-Annaland, RGO Middelharnis, dokter; Tijmen Stokx, Sint-Anna land, 't Rijks Bergen op Zoom, sportleraar; Jens Borst, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, weet het nog niet; David Chen, Halsteren, 't Rijks Bergen op Zoom, weet het nog niet; Merijn Ketting, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, weet het nog niet; Sijmen Snoep, Scherpenisse, 't Rijks Bergen op Zoom, iets met games; Sein Snoep, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, technicus; Melissa Hage, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, in de verzorging; AnneFleur Moerland, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, dierenarts; Annika Knijff, Sint-Anna land, 't Rijks Bergen op Zoom, gitarist; Charity de Man, Sint-Annaland, RGO Middelharnis, in de film- of foto-indus trie; Maarten Löhrer, Sint-Annaland, Roncalli Bergen op Zoom, kok; Hilde Boogerd, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, schoonheidsspecialiste Dyon Quist, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, leraar; Menno Vroegop, Sint-Annaland, Steenspil Halsteren, lastechnicus of scheepsbouwer; Martijn Hage, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, weet het nog niet; Merel van der Dussen, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, fotograafMarvin van 't Hof, Sint-Annaland, Ravelijn Steenbergen, politieagent; Lillian Löhrer, Sint-Annaland, Roncalli Bergen op Zoom, weet het nog niet; Anna van der Mheen, Sint-Annaland, RGO Bergen op Zoom, weet het nog niet; Marleen van der Moere, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, trompettist; Kayra van Brakel, Sint-Annaland, 't Rijks Bergen op Zoom, weet het nog niet. De klas van juf Tamara Zielemans, juf Bianca van Antwerpen en juf Chantal Vermaas. De klas van meester Henry van Twillert. Kelsey Covers, Poortvliet, Scholengemeenschap 't Rijks; Robin de Jonge, Poortvliet, Scholengemeenschap 't Rijks; Mascha Jansen, Poortvliet, Scholengemeenschap 't Rijks. Adrian Schot, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, bouwvakker; Alwin Hollebrandse, Scherpenisse, Calvijn Colle ge Tholen, piloot; Annelies de Jongh Scherpenisse Calvijn College Tholen kraamverzorgster; Ardjan Dorst, Sint Maartensdijk, Calvijn College Tholen, visser; Bas den Braber, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, dierenverzor ger; Bart Reijngoudt, Scherpenisse, Calvijn CollegeTholen, trekkerchauffeur; Coen den Braber, Scherpenisse, Cal vijn College Tholen, arrestatieteam; Anthonie Lohuis, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, arrestatieteam; Geeke van Steenis, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, juf; Geert van Eenennaam, Scherpenisse, Calvijn College Tho len, piloot; Lisanne Eerland, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, kraamverzorgster; Nelia Suurland, Scherpenis se, Calvijn College Tholen, bejaardenverzorgende; Meivin Lisseveld, Scherpenisse, RSG 't Rijks Bergen op Zoom, ar chitect; Maurice van der Slikke, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, vrachtwagenchauffeur; Reinier Smits, Scher penisse, Calvijn College Tholen, architect; Rosalie Lindhout, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, kapper; Rowan Potappel, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, kraanmachinist; Wilbert Lindhout, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, boer; Andries de Jong, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, profvoetballer; Walter Otte, Scherpenisse, Calvijn College Tholen, dierenverzorger; Marieke van de Breevaart, Calvijn College Tholen, bloemist. De klas van juf Judith Deijkers en meester Ton Termors huizen. De klas van Juf Annika de Jong. Mikko den Braber, Scherpenisse, RGO Middelharnis, technicus; Arjen van Haaften, Scherpenisse, Steenspil Halste ren, proftennisser; Martijn van Haaften, Scherpenisse, RSG 't Rijks Bergen op Zoom, profvoetballer; Manon Priem, Scherpenisse, RSG 't Rijks Bergen op Zoom, kraamverzorgster; Jarni Rijstenbil, Scherpenisse, Steenspil Hal steren, ingenieur; Thomas van Vossen, Scherpenisse, RSG 't Rijks Bergen op Zoom, administrateur; Alicia van der Wal, Scherpenisse, RSG 't Rijks Bergen op Zoom, presentatrice; Jennie Xia, Scherpenisse, RSG 't Rijks Bergen op Zoom, horecamanager.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 121