I DAG GROEP 8 39 Op de Hoogte, Terneuzen Prins Willem van Oranjeschool, Terneuzen, groep 8A Prins Willem van Oranjeschool, Terneuzen, groep 8B ZATERDAG 5 JULI 2014 De klas van juffen Carolien van Goethem en Marjolein Faasse. De klas van juf Merel Huisman en juf Liesbeth van Loon. Indy van Ciesen, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Iets in de zorg; Qiana Jandroep, Sluiskil, De Rede, Laboran te; Elise Ji, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Mode ontwerpster; Chenille Kooyman, De Rede, Schoonheidsspe cialiste; Naomi van de Velde, Sluiskil, De Rede, Mode ontwerpster; Mirthe van Hoeve, Sluiskil, De Rede, Iets in het ziekenhuis; Isabeau IJsebaert, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Apothekersassistente; Anastasia de Jong, Sluiskil, De Rede, Dierenarts; Christian Verhey, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Archeoloog; Rowan van der Geld, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Profvoetballer; Fehmi Yigit, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Iets in de sport; Richey Vermeulen, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Iets in de sport; Twan de Zoete, Sluiskil, Zel denrust-Steelant College, Acteur. Thomas van Arenthals, De Rede, Iets met techniek; Laszlo de Block, De Rede, Iets met techniek; Marit van Es- broek, De Rede, Iets met techniek; Karsten Haak, De Rede, Iets met techniek; Lieke van der Heide, ZSC, actrice of juf; Eva de Jonge, ZSC, DJ; Sofie de Kok, ZSC, binnenhuisarchitect; Indy Morcus, ZSC, juf, presentatrice of iets met dieren; Caitlin Ricciardi, ZSC, actrice, iets in de zorg of juf; Kayleigh Snap, ZSC, In de zorg of actrice; Irem Tezel, Lucerna College in Melle, België, Architect; Naomi Wedage, ZSC, kleuterjuf; Fleur Zeegers, ZSC, Iets met dieren of juf. De klas van meester Ruud en meester Frank. De klas van meester Peter Bout. Lenka Inghels, Terneuzen, De Rede, weet ik nog niet; Beynaz Kilic, Terneuzen, De Rede, weet ik nog niet; Feroza Adiljan, Terneuzen, De Rede, huisarts, Muhanad Shenawa, Terneuzen, ZSC, directeur; Dilara Tezel, Terneu zen, De Rede, weet ik nog niet; Ashanti van Rooijen, Terneuzen, De Rede, weet ik nog niet; Jill Lehman, Terneu zen, Reynaertcollege, secretaresse; Jordy Jongmans, Terneuzen, De Argo, gameontwerper; Nirusan Nixsan, Ter neuzen, De Rede, advocaat; Amber van der Mark, Terneuzen/Driewegen, De Rede, juffrouw/opvangjuf; Terry Straker, Terneuzen, De Rede, voetballer. Niek de Beuf, Terneuzen, De Rede, achtbaantester; Huseyin Kara, Terneuzen, ZSC, fitnesscentrum-eigenaar; Quinten Doorns, Terneuzen, De Rede, marinier; Gianni van Vliet, Terneuzen, De Rede, schipper; Lois Kiel, Terneu zen, ZSC, verzorging; Esmee Schelfhout, Terneuzen, ZSC, iets in de mode; Marilene Rijnhout,Terneuzen, ZSC, iets in de sport; Julie Rouw, Zaamslag, ZSC, manege-eigenaresse; Merijn de Zeeuw, Terneuzen, ZSC, app-ontwer- per; Emily Liplijn,Terneuzen, De Rede, mode-ontwerpster, Alyssa Proost, Zaamslag, De Rede, schoonheidsspecia liste; Elise Wieland, Zaamslag, De Rede, dierenverzorgster, Luca Bakx, Terneuzen, De Rede, profvoetballer. De klas van juf Tineke van Dixhoorn. De klas van meester Pieter Kousemaker. Lianne Baan, Zeldenrust-Steelantcollege, Cameravrouw; Ricardo Bathily, Zeldenrust-Steelantcollege, Technicus; Annemijn Buijze, Zeldenrust-Steelantcollege, Presentatrice; Kevin Dieleman, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Profvoetballer; Michiel Dielen, Zeldenrust-Steelantcollege, Dokter; Niels de Feijter, Zeldenrust-Steelantcolle ge, Advocaat; Jasmine Gallaway, Zeldenrust-Steelantcollege, Visagist; Kyle Glerum, Zeldenrust-Steelantcollege, Ar cheoloog, Loran Hacquaert, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Volwassen/fotomodel; Elyne van der Hooft, Zeldenrust-Steelantcollege, Tennisser; Roan Huisman, Zeldenrust-Steelantcollege, Mode-ontwerper; Niels Kalfsvel, Zeldenrust-Steelantcollege, Advocaat; Laura Kindt, Zeldenrust-Steelantcollege, Actrice; Rieke van Lei den, Zejdenrust-Steelantcollege, Nagelstylist; Lotte Lourens, Zeldenrust-Steelantcollege, Hockeyster; Orlando Mar- kusse, Zeldenrust-Steelantcollege, Marinier; Thorsten Mestdag, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Soldaat; Sabine Muller, Zeldenrust-Steelantcollege, Hockeyster; Tom de Nijs, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Re gisseur; Vince van Overmeire, Zeldenrust-Steelantcollege, Avonturier/volwassen; Max van der Peijl, Zelden rust-Steelantcollege, Architect; Anna Picavet, Zeldenrust-Steelantcollege, Gehandicaptenzorg/kinderopvang; Thij- men Postma, Zeldenrust-Steelantcollege, Bouwvakker; Kyllian de Putter, Stedelijke scholengemeenschap De Re de, Profvoetballer; Daphne Scholten, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Dierenverzorgster; Robin Schuit- vlot, Zeldenrust-Steelantcollege, Actrice; Martijn Stoffels, Zeldenrust-Steelantcollege, Buschauffeur; Quintelly Vir ginia, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Advocaat; Angela Winters, Zeldenrust-Steelantcollege, Kapster; Je remy Xavier, Zeldenrust-Steelantcollege, Advocaat. Majel Beun, Zeldenrust-Steelantcollege, Juf; Jesse Dhaene, Zeldenrust-Steelantcollege, Eigenaar architectenbu- reau; Liselot Dielen, Zeldenrust-Steelantcollege, Kleuterjuf; Timo Fieret, Zeldenrust-Steelantcollege, Game-desig ner; Marieke IJmker, Zeldenrust-Steelantcollege, Juf; Tacettin Kabaklar, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Architect; Esmee de Keijzer, Zeldenrust-Steelantcollege, Juf; Matthijn van Laere, Zeldenrust-Steelantcollege, Meester; Yardi Lourens, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Timmerman; Rens Maas, Stedelijke scholenge meenschap De Rede, Storingsmonteur; Enzo Nijssen, Zeldenrust-Steelantcollege, Meester; Robin Scheele, Zelden rust-Steelantcollege, Meester; Nathan de Zeeuw, Zeldenrust-Steelantcollege, Architect; Sofie de Zeeuw, Zelden rust-Steelantcollege, Kleuterjuf; Hannah Zegers Zeldenrust-Steelantcollege, Juf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 119