I
DAG GROEP 8 39
Op de Hoogte,
Terneuzen
Prins Willem van Oranjeschool,
Terneuzen, groep 8A
Prins Willem van Oranjeschool,
Terneuzen, groep 8B
ZATERDAG 5 JULI 2014
De klas van
juffen Carolien
van Goethem
en Marjolein
Faasse.
De klas van juf
Merel Huisman
en juf Liesbeth
van Loon.
Indy van Ciesen, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Iets in de zorg; Qiana Jandroep, Sluiskil, De Rede, Laboran
te; Elise Ji, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Mode ontwerpster; Chenille Kooyman, De Rede, Schoonheidsspe
cialiste; Naomi van de Velde, Sluiskil, De Rede, Mode ontwerpster; Mirthe van Hoeve, Sluiskil, De Rede, Iets in
het ziekenhuis; Isabeau IJsebaert, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Apothekersassistente; Anastasia de Jong,
Sluiskil, De Rede, Dierenarts; Christian Verhey, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Archeoloog; Rowan van der
Geld, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Profvoetballer; Fehmi Yigit, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Iets in
de sport; Richey Vermeulen, Sluiskil, Zeldenrust-Steelant College, Iets in de sport; Twan de Zoete, Sluiskil, Zel
denrust-Steelant College, Acteur.
Thomas van Arenthals, De Rede, Iets met techniek; Laszlo de Block, De Rede, Iets met techniek; Marit van Es-
broek, De Rede, Iets met techniek; Karsten Haak, De Rede, Iets met techniek; Lieke van der Heide, ZSC, actrice
of juf; Eva de Jonge, ZSC, DJ; Sofie de Kok, ZSC, binnenhuisarchitect; Indy Morcus, ZSC, juf, presentatrice of iets
met dieren; Caitlin Ricciardi, ZSC, actrice, iets in de zorg of juf; Kayleigh Snap, ZSC, In de zorg of actrice; Irem
Tezel, Lucerna College in Melle, België, Architect; Naomi Wedage, ZSC, kleuterjuf; Fleur Zeegers, ZSC, Iets met
dieren of juf.
De klas van
meester Ruud
en meester
Frank.
De klas van
meester
Peter Bout.
Lenka Inghels, Terneuzen, De Rede, weet ik nog niet; Beynaz Kilic, Terneuzen, De Rede, weet ik nog niet;
Feroza Adiljan, Terneuzen, De Rede, huisarts, Muhanad Shenawa, Terneuzen, ZSC, directeur; Dilara Tezel, Terneu
zen, De Rede, weet ik nog niet; Ashanti van Rooijen, Terneuzen, De Rede, weet ik nog niet; Jill Lehman, Terneu
zen, Reynaertcollege, secretaresse; Jordy Jongmans, Terneuzen, De Argo, gameontwerper; Nirusan Nixsan, Ter
neuzen, De Rede, advocaat; Amber van der Mark, Terneuzen/Driewegen, De Rede, juffrouw/opvangjuf;
Terry Straker, Terneuzen, De Rede, voetballer.
Niek de Beuf, Terneuzen, De Rede, achtbaantester; Huseyin Kara, Terneuzen, ZSC, fitnesscentrum-eigenaar;
Quinten Doorns, Terneuzen, De Rede, marinier; Gianni van Vliet, Terneuzen, De Rede, schipper; Lois Kiel, Terneu
zen, ZSC, verzorging; Esmee Schelfhout, Terneuzen, ZSC, iets in de mode; Marilene Rijnhout,Terneuzen, ZSC,
iets in de sport; Julie Rouw, Zaamslag, ZSC, manege-eigenaresse; Merijn de Zeeuw, Terneuzen, ZSC, app-ontwer-
per; Emily Liplijn,Terneuzen, De Rede, mode-ontwerpster, Alyssa Proost, Zaamslag, De Rede, schoonheidsspecia
liste; Elise Wieland, Zaamslag, De Rede, dierenverzorgster, Luca Bakx, Terneuzen, De Rede, profvoetballer.
De klas van
juf Tineke
van Dixhoorn.
De klas van
meester Pieter
Kousemaker.
Lianne Baan, Zeldenrust-Steelantcollege, Cameravrouw; Ricardo Bathily, Zeldenrust-Steelantcollege, Technicus;
Annemijn Buijze, Zeldenrust-Steelantcollege, Presentatrice; Kevin Dieleman, Stedelijke scholengemeenschap De
Rede, Profvoetballer; Michiel Dielen, Zeldenrust-Steelantcollege, Dokter; Niels de Feijter, Zeldenrust-Steelantcolle
ge, Advocaat; Jasmine Gallaway, Zeldenrust-Steelantcollege, Visagist; Kyle Glerum, Zeldenrust-Steelantcollege, Ar
cheoloog, Loran Hacquaert, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Volwassen/fotomodel; Elyne van der
Hooft, Zeldenrust-Steelantcollege, Tennisser; Roan Huisman, Zeldenrust-Steelantcollege, Mode-ontwerper; Niels
Kalfsvel, Zeldenrust-Steelantcollege, Advocaat; Laura Kindt, Zeldenrust-Steelantcollege, Actrice; Rieke van Lei
den, Zejdenrust-Steelantcollege, Nagelstylist; Lotte Lourens, Zeldenrust-Steelantcollege, Hockeyster; Orlando Mar-
kusse, Zeldenrust-Steelantcollege, Marinier; Thorsten Mestdag, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Soldaat;
Sabine Muller, Zeldenrust-Steelantcollege, Hockeyster; Tom de Nijs, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Re
gisseur; Vince van Overmeire, Zeldenrust-Steelantcollege, Avonturier/volwassen; Max van der Peijl, Zelden
rust-Steelantcollege, Architect; Anna Picavet, Zeldenrust-Steelantcollege, Gehandicaptenzorg/kinderopvang; Thij-
men Postma, Zeldenrust-Steelantcollege, Bouwvakker; Kyllian de Putter, Stedelijke scholengemeenschap De Re
de, Profvoetballer; Daphne Scholten, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Dierenverzorgster; Robin Schuit-
vlot, Zeldenrust-Steelantcollege, Actrice; Martijn Stoffels, Zeldenrust-Steelantcollege, Buschauffeur; Quintelly Vir
ginia, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Advocaat; Angela Winters, Zeldenrust-Steelantcollege, Kapster; Je
remy Xavier, Zeldenrust-Steelantcollege, Advocaat.
Majel Beun, Zeldenrust-Steelantcollege, Juf; Jesse Dhaene, Zeldenrust-Steelantcollege, Eigenaar architectenbu-
reau; Liselot Dielen, Zeldenrust-Steelantcollege, Kleuterjuf; Timo Fieret, Zeldenrust-Steelantcollege, Game-desig
ner; Marieke IJmker, Zeldenrust-Steelantcollege, Juf; Tacettin Kabaklar, Stedelijke scholengemeenschap De Rede,
Architect; Esmee de Keijzer, Zeldenrust-Steelantcollege, Juf; Matthijn van Laere, Zeldenrust-Steelantcollege,
Meester; Yardi Lourens, Stedelijke scholengemeenschap De Rede, Timmerman; Rens Maas, Stedelijke scholenge
meenschap De Rede, Storingsmonteur; Enzo Nijssen, Zeldenrust-Steelantcollege, Meester; Robin Scheele, Zelden
rust-Steelantcollege, Meester; Nathan de Zeeuw, Zeldenrust-Steelantcollege, Architect; Sofie de Zeeuw, Zelden
rust-Steelantcollege, Kleuterjuf; Hannah Zegers Zeldenrust-Steelantcollege, Juf.