Geieliciteercl!
36 DAG GROEP 8
OBS Vorsterman van
Oyen, Aardenburg
Canisiusschool
Zuiddorpe
Basisschool
JH VAN DALE
De klas van juf
Kelly Coppens
en juf Marieke
van
Nieuwkoop.
De klas van juf
Sabrina Biesiot.
Koen van Doeselaar, Aardenburg, Zwin College, in de bouw werken; Steven van den Bos, Aardenburg, De
Sprong/Zwin College, kraanmachinist; Niels van Hof, Aardenburg, Zwin College, tandarts; Liesl van Eenennaam,
Aardenburg, Zwin College, bereden politie; Samira Osman, Aardenburg, Zwin College, werken bij de VN; Anna
Coole, Aardenburg, Zwin College, styliste; Pien van Hermon, Eede, Zwin College, werken met kinderen; Nathan
Bellenge, Aardenburg, Zwin college, deejay.
Miguel Broodman, Sluis, Zwin College, iets met paarden; Rachelle Busemann, Sluis, Zwin College, ruiter; Camilia
Coolen, Sluis, Zwin College, iets met de politie; Richard de Munck, Sluis, Zwin College, korps mariniers; Damian
van den Dries, Sluis, Zwin College, DJ; Anthony Hoogesteger, Sluis, Zwin College, zakenman; Autumn Hudson,
Sluis, Zwin College, iets met de politie; Evy Kerckhaert, Groede, Zwin College, arts; Sem van de Kerkhove, Draai
brug, Zwin College, baas van eigen winkel; Thomas van der Linde, Sluis, Zwin College, advocaat; Melina Martin,
Sluis, Zwin College, een eigen winkel; Bas van Melle, Sluis, LTI Oedelem, een boer met vee en land; Maron Ties-
sens, Sluis, Ter Groene Poorte, hotelbediening; Joshua Verleije, Sluis, Zwin College, regisseur; Benthe van den
Worm, Sluis, Zwin College, juffrouw. foto Fotostudio 72, Reggie Goole
Namens
Sims
De klas van
meester
A. Molenaar,
juf Jaklien
Goud en juf
Nanne
Riemens.
Arjen Oppeneer, Calvijn College, autohandelaar; Wouter de Braai, Zeldenrust-Steelantcollege, kraanmachinist;
Anne Hoekman, Calvijn College, juf; Stefan de Rijke, Calvijn College, architect; Maurice Weststrate, Calvijn Colle
ge, directeur; Willem-Jan van Moolenbroek, Calvijn College, monteur; Mandy van Braak, Calvijn College, dieren
verzorgster, Nicole van Cadsand, Calvijn College, juf of bakker; Leander Guiljam, SSG De Rede, monteur; Koen
de Putter, Calvijn College, monteur of hovenier; llona Zegers, Calvijn College, kok of bakker; Arina de Jonge,
Calvijn College, gymlerares; Anco van Wijck, Calvijn College, agrariër; Eline de Braai, Zeldenrust-Steelantcollege,
kapper; Joyce de Bat, Calvijn College, kinderpsycholoog; Jan-Peter Poppe, Calvijn College, piloot; Joan Zwemer,
Calvijn College, Techniek; Margreeth van Langevelde, Calvijn College, bakker; Joost Geluk, Calvijn College,
monteur; Joan van der Werf, Calvijn College, keukenverkoper; Dingena de Feijter, Calvijn College, secretaresse;
Jorianne Steendijk, Zeldenrust-Steelantcollege, verpleegster; Sander van Wijck, Calvijn College, metaal; Matilda
Kolijn, Calvijn College, banketbakker of tekenen; Janco van Braak, Calvijn College, geschiedenisdocent; Jasmijn
Piessens, De Rede, kok; Elize van de Wege, Calvijn College, juf; Sylvia Koesveld, Calvijn College, juf; Marisha Ba-
reman, Zeldenrust-Steelantcollege, verpleegster.
De klas van
meester Marco
Hamelink en
meester
Patrick de
Klerk.
De klas van juf
Caroline
Neelemans en
juf Mireille
Struijlaart.
Jordi Bakker, Terneuzen, SSG De Rede, brandweerman: Joan van den Berge, Terneuzen, Zeldenrust Steelant Colle
ge, kapster; Marissa Boksic, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, kapster; Sacha Decoorne, Terneuzen, Zelden
rust Steelant College; Eline Eekhout, Terneuzen, SSG De Rede; Nina Filippo, Terneuzen, Zeldenrust Steelant Colle
ge, dierenverzorgster; Kelsey van den Hemel, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, kinderpsycholoog; Collin
Kalisvaart, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, museumgids, Frederique van Langevelde, Spui, Zeldenrust
Steelant College, kapster; Kim Leenders, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, kapster; Nefeli Manassis, Terneu
zen, Zeldenrust Steelant College, wetenschapper of advocaat; Meggy Martens, Terneuzen, SSG De Rede, kapster;
Bente Cerpentier, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant College; Vinni de Cauwer, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant Col
lege; Julian Faber, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant College; Amber Hubregtsen, Zuiddorpe, SSG De Rede; Jamila
van der Linden, Zuiddorpe, SSG De Rede; Isa de Mul, Zuiddorpe, SSG De Rede; Mei-Lin Remijn, Zuiddorpe, SSG
De Rede; Joost Plasschaert, Zuiddorpe, Zeldenrust Steelantcollege; Isabeile Pieterse, Zuiddorpe, Zelden
rust-Steelant College; Luuk de Schepper, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant College; Niels de Vaan, Zuiddorpe,
ZeldenrustSteelant College.
Xiana Meeuwse, Terneuzen, SSG De Rede, criminoloog; Denice Sanderse, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College,
actrice; Aymée Thijssen, Terneuzen, SSG De Rede, nagelstyliste; Bo de Witte, Terneuzen, Zeldenrust Steelant Col
lege; Yannick Zachariou, Terneuzen, SSG De Rede, bedrijf ouders overnemen.