Geieliciteercl! 36 DAG GROEP 8 OBS Vorsterman van Oyen, Aardenburg Canisiusschool Zuiddorpe Basisschool JH VAN DALE De klas van juf Kelly Coppens en juf Marieke van Nieuwkoop. De klas van juf Sabrina Biesiot. Koen van Doeselaar, Aardenburg, Zwin College, in de bouw werken; Steven van den Bos, Aardenburg, De Sprong/Zwin College, kraanmachinist; Niels van Hof, Aardenburg, Zwin College, tandarts; Liesl van Eenennaam, Aardenburg, Zwin College, bereden politie; Samira Osman, Aardenburg, Zwin College, werken bij de VN; Anna Coole, Aardenburg, Zwin College, styliste; Pien van Hermon, Eede, Zwin College, werken met kinderen; Nathan Bellenge, Aardenburg, Zwin college, deejay. Miguel Broodman, Sluis, Zwin College, iets met paarden; Rachelle Busemann, Sluis, Zwin College, ruiter; Camilia Coolen, Sluis, Zwin College, iets met de politie; Richard de Munck, Sluis, Zwin College, korps mariniers; Damian van den Dries, Sluis, Zwin College, DJ; Anthony Hoogesteger, Sluis, Zwin College, zakenman; Autumn Hudson, Sluis, Zwin College, iets met de politie; Evy Kerckhaert, Groede, Zwin College, arts; Sem van de Kerkhove, Draai brug, Zwin College, baas van eigen winkel; Thomas van der Linde, Sluis, Zwin College, advocaat; Melina Martin, Sluis, Zwin College, een eigen winkel; Bas van Melle, Sluis, LTI Oedelem, een boer met vee en land; Maron Ties- sens, Sluis, Ter Groene Poorte, hotelbediening; Joshua Verleije, Sluis, Zwin College, regisseur; Benthe van den Worm, Sluis, Zwin College, juffrouw. foto Fotostudio 72, Reggie Goole Namens Sims De klas van meester A. Molenaar, juf Jaklien Goud en juf Nanne Riemens. Arjen Oppeneer, Calvijn College, autohandelaar; Wouter de Braai, Zeldenrust-Steelantcollege, kraanmachinist; Anne Hoekman, Calvijn College, juf; Stefan de Rijke, Calvijn College, architect; Maurice Weststrate, Calvijn Colle ge, directeur; Willem-Jan van Moolenbroek, Calvijn College, monteur; Mandy van Braak, Calvijn College, dieren verzorgster, Nicole van Cadsand, Calvijn College, juf of bakker; Leander Guiljam, SSG De Rede, monteur; Koen de Putter, Calvijn College, monteur of hovenier; llona Zegers, Calvijn College, kok of bakker; Arina de Jonge, Calvijn College, gymlerares; Anco van Wijck, Calvijn College, agrariër; Eline de Braai, Zeldenrust-Steelantcollege, kapper; Joyce de Bat, Calvijn College, kinderpsycholoog; Jan-Peter Poppe, Calvijn College, piloot; Joan Zwemer, Calvijn College, Techniek; Margreeth van Langevelde, Calvijn College, bakker; Joost Geluk, Calvijn College, monteur; Joan van der Werf, Calvijn College, keukenverkoper; Dingena de Feijter, Calvijn College, secretaresse; Jorianne Steendijk, Zeldenrust-Steelantcollege, verpleegster; Sander van Wijck, Calvijn College, metaal; Matilda Kolijn, Calvijn College, banketbakker of tekenen; Janco van Braak, Calvijn College, geschiedenisdocent; Jasmijn Piessens, De Rede, kok; Elize van de Wege, Calvijn College, juf; Sylvia Koesveld, Calvijn College, juf; Marisha Ba- reman, Zeldenrust-Steelantcollege, verpleegster. De klas van meester Marco Hamelink en meester Patrick de Klerk. De klas van juf Caroline Neelemans en juf Mireille Struijlaart. Jordi Bakker, Terneuzen, SSG De Rede, brandweerman: Joan van den Berge, Terneuzen, Zeldenrust Steelant Colle ge, kapster; Marissa Boksic, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, kapster; Sacha Decoorne, Terneuzen, Zelden rust Steelant College; Eline Eekhout, Terneuzen, SSG De Rede; Nina Filippo, Terneuzen, Zeldenrust Steelant Colle ge, dierenverzorgster; Kelsey van den Hemel, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, kinderpsycholoog; Collin Kalisvaart, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, museumgids, Frederique van Langevelde, Spui, Zeldenrust Steelant College, kapster; Kim Leenders, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, kapster; Nefeli Manassis, Terneu zen, Zeldenrust Steelant College, wetenschapper of advocaat; Meggy Martens, Terneuzen, SSG De Rede, kapster; Bente Cerpentier, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant College; Vinni de Cauwer, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant Col lege; Julian Faber, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant College; Amber Hubregtsen, Zuiddorpe, SSG De Rede; Jamila van der Linden, Zuiddorpe, SSG De Rede; Isa de Mul, Zuiddorpe, SSG De Rede; Mei-Lin Remijn, Zuiddorpe, SSG De Rede; Joost Plasschaert, Zuiddorpe, Zeldenrust Steelantcollege; Isabeile Pieterse, Zuiddorpe, Zelden rust-Steelant College; Luuk de Schepper, Zuiddorpe, Zeldenrust-Steelant College; Niels de Vaan, Zuiddorpe, ZeldenrustSteelant College. Xiana Meeuwse, Terneuzen, SSG De Rede, criminoloog; Denice Sanderse, Terneuzen, Zeldenrust Steelant College, actrice; Aymée Thijssen, Terneuzen, SSG De Rede, nagelstyliste; Bo de Witte, Terneuzen, Zeldenrust Steelant Col lege; Yannick Zachariou, Terneuzen, SSG De Rede, bedrijf ouders overnemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 116