DAG GROEP 8 35 De Meerstromenschool, G roede Molenbolwerk, IJzendijke ZATERDAG 5 JULI 2014 De klas van juf Leontien de Groot, Carolien Fieret en juf Janneke Kousemaker. De klas van juf Anne Maenhout. Thijs Groosman, Weet nog niet wat hij wil worden; Anouk Boogaard Weet nog niet wat ze wil worden; Femke Seen Weet nog niet wat ze wil worden; Madelief Faas Weet nog niet wat ze wil worden; Sophie van Opdurp, wil later binnenhuis architect worden. Angela van Steen, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, onderzoeker; Romy Wijffels, IJzendijke, Zwincollege Oost burg, makelaar; Milly Heijboer, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, laborant; Joey van Opdorp, Oostburg, Zwincolle ge Oostburg, bioloog; Nout Moens, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, ondernemer; Youri Aers, IJzendijke, Zwincol lege Oostburg, oliehandelaar; Anouk Ploegstra, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, kapster; Gudo Valk, Waterland-' kerkje, Zwincollege Oostburg, boer; Robin Termote, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, bouwvakker; Bas Verhae- gen, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, voetballer; Oayna Tijssens, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, psychologe; Joery Pyfferoen, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, monteur; Sophie Jansen, IJzendijke, Zwincollege Oostburg, or thopedagoog. De klas van juf Leanne Blaakman en meester Wietse Lips. De klas van juf Nanet Boussen en juf Caroline Minekus. Kirsha Bijleveld, IJzendijke, Zwin College Oostburg, fotograaf; Rick Bikker, IJzendijke, Zwin College Oostburg, sportleraar; Soraya de Bock, Waterlandkerkje, Zwin College Oostburg, Politie te paard; Evi van Dierendonck, IJ zendijke, Zwin College Oostburg, gedragstherapeut voor honden; Niels Engels, Biervliet, Zwin College Oostburg, sportleraar; Tijn Koppert, IJzendijke, Zwin College Oostburg, astronoom; Nick Laning, IJzendijke, Zwin College Oostburg, duikinstructeur; Djerro de Letter, IJzendijke, Zwin College Oostburg, sportleraar; Sterre de Man, Hoek, Zwin College Oostburg, onderwaterarcheoloog; Tim van Os, Hoofdplaat, Zwin College Oostburg, natuurkundige; Bart de Paauw, IJzendijke, Zeldenrust-Steelantcollege Terneuzen, musicus; David Peters, Sint-Kruis, Zwin College Oostburg, bioloog; Esmee Scherbeijn, IJzendijke, Zwin College Oostburg, zwemster; Tom Fremouw, IJzendijke, De Wingerd Terneuzen, bakker. Maury van Baal, Oostburg, Zwincollege, iets op kantoor of gymleraar; Britt Bekooy, Oostburg, Zwincollege, kap ster; Evi Bekooy, Oostburg, Zwincollege, geen idee wat ik wil worden; Georgina Boonman, Oostburg, Zwincolle ge, advocaat psycholoog; Jeffrey Bosselaar, Waterland kerkje, Zeldenrust Steelantcollege, Marinier; Simone Cam- maert, Oostburg, Zwincollege, gehandicaptenzorg; Art Cornelis, Oostburg, Zwincollege, iets in de techniek; Youri van den Corput, Schoondijke, Zwincollege, boer; Emma Dekker, Zuidzande, Zwincollege, kapster of iets met sport; Evi La Gasse, Oostburg, Zwincollege, dierenarts; Jill Geijsels, Oostburg, Zwincollege, modeontwerpster; Evelien van Gijs, Aardenburg, Zwincollege, bloemist; Shakyra van den Heuvel, Oostburg, Zwincollege, iets in de sport; Yara Jonckheere, Oostburg, Zwincollege, nog geen idee wat ik wil worden; Jens Kareis, Oostburg, Zwincol lege, architect; Eva de Koeijer, Oostburg, Zwincollege, juf (iets met drama); Joost Kools, Zuidzande, Zwincollege, smid; Danielle van Landschoot, Oostburg, Zwincollege, modeontwerpster; Ryan de Meijer, Oostburg, Zwincolle ge, architect; Lars Overmeire, Oostburg, Zwincollege, grafisch tekenaar; llona Pladdet (staat niet op de fioto), Oostburg, Calvijncollege, iets met dieren; Evi van de Plasse, Oostburg, Zwincollege, iets met ontwerpen; Nina Sa lome, Oostburg, Zwincollege, iets met dieren; Fauve Scheers, Oostburg, Zwincollege, advocaat; Remy Smeets, Oostburg, Zwincollege, geen idee wat ik wil worden; Lisanne Vervaet, Waterlandkerkje, Zwincollege, sience leraar; Miles de Waele, Oostburg, Zwincollege, iets met computers; Anouk van Waes, Sint Kruis, Zwincollege, verpleeg ster bij de kinderafdeling psycholoog. De klas van juf Dorien van den Hauwe. De klas van juf Patricia van de Velde. Nikita Jongbloed, Schoondijke, Praktijkschool Hulst, kinderleidster; Naomi van Rie, Schoondijke, Zwin College, po litieagente; Luka Braspenning, Breskens, Zwin College, ICT-er; Lorenzo Verdurmen, IJzendijke, Zwin College, kok; Kelly Hermes, Hulst, Reynaert College, dierenarts; Beau Hamelinck, Schoondijke, Praktijkschool Hulst, vrachtwa genchauffeur; Tycho de Coninck, Schoondijke, Zwin College, automonteur. Justin Nieskens, Cadzand, Zwin College, tuinarchitect; Alec Basting, Cadzand, Zwin College, dierenfotograaf in Bra zilië; Isabeau de Zwart, Cadzand, Zwin College, architect of kledingontwerper; Anouk Buijsse, Retranchement, Zwin College, weet ik nog niet; Kyra Brakman, Cadzand-Bad, Zwin College, weet ik nog niet; Tunde Brakman, Cadzand-Bad, Zwin College, weet ik nog niet; Naomi Kools, Cadzand, Zwin College, weet ik nog niet; Kelly Martlé, Cadzand, Zwin College, iets met paarden; Juliette de Meijer, Cadzand, Zwin College, huis- of tuinarchitect^ Lars Gorthmanns, Cadzand-Bad, Zwin College, eigenaar van ons eigen hotel; Sem Luteijn, Retranchement, Zwin College, receptionist bij een autogarage; Marnix van Liere, Cadzand, Zwin College, chirurg; Dani Vercouteren, Retranchement, Zwin College, eigenaar van onze eigen appartementen, eigenaar kledingzaak; Sophie van de Plas se, Retranchement, Zwin College, kapster.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 115