34 DAG GROEP 8 De Hoge Plaat, Hoofdplaat RK Sint Jozefschool, Eede De leerlingen van juf Hanne Radder. De leerlingen van meester Youri Bakker en juf Jozien Cornelis. Daantje Polfliet, Hoofdplaat, Zwincollege, dierenarts; Kyan Vervaet, Hoofdplaat, Zwincollege, politieagent; Quinte Sinack, Hoofdplaat, Zwincollege, politieagent; Owen Polfliet, Hoofdplaat, Zwincollege; Laura Temmer man, Hoofdplaat, Vabi in Roeselare, dierenverzorgster. Noémi Versluijs, Nieuwvliet, Zwin College, actrice; Shiva Brugge, Nieuwvliet, Zwin College, saxofonist; Jarno Basting, Nieuwvliet, Zwin College, voetballer. De klas van juf Jodie de Back en juf Carolien Manneke- Theuns. De klas van juf Vivian de Bart. Tuur van Alphen, Aardenburg, Zwincollege, zwinmedewerker; Lysan Baecke, Eede, Zwincollege, juf; Joey Brug man, Aardenburg, Zwincollege, kapitein; Joey Corthals, Aardenburg, Zwincollege, elektricien; Amber van Daalen, Aardenburg, Zwincollege, archeologe/paleontologe; Job van den Dries, Aardenburg, Zwincollege, architect; Lau ren Huisman, Aardenburg, Zwincollege, gipsmeester; Chiel Moens, Aardenburg, Groenschool Oedelem, tuinier; Evie Mussche, Sint Kruis, Zwincollege, beroep met dieren; Kirsten van der Poll, Aardenburg, Zwincollege, kapster; Daymon Rijckbost, Aardenburg, Scheldemond College, profvoetballer; Kayleigh de Rooze, Aardenburg,Ter Groe ne Poorte, bakker; Niels Vergauwe, Aardenburg, Zwincollege, straaljagerpiloot; Robin Willems, Aardenburg, Zwin college, lasser; Joris Wolfs, Sluis, Vabi, boer; Stefan Pijcke, Aardenburg, nog geen school gekozen, architect. Naomi Alblas, Schoondijke, Zwin College, kapster; Beau van Cuijck, Schoondijke, Zwin College, dierenarts; Joël Dekkers, Schoondijke, Zwin College, banketbakker; Luna Gernaert, Schoondijke, Zwin College, geneeskundige; Anna Meesen, Schoondijke, Zwin College, actrice; Sam Ruytenburg, Schoondijke, Zwin College, dokter; Roos de Smit, Schoondijke, Zwin College, juf; Demi Temmerman, Schoondijke, Zwin College, banketbakker. De leerlingen van juf Thea Buijsse. De klas van meester Corneel Soeting. staand vlnr: Simon Cirkel, Sluis, Zwincollege Oostburg, autotechnicus; Kirsten Pyfferoen, Sluis, Zwincollege Oost burg, fysiotherapeut; Melania Buize, Sluis, Maricolen Brugge, dierenarts. zittend vlnr: Sam Govaert, Sluis, Zwincollege Oostburg, meester; Arjen v/d Kerchove, Sluis, Zwincollege Oost burg, archeoloog; Lucas Willems, Sluis, Zwincollege Oostburg, profvoetballer. Amber Dezutter, Eede, Zwin College Oostburg, kapster/schoonheidsspecialiste; Bagio Dezutter, Eede, Zwin Colle ge Oostburg, profvoetballer; Jarno DhondtZwin College Oostburg, profwielrenner; Anouk van Hal, Zwin College Oostburg, weet nog niet; Justin Heeren, Zwin College Oostburg, technicus; Daan van Santé, Zwin College Oost burg, weet nog niet.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 114