32 DAG GROEP 8 OBS De Berenburcht Oostburg CNS De Drieklank, Oostburg De klas van juf Lilian Meesen. Ilse de Back, Oostburg, Zwincollege, huis- en tuindesigner; Rik Bracke, Oostburg, Zwincollege, techniek; Madeion Brakman, Oostburg, Zwincollege, juffrouw; Nikita van der Burg, Oostburg, Zwincollege, dierenverzorgster/ kap ster; Daisy Bodemeyer, Oostburg, Zwincollege, kapster/nagelstyliste; Romy Bodemeyer, Oostburg, Zwincollege, juffrouw; Jiajia Chen, Oostburg, Zwincollege, ontwerpster in de techniek; Aryan Elyasi, Amersfoort, school onbe kend, technicus; Kamil Filinski, Oostburg, de Rede, automonteur; Annemijn Goedhart, Oostburg, Zwincollege, dierenarts; Jay van Hanegem, Oostburg, Zwincollege, it specialist; Yannick Harmsen, Oostburg, Zwincollege, sportcommentator; Christina Heijnsdijk, Oostburg, Edudelta college, boerderijhoudster/ontwerpster; Björn Nelis- se, Oostburg, Zwincollege, bouw; Joshua Oskam, Oostburg, Zwincollege, techniek; Niels de Ruijsscher, Oostburg, Zwincollege, zelfstandig ondernemer; Alex Simpelaar, Oostburg, Zwincollege, techniek; Kyra Steelink, Oostburg, Zwincollege, dierenverzorgster; Kennett Wesdorp, Oostburg, Zwincollege, pyrotechnicus. De klas van juf Sentina van Hal. De leerlingen van de meesters Ab Dieleman en Jeroen Helfferich. Jordi Brouwer, Breskens, Zwin College Oostburg .autocoureur; Esmee Cammaert, Hoofdplaat, Zwin College Oost burg; Shirin Donze, Breskens, Zwin College Oostburg, instructrice van paardrijden; Jordy FortreiBreskens, Zwin College Oostburgpolitieagent; Yonne van Gils, Breskens, Zwin College Oostburg, modeontwerpster; Britt de Graaf, Breskens, Zwin College Oostburg, dierenverzorgster; Sandy van Grol, Breskens, Zwin College Oostburg, as tronomie; Justin Houtzager, Breskens, Zwin College Oostburgprofvoetballer; Dylan Janse, Breskens, Zwin Colle ge Oostburg, profvoetballer; Keivin Janse, BreskensZwin College Oostburg trainer van het Nederlands elftal; Nick Jongmans, Breskens Zwin College Oostburg, voetbaltrainer; Sayra Lohman, Breskens, Zwin College Oost burg, schoonheidsspecialist; Bas Luteijn, Breskens, Zwin College Oostburg, astronaut; Ryan de Meester, Breskens, Zwin College Oostburg, game maker; Melissa Mocking, Hoofdplaat, Zwin College Oostburg, tennislerares; Sanne De Nooijer, BreskensCSWdierenarts; Isa Pielaet, BreskensZwin college Oostburg schoonheidsspecialist; Li- sann de Ruijsscher, Breskens, Zwin College Oostburg, dierenarts; Niels Sevenhuijsen, Breskens Zwin College Oostburg, technicus; Sam Smulders, Breskens, Zwin College Oostburg, dierenarts; Jasmijn Verschoor, Breskens, êScheldemond College Vlissingen, profvoetbalster; Danisha v/d Vijver, Breskens, Zwin College Oostburg, fotograaf; Lucca Vinke, Breskens, Zwin College Oostburg, advocate; Demi Waebeke, Breskens Zwin College Oostburg ad vocate; Ragna Willems, Breskens, Zwin College, advocate; Gijs van der Meule, Breskens, Zwincollege, game-desig- ner; Tom Oosterling, Breskens, Zwincollege, game-designer; Tim Knopker, Breskens, Zwincollege, game-designer; Martijn Tournois, Slijkplaat, Zwincollege, architect; Guy van Graefschepe, Breskens, Zwincollege, illustrator; Carlo Musters, Brekens, De Rede, kok; Stijn Bun, Breskens, Zwincollege, leraar; Tom Groosman, Breskens, Zwincollege, rechercheur; Joris Blaakman, Breskens, Zwincollege, zakenman; Meivin Berkheij, Breskens, Scheldemond, hotel manager; Ryan Brugge, Breskens, Zwincollege, grafisch ontwerper scheepstekenaar; Jesse Vriens, Breskens, Zwin college, automonteur; Lieve de Meester, Breskens, Zwincollege, dierenarts; Louise Ie Coq, Breskens, Zwincollege, sportjournalist; Lotte, Breskens, Zwincollege, arts. Edine Buijze, Oostburg, Zwin College; Willemijn Dekker, Schoondijke, Edudelta College; Jasmijn Nees, Oostburg, Zwin College; Lisa van Opdorp, Oost burg, Zwin College; Bodhi van Kessel, Oostburg, Zwin College; Arjen Scheele, Oostburg, Zwin College; Sem Mostert, Oost burg, Zwin College; Lincy Keste- loo, Oostburg, Zwin College; An ne Voogdt, Oostburg, Zwin Col lege; Terence Vanhulle, Cad- zand, Zwin College; Patrick Nsengiyumva, Oostburg, SSG De Rede. De klas van juf Esther Peters en juf Daniëlle Steijaert. De klas van juf Natasja Schot. Anna Avetisian, Breskens, Zwin College, actrice; Eline de Baare, Breskens, Zwin College, ouderenverzorger; Chalina Blaakman, Breskens, Zwin College, dierenverzorger; Marrit Bleijenbergh, Breskens, Edudelta College, astronaut; Ananda Ghale, Breskens, Zwin College, juf; Marcel van der Kolk, Breskens, Zwin College, profvoetbal ler; Thierry Lohman, Breskens, VSO de Wingerd, kraanmachinist; Martijn van der Maas, Breskens, Hotel- en toe- rismeschool Spermalie, hotelmanager; Romee Raassens, Breskens, Zwin College, kapster; Kira Swalue, Breskens, Zwin College, dokter. Saskia Bakker, Zuidzande, Zwin College, sportmasseuse; Bente Rijnberg, Zuidzande, Zwin College, natuurfotogra '2 in de dierentuin; Kim du Fossé, Zuidzande, Zwin College, masseuse; Jan-Kees den Hamer, Zuidzande, Zwin Col lege, loonwerker.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 112