28 DAG GROEP 8 't Kofschip, Zierikzee De Klimop, Dreischor OBS De Meerpaal Bruinisse dr De klas van juf Margree van Vliet en juf Judith Eckhardt. De klas van meester Erwin van Dam en juf Marleen Vroegop. Roy Heijboer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman iets met techniek; Lennert van Splunder, Zierikzee, Ostrea; Lars Koster, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Eliot Collins, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politie; Sylvana de jonge, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Lynn Bruggeman, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Nienke in t Anker, Zierik zee, Prins Maurits, iets met kinderen; Isabel de Broekert, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Bryan Ber- revoets, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Niek Kik, Zierikzee, Prins Maurits, leerkracht; Noa Lodewijk, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kapster; Jennifer Huynh, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman; Wessel van Ysseldijk, Kerkwer- ve, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts. Imke Meijer, knopjesklikker; Amy Hanse, popcornpoffer; Dymphena Delfsma, bloemenruiker; Thomas v/d Zan- de, ballenoppompman; Sebastiaan Paludanus, autobandventieldopjesontwerper; Pim Kobessen, kaaskroketwinkel houder; Rens van 't Veer, tornadotemmer; Vera Beukers, cactusaaier; Nicky de Vries, spion eenhoorn rijder; Kirsten Rijnberg, kaarsjesaansteker; Nienke Dekker, kuikenaaier; Annabel van Dam, bananenbuiger; IJsbrant Verhoeve, aardekloner; lan de Vries, koeienknuffelaar; Brandley Sas, afvalruimer; Nicky de Meij, appeltester. De klas van juf Heieen de Hulster. De klas van juf Corine Boekhout Lasse Vellema, Pontes Pieter Zeeman, ik weet nog niet wat ik wil worden; Lindy van Schouwen, Pontes Pieter Zee man, kraamverzorgster; Nick Ravia, Pontes Pieter Zeeman, ik weet nog niet wat ik later wil worden; Milan Fluijt, Pontes Pieter Zeeman, ik weet niet wat ik wil worden; Diego Arissen, Pontes Pieter Zeeman, ik weet nog niet wat ik wil worden; Sophie Schoneman, Pontes Pieter Zeeman, ik weet nog niet precies wat ik wil worden; Michael Bentvelzen, Pontes Pieter Zeeman, later wil ik graag kok worden; Kevin Feijtel, Pontes Pieter Zeeman, ik weet nog niet wat ik wil worden; Milan Berrevoets, Pontes Pieter Zeeman, later wil ik graag kok worden; Nina Vasseur, Pontes Pieter Zeeman, ik weet eigenlijk nog niet zo goed wat ik wil worden; Melissa Boon/Verwest, Pontes pieter Zeeman, ik wil graag iets met manicure en pedicure gaan doen; Amina Yassin, Pontes Pieter Zeeman, later wil ik iets met kinderen doen; Gianni D'Olivo, Pontes Pieter Zeeman, AT'er (Arrestatieteam); Stijn Ravia, Pontes Pieter Zeeman, later wil ik graag dierenarts worden; Cheyenne van Hengel, Pontes Pieter Zeeman, ik wil graag kok wor den; Valentien Fagdiga, Pontes Pieter Zeeman ik wil later iets met mode. Arnold Hofstede, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, boer; Ivan van Heze, Noordgouwe, Pontes Goese Lyceum, Europol-medewerker; David van den Broek, Dreischor, Ostrea Lyceum, profvoetballer; Aron Schott, Dreischor, Pontes Pieter Zeeman, politie; Tim van de Oude, Dreischor, Edudelta College, monteur; Sam Begemann, Dreischor, Pontes Pieter Zeeman, onbekend. De leerlingen van meester Mare de Vrieze. De klas van juf Yolande Meijer en meester Ad Fluijt. Michelle Kik, Bruinisse, modeontwerpster; Renée Coppoolse, Bruinisse, modeontwerpster; Lourentine de Bruijn, Bruinisse, pedagogisch medewerkster; Estelle Ooms, Bruinisse, dierenarts; Quinty van As, Bruinisse, hockeytrain-' ster; Elise van Gilst, Bruinisse, verpleegkundige op de gipskamer; Ginger Timmer, Nieuwerkerk, reclames beden ken of kinderverpleegkundige; Quinten de Keijser, Bruinisse, profkeeper of mosselschipper; Luuk Roojers, Bruinis 'e- directeur van een dierentuin; Sten Lagendijk, Bruinisse, in het leger; Lindy Kastelein, Bruinisse, kapster of bak ker; Tim Meuwsen, Bruinisse, autoverkoper/verhuurder in Spanje; Dylan van de Wijgaart, Bruinisse, profvoetbal ler of schipper op de binnenvaart; Daan jumelet, Bruinisse, architect van huizen; Rowan van der Linde, Bruinisse, geen idee; Christiaan van der Giessen, Bruinisse, ingenieur, motoren ontwerpen; Finn Joostens, Bruinisse, dieren arts, Maikel van den Berg, Bruinisse, machinist op een boot; Niels Pepping, Bruinisse, geen idee; Dennis Swin- kels, Bruinisse, sportleraar; Randall Kostense, Bruinisse, geen idee. lan Dekker, Ellemeet, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, game-designer; Jesse van der Hulle, Ellemeet, Pontes Pieter Zeeman Zierikzee, freestyle windsurfer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 108