DAG GROEP 8 27 CBS De Zevensprong, Krabbendijke De Schoener, 't Kofschip, Burgh-Haamstede Dreischor *~wenst mm aiMvee* Zierikzee plezier in het voortgezet onderwijs. ESHg Wij wensen jullie 'een hele mooie Zierikzee toekomsMoe! Nieuwerkerk Oosterland: Wevershoek 2 t 0111 418888 Postbus 91 f 0111 418|89 4300 AB Zierikzee e info@obase.til 't Stoofje, obase, dé basis voor ontwikkeling ZATERDAG 5 JULI 2014 De klas van meester Marnix Maljaars. Roanna Hirdes, Krabbendijke, Calvijn College, kapster; Nicole Boogert, Krabbendijke, Calvijn College, juf; Mandy Domburg, Krabbendijke, Calvijn College, kinderdagverblijf; Renée van Curp, Krabbendijke, Calvijn College, ontwik kelingswerkster; Melissa Joossen, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, politieagente; Quin Jakobsen, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, architect; Jesse Traas, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, architect; Thomas Schouten, Krabbendijke, Calvijn College, elektricien; Eva van Haren, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, modeontwerpster; Naomy Bosman, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, kapster; Nadine Kole, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, amazone; Nina Vogelaar, Krab bendijke, Ostrea Lyceum, amazone; Melih Beyazkurt, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, eigen zaak; Robin Sinke, Krab bendijke, Ostrea Lyceum, militair; Eray Acar, Krabbendijke, De Vliedberg, automonteur; Giovanni Hoekman, Krab bendijke, Ostrea Lyceum, zakenman; Sander Zandee, Krabbendijke, Calvijn College, voetballer; Adriaan Koeman, Krabbendijke, Calvijn College, geen idee; Merith van Damme, Krabbendijke, Ostrea Lyceum, kraamverzorgster. De klassen van juf Jannie Kunst en meester Ton Schults. Wouter Bij de Vaate, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, explosieve opruimingsdienst; Joel Bottemanne, Schudde- beurs, Pontes Pieter Zeeman, vlieg verkeersleider; Rick de Braai, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, voetballer; Bo Bredius, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kapster; Duncan Canters, Kerkwerve, Pontes Pieter Zeeman, fotograaf; Michelle van Dam, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, Werken bij het WNF; Kyra Droppers, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, actrice; lan van Essen, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, profvoetballer; Kevin Kleijn Hesselink, Zierik zee, Pontes Pieter Zeeman, auto coureur; Maaike Klok, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Ilse v.d. Klooster, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, politie; Maks Lievense, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, marine; Die- de van Meer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kinderpsycholoog; Tessa Odijk, Schuddebeurs, Pontes Pieter Zee man, etaleur; Anna Orgers, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kleding stylist; Luna Pekaar, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, restaurant eigenaar/muzikant; Daphne Roskam, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, patholoog anatoom; llya Schulte, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, grafisch ontwerper; Evy Schults, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman politie/leger; Myrthe Soeters, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, juf; Carolijn Visser, Zierikzee, Pontes Pieter Zee man, kraamverzorgster; Britt Vroegh, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kledingzaak; Niek Wijsman, Zierikzee, Pon tes Pieter Zeeman, hoteleigenaar; Mia-Mai Wilbrink, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, architect; Jai Wiltenburg, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, kok; Leonardo groep 8: Quinten Aggenbach, Schuddebeurs, Ostrea Goes, auto ontwerper bij lamborghini; Lucas van Doorne, Schudde beurs, Pontes Pieter Zeeman, techniek; Nikita Hulsken, Zierikzee, Ostrea Goes, journalist; Noa Rotte,Oosterland, RGO Middelharnis, tv/film producent. De klas van juf Evelien van der Bok en meester Alois de Munck. De klas van juf Marja van den Bos en juf Willeke Schot. Björn Bouwman, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, Profvoetballer; Samir el Fanani, Zierikzee, Ostrea Lyceum, iet; Sanne van der Have, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, actrice; Emma Holwerda, Dreischor, Prins Maurits, Fotograafjuf; Sarah Klink, Zierikzee, Prins Maurits, Nederlands elftal Hockeyster/pianiste; Rachel Klink, Zierik zee, Prins Maurits, Hockeyster Nederland elftal; Annah Kooman, Zierikzee, Prins Maurits, groom politie te paard oftewel iets met paarden; Noa Kuijpers, Zierikzee, Prins Maurits, verpleegkundige; Estée Lindhout, Zierikzee, Prins Maurits, Hockeyster Nederlands elftal; Kris Papeveld, Noordgouwè, Ostrea Lyceum patissier fotograaf/ juf; Daphne Rotte, Zonnemaire, Ostrea Lyceum, trainster; Gerlieze Schot, Zierikzee, Calvijn College, ik weet het nog niet; Juan Schot, Zierikzee, Ostrea Lyceum, voetballen/Talen; Marcus Storm Zierikzee, Calvijn College, Ruben Storm, Zierikzee, Calvijn College iets met mijn handen, sporten (voetballen); Ninah van der Vliet, Zierik zee, Prins Maurits, bioloog; Ilse Veening, Noordgouwè, Ostrea Lyceum, kok, juf, iets met dieren, creatieve richting; Rick van der Wekken, Schuddebeurs, Prins Maurits, voetballen, profvoetballer of cabaretier. Sheila de Bruin, Scharendijke, Pontes Pieter Zeeman, dieren verzorgen; Thijs Hazebroek, Scharendijke, Pontes Pie ter Zeeman, weet nog niet wat ik worden wil; Rico Idelenburg, Scharendijke, Pontes Pieter Zeeman, weet nog niet wat ik worden wil; Fleur Kloet, Scharendijke, Pontes Pieterzeeman, weet nog niet wat ik worden wil; Gentle Jans sen, Scharendijke, Pontes Pieter Zeeman, redactrice van een tijdschrift; Colin van Kranenburg, Scharendijke, Pontes Pieter Zeeman, chefkok; Dion Nellissen, Scharendijke, Pontes Pieter Zeeman, weet nog niet wat ik worden wil; Indra Schroder, Scharendijke, Pontes Pieter Zeeman, iets in de paardensport.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 107