26 DAG GROEP 8 OBS Parelmoer Yerseke OBS Binnen de Veste Beatrixschool De klas van meester Rick Verduit. Jesse Adriaanse, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Bergweg, kok; Vigo Beenakker, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Bergweg, automonteur; Kevin Buné, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, schipper; Anouk Dekker, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Bergweg, kapster; Davy Elshout, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, architect; Sjoerd van der Endt, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Bergweg, soldaat; Lars Koeman, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, architect; Youri de Kunder, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, visleverancier; Jari Milhous, Yerseke, Isaac Beeckman Academie, veearts; Annelore Ooms, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranje weg, verpleegster; Jelle Ooms, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, gymleraar; Ylva Rentmeester, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Bergweg, kapster; Robin de Wee, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, stuntman; Lisa de Wee, Yerseke, Pontes Goese Lyceum Oranjeweg, architect. De leerlingen van meester Louis Schigt en juf Nicole Moison. Tigo Aarts, Hansweert, Ostrea, technicus; Niek den Boer, Hansweert, Auris College, kok of iets met de natuur; Richelle Eckhardt, Hansweert, Isaac Beeckman Academie, geen idee, wel iets waar ik flink mee kan verdienen; Kaylee Glaser, Hansweert, Ostrea, iets met voeding; Thorn van den Hil, Hansweert, Isaac Beeckman Academie, ICT-er of medicus; Isa van der Hof, Hansweert, Pontes Lyceum, dierenarts; Stefano Kap, Hansweert, Pontes Ly ceum, kok; Djerzy Kaijser, Hansweert, Ostrea, architect; Wesley Krijt, Hansweert, Pontes Lyceum, vrachtwa genchauffeur; Iris Leloux, Hansweert, Pontes Lyceum, werken in de zorg; Tino Ocké, Hansweert, Pontes Lyceum, kok of iets in de techniek; Bereket Petersen, Hansweert, Ostrea, verkoper in elektronicawinkel; Bezuayehu Peter sen, Hansweert, Ostrea, technicus; Jeremy Pols, Hansweert, Isaac Beeckman Academie, autotechniek; Zoë van der Sluis, Hansweert, Ostrea, zorg voor gehandicapten. I De leerlingen van juf Corinda Allewijn, juf Annet Akkersdijk en juf Ingrid Koning. Kelsey Wilkes, Nieuwe Tonge, gaat binnen de Beatrixschool naar de VSO, ze wil later werken op een manege; Bradley Smitskamp, Oosterland, gaat binnen de Beatrixschool naar de VSO, hij wil later timmerman worden. Namens de Namens Zierikzee De klas van juf Joke Oele en juf Tanja Plaating. De klas van meester Tim Ravia. Tim Backx, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Julia Bos, Nieuwerkerk Pontes Pieter Zeeman, Archi tect; Iris de Bruine, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, verpleegkundige; Mare de Bruine, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, iets met techniek; Tim van der Cingel, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, iets met dieren; Rick Dalebout, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, Rally rijder; Fleur van Dam, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspecialist; Kim van Dam, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, Haarstylist Visagist; Daphne van Dij- ke, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, ontwerpster; Megan Duinhouwer, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspecialist; Danny Folmer, Zierikzee, Pontes Pieter Zeeman, timmerman; Kim den Haan, Nieuwer kerk,Pontes Pieter Zeeman, kinderpsycholoog; Elianne Hanse, Nieuwerkerk, Ostrea Lyceum Goes, tandarts; Joyce Kesteloo, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, tandartsassistent; Sophie Kitselaar, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zee man, architect; Rinke Lodewijk, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, iets met tekenen; Roos Nortier, Burgh-Haam- stede, Pontes Pieter Zeeman, psycholoog; Meike Pekelder, Oosterland, Ostrea Lyceum Goes illustrator; Stan Ver west, Nieuwerkerk, Pontes Pieter Zeeman, game ontwerper; Joy de Waal, Dreischor, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspecialist. Ismay Ahrens, Sirjansland, Pontes Pieter Zeeman, dierenarts; Jack van den Anker, Sirjansland, RGO-Middelharnis, uitvoerder in de bouw; Willemieke Boonman, Oosterland, Pontes Pieter Zeeman, verpleegster; Iris Slobbe, Sirjans land, Pontes Pieter Zeeman, instructeur in een manege; Mila Hammink, Sirjansland, Pontes Pieter Zeeman, ver pleegkundige; Kimberly Vis, Sirjansland, Pontes Pieter Zeeman, schoonheidsspecialiste; Manuele Vis, Sirjansland, Pontes Pieter Zeeman, kapster.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 106