24 DAG GROEP 8 Dr. A. Comrieschool Krulningen CBS De Bornput, Oostdijk CBS Het Kompas, Yerseke De klas van meester Aart Verschuure. Marie-Christine Both, Calvijn College Krabbendijke; Remco Eversdijk, Calvijn College Krabbendijke; Cathleen Ha- ge, Calvijn College Krabbendijke; Anthony van Iwaarden, Calvijn College Krabbendijke; Adeline Jansen, Calvijn College Krabbendijke; Jaap Jansen, Calvijn College Krabbendijke; Jasper Jansen, Calvijn College Krabbendijke; Kees Jansen, Calvijn College Krabbendijke; Sven Janssen, Calvijn College Krabbendijke; Johanan van der Meijden, Calvijn College Krabbendijke; Julia Sandee, Calvijn College Krabbendijke; Christianne Sinke, Calvijn College Krab bendijke; Lenn Sinke, Calvijn College Krabbendijke; Anne Steketee, Calvijn College Krabbendijke; Deborah Tjarks, Calvijn College Krabbendijke; Christien de Voogd, Calvijn College Krabbendijke. De klas van juf Gertrude Janssen en meester Albert van Veldhuisen. De klas van juf Siobhan Eilers. Lisanne Luijten, Rilland, 't Rijks, veearts in Australië; Ron Oudijk, Rilland, Edudelta, dierenverzorger; Xander Wee ning, Rilland, Pontes Goes, marechausse; Robin Gottheil, Rilland, 't Rijks, weet ik nog niet; Jae-Kyung Dieleman, Krabbedijke, Isaack Beeckman Academie, Hoteleigenaar; Nienke Snepvangers, Rilland, 't Rijks, iets waar ik veel bij moet reizen; Fabian Hoogendoorn, Rilland, Odyzee, eigen bedrijf; Jeffrey Sentjes, Rilland, Isaac Beeckman Acade mie, games ontwikkelen; Joachim Wisse, Rilland, Ostrea, weet ik nog niet; Rick de Leeuw, Rilland, Ostrea, auto monteur en verkoper; Alana de Snayer, Rilland, Isaac Beeckman Academie, kok; Davie Vos, Rilland, Pontes Goes, automonteur en verkoper; Jelle Verwoerd, Rilland, Ostrea, professioneel motorcrosser; Twan Hillebrand, Rilland, Pontes Goes, kanker onderzoeker in het ziekenhuis of laboratorium; Lieke Smulders, Rilland, 't Rijks, kinderhulpver lener in het buitenland; Eva Meulblok, Rilland, Ostrea, dierenverzorger; Sam van Uffelen, Rilland, 't Rijks, kinder hulpverlener in het buitenland. Ardin Boone, Oostdijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, technisch specialist; Jack Boone, Oost- dijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, ICT'er; Jesse van Burg, Oostdijk, Calvijn College Krabbendij ke locatie Appelstraat, makelaar; Jan Hoogerland, Oostdijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, heli kopterpiloot; Anjerie van Koeveringe, Oostdijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, verpleegkundi ge; Joël Nieuwenhuijse, Oostdijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, handelaar in uien; Lauran van Pagee, Oostdijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, installateur; Joey de Rooij, Oostdijk, Calvijn Col lege Krabbendijke locatie Appelstraat, computerspecialist; Anne-Sophie Sinke, Oostdijk, Calvijn College Krabben dijke locatie Appelstraat, kraamverzorgster; Diederick Verschuure, Oostdijk, Calvijn College Goes, tekenaar machi nebouw; Jacky Verschuure, Oostdijk, Calvijn College Krabbendijke locatie Appelstraat, visser. De klas van meester Arnold Meijer en juf Saskia Eversdijk. De klas van meester Edwin Pieterse. Yu-Li Aerts, Krabbendijke, Isaac Beeckman Kapelle, kraamverzorgster; Sanne Belle, Krabbendijke, Isaac Beeckman Kapelle, dierenarts; Manon Butijn, Krabbendijke, Isaac Beeckman Kapelle, dierenarts; Samantha van Haasteren, Krabbendijke, Pontes Goese Lyceum Goes, dierenarts; Thijs Hagenaars, Krabbendijke, Pontes Goese Lyceum, wetenschapper/uitvinder; Hadis Ibrahimovic, Krabbendijke, Pontes Goese Lyceum, architect; Nikki de Jong, Krab bendijke, Edudelta College, dierenverzorgster; Tristan Kloet, Krabbendijke, Isaac Beeckman Kapelle, vliegtuigtechni cus; Leonie Schrier (inzet), Waarde, Pontes Goese Lyceum, kleuterjuf; Melanie Tsitsopoulos, Krabbendijke, Davin- ci College Roosendaal, kleuterjuf. Rick van Berkel, Yerseke, Ostrea Lyceum; Julia Bol, Yerseke, Ostrea Lyceum; Sade Butijn, Yerseke, Ostrea Lyceum; Bart Capel, Yerseke, Ostrea Lyceum; Janneke Clement, Yerseke, Ostrea Lyceum; Joy Dezutter, Yerseke, Ostrea Ly ceum; Bo Dronkers, Yerseke, Ostrea Lyceum; Frederik-Jan van der Endt, Yerseke, Ostrea Lyceum, Thomas de Ke- ijzer, Yerseke, Ostrea Lyceum; Qin-Shi Kole, Yerseke, Ostrea Lyceum; Ivan Kooistra, Yerseke, Ostrea Lyceum; Ste ven van de Kreeke, Yerseke, Ostrea Lyceum; Twan Minnaard, Yerseke, Ostrea Lyceum; Leonardo Murre, Yerseke, Ostrea Lyceum; Esmée Neels, Yerseke, Pontes; Tessa Neels, Yerseke, Pontes; Felicia Ngó, Yerseke, Ostrea Lyceum; Dion Nijssen, Yerseke, Pontes; Angelo de Nood, Yerseke, Pontes; Nancy Philipse, Yerseke, EduDelta; Dennis Rie- dijk, Yerseke, Isaac Beeckman Academie; Angie Rijnhout, Yerseke, Ostrea Lyceum; Roy Veerhoek, Yerseke, Ostrea Lyceum; Brian Verschuure, Yerseke, Scheldemond College; Robbert Verwijs, Yerseke, Ostrea Lyceum.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 104