22 DAG GROEP 8 fit fïtwrw apcnhsre sch&ef De Uilenburch Middelburg O BS De Vliete Wissenkerke De leerlingen van meester Philip Struijk. De klas van meester Jan Bouwens. t»S De Ifilentorüi 2014 Groep 8 Roel de Ridder, Arnemuiden, Isaac Beeckman academie, hersenchirurg; Thijs Bezemer, Arnemuiden, CSW, piloot; Lara van Belzen, Arnemuiden, Nehalennia, een mode winkel; Luc Verboom, Arnemuiden, Nehalennia, prof moto crosser; Mirja Maas, Arnemuiden, CSW, prof turnster; Milou van de Cruiter, Arnemuiden, Nehalennia, politie; Desley van de Cruiter, Arnemuiden, CSW, profvoetballer; Pedro Baaijens, Arnermuiden, Nehalennia, architect; Kevin van der Heide, Arnemuiden, CSW, marinier; Alysha Lourense, Arnemuiden, CSW, kinderdagverblijfleidster; Huib van Hecke, Arnemuiden, CSW, profvoetballer, profcoach; Marjolein de Meulmeester, Arnemuiden, Nehalen nia, dierenarts; Marije Sinack, Arnemuiden, Isaac Beeckman, journalist; Quincy Carol, Arnemuiden, Nehalennia, schoonheidsspecialiste; Nina Schuit, Arnemuiden, Nehalennia, architect; Mirthe Alewijnse, Arnemuiden, CSW, schoonheidsspecialiste; Danique Verton, Arnemuiden, CSW, kapster; Corné de Jonge, Arnemuiden, Nehalennia, iets met techniek/programmeren; Gertine Mosselman, Arnemuiden, Nehalennia, banketbakker; Tim Minnaar, Ar nemuiden, Nehalennia, piloot; Jherino van Dalen, Arnemuiden, Nehalennia, fysiotherapeut/muzikant; Julia van Dijck, Arnemuiden, Nehalennia, modeontwerpster; Ricardo Misseijer, Arnemuiden, Nehalennia, iets met techniek; Rayvien Schroevers, Arnemuiden, CSW, op een olieboot; Lucas van de Ketterij, Arnemuiden, Beeckman, iets met tekenen; Ferron de Jager, Arnemuiden Nehalennia, techneut; Carlo Mosselman, Arnemuiden, Nehalennia, rechter; Charlott Consen, Arnemuiden, Den Haag of Antwerpen, ballerina; Lotte Joosse, Arnemuiden, CSW, schoonheidsspecialiste; Ruben van der Wal, Arnemuiden, Nehalennia, astronoom. Jente Groot, Middelburg, Nehalennia, paardrij-instructrice; Ellyne Knol, Middelburg, Ballet Academie Antwerpen, ballerina; Max de Later, Middelburg, Nehalennia, technisch ontwerper; Pascal Barten, Middelburg, Nehalennia, technisch ontwerper; Bob Pluijmert, Middelburg, Nehalennia, piloot; Noëile Salient, Middelburg, Nehalennia, kin derarts; Rami Simons, Middelburg, Christelijke Scholengemeenschap Walcheren, ICT'er; Ymke Tuinder, Middel burg, Nehalennia, kinderpsycholoog; Lauren Vos, Middelburg, Nehalennia, verpleegkundige. De klas van meester Michiel Gude. De klas van juf Esther Yuen en juf Annegien Willemsen. Manou Gombert, Wissenkerke, Pontes Goes, kleuterjuf; Rouanne Bohg, Kamperland, Isaac Beeckman Academie, dierenarts; Danique Proos, Wissenkerke, Pontes Goes, wil bij NASA gaan werken; Roy Kloet, Wissenkerke, Pontes Goes, lasser of elektricien; Maik van der Maas, Geersdijk, Pontes Goes, wil bij NASA gaan werken; Nova Gou- looze, Colijnsplaat, Pontes Goes, wil in een snoepfabriek gaan werken; Anne de Winter, Wissenkerke, Pontes Goes, weet nog niet wat ze wil worden; Femke de Bat, Wissenkerke, Pontes Goes, miljonair; Suzanne Engel, Kam perland, Pontes Goes, weet nog niet wat ze wil worden; Joran Wiskerke, Kamperland, Pontes Goes, Director Raw and Supply Chain bij Lamb Weston Meijer; Ryan Hooijman, Wissenkerke, Pontes Goes, wil iets met sport gaan doen; Kilian Kap, Kats, Pontes Goes, motoragent; Ryan van Ham, Goes, Pontes Goes, weet nog niet wat hij wil worden; Amber van den Dries, Wissenkerke, Pontes Goes, pedicure; Loeki Goulooze, Colijnsplaat, Pontes Goes, weet nog niet wat ze wil worden. Marvin Tilroe, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, automonteur; Jacco van Gilst, Colijnsplaat, Ostrea Lyceum, bioloog; Daan Wattel, Colijnsplaat, Pontes Goese Lyceum, politieagent; Dimitri Nijsse, Kats, Isaac Beeckman Academie, cabaretier; Koen Wattel, Colijnsplaat, Pontes Goese Lyceum, iets technisch; Tom van der Linde, Colijnsplaat, hm- mm...weet ik echt nog niet; Melissa van Linde,Colijnsplaat, Pontes Goese Lyceum, visagiste; Sabine Koopman, Co lijnsplaat, Ostrea Lyceum, styliste; Maeve Versluis, Colijnsplaat, Edudelta College, juf; Andrea de Neef, Colijns plaat, Ostrea Lyceum, kapster; Kefentse Hashe, Colijnsplaat, Calvijn College, modeontwerpster.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 102