DvsrJaxJs/] colofon 0 mensenlinq.nl Familieberichten Janna Verhelst-Corbijn Jannie Verhelst-Corbijn amiiieberichten kijk ook op Diep bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Robert van der Hilst Robert was als fysiotherapeut betrokken bij ons dag centrum. Wij hebben Robert leren kennen als iemand die met een open hart met zijn medemens communiceerde. Mede hierdoor was hij bijzonder goed in zijn werk met onze kinderen en was hij een zeer gewaardeerd collega. We zullen Robert erg gaan missen. Wij wensen zijn familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Namens medewerkers van Stichting Lentekind te Middelburg, Saskia van der Weel, directeur Rectificatie correspondentieadres Adriana Jannetje Fabery de Jonge Dekker Stadhouderslaan 13 4461 TT Goes Nico Jonkers Nico Jonkers We missen je nu al Gertjan Jeanette Roots 'Bemanning' Roots Gasten Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, Je zegt: Ik ben wat moe! Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle warmte en zorgzaamheid waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis dat vredig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Laura van Leest-Joosse 17 februari 1923 1 juli 2014 sinds 17 december 1998 weduwe van Adri van Leest Thijs in herinnering Ab Frans en Barbara in herinnering Pawel en Kasja Ria en Frans in herinnering Laura en Lesley Astrid en Rob Marcel en Marie-José Middelburg, 1 juli 2014 Dinsdag 8 juli om 13.00 uur is er een samenkomst in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de crematie bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in het rouwcentrum van Adagio Uitvaartzorg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen vragen wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. vrijdag 4 juli 2014 I 43 'k Zal Zijn lof zelfs in den nacht Zingen, daar ik Hem verwacht; En mijn hart, wat mij moog' treffen, Tot den God mijns levens heffen. Psalm 42:5b 1773) Met grote bewondering voor de wijze hoe ze alle zorgen van de laatste jaren heeft doorstaan en met diepe droefheid omdat we haar moeten missen, geven wij kennis, dat door de HEERE van ons is weggenomen mijn innig geliefde en zorgzame vrouw, onze lieve en zorgzame (groot)moeder en mijn geliefde dochter (Jannie) Terneuzen 30 juli 1954 Terneuzen: Capelle a/d IJssel: Delft: Vlissingen: Terneuzen: Westdorpe: Terneuzen: Terneuzen: t Terneuzen 2 juli 2014 Kees Verhelst Ronnie en Mirjam, Leonard en Martine, Maarten, Rhodé, Thirza, Charlotte Miranda en Marcel, Simone Corina en Peter, Jochem, Fleur Tanja en Nelson Gédéon), Néhamia Martina en Sebastiaan Martijn en Marie-Claire Mevr. M. Corbijn-de Krake boor de vele zorg die geboden is, is ze al die tijd thuis kunnen zijn. baar zijn we alle betrokkenen bijzonder dankbaar voor. Lingestraat 69 4535 ER Terneuzen Op D.V. zaterdag 5 juli is er van 14.30 uur tot 15.30 uur gelegenheid om de familie te condoleren op het woonadres waar ze opgebaard ligt. De rouwdienst, waarin zal voorgaan ds. R.A. Grisnigt, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 8 juli om 13.00 uur in de Elimkerk, Serlippensstraat 31 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28 te Terneuzen. Ook na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Na een geduldig gedragen ziekte is door de Heere van ons weggenomen mijn geliefde dochter, onze zus, schoonzus en tante. echtgenote van Kees Verhelst 30-07-1954 02-07-2014 Terneuzen: M. Corbijn (in herinnering) M. Corbijn-de Kraker Terneuzen: Mientje de Bat-Corbijn Jaap de Bat Zaamslag: Ko Corbijn Marie-Anne Corbijn-de Putter Neeltje de Zeeuw-Corbijn (in herinnering) Adrie en Petra de Zeeuw Neven en nichten Terneuzen, 02-07-2014 9 Van der Hooft Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 f sneu Na een kort ziekbed is on^e gewaardeerde collega en mede oprichter Pugo/WPM overleden Bestuur, medewerkers en aangesloten organisaties van het Watchers Platform voor de Minima. Vlissingen, 2 juli 2014 f??*.?-'. S MK Schoorkenszandwcg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 H: infoffl vanderhoolIuitvaartxorg.nl W: www.vanderhoolluitvaarlzorg.nl I Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43