Rhonecruises Supercompleet naar Madeira Met ontbijt diner! alt ft 248,-p.p. 8-daagse cruises, Cruiseschip HS Bellefleur pzc.nl/webwinkel reizen cruises 8 dagen vanaf 629 8 t/m 22 dagen Portugal inclusief vliegreis, transfers en 4-sterren hotel GRATIS 3 dagen autohuur t.w.v. 70! pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties wisiisiiiii 700,- voordeel Normaal €1698,- Nu vanaf €998,- p.p Volpension aan boord incl. alle ontbijtbuffetten lunches en diners Excursie voordeelpakket Vertrekdata en prijzen www.kras.nl/LR21401 De wereld is Kras Excursie voordeelpakket Provence Aan boord van uw luxe 4-sterren hotelschip de Bellefleur geniet u van de schitterende uitzichten op het kleurrijke Rhöneland- schap. Tot aan Lyon maakt u kennis met de rivier de Saöne en de omliggende wijn streek van de Beaujolais. Vanaf Lyon bevaart u de Rhone die uitmondt in de Middellandse Zee. Hier bevindt zich het prachtige natuurpark de Camargue. De bewoners van dit natuurgebied zijn vele soorten vogels, witte paarden en fla mingo's. Een excursie naarditgebied is een fantastische ervaring! Natuurlijk meren we ook af in gezellige Franse stadjes als Avignon en Aries. En wat dacht u van een excursie door het ruige rots- gebied in de Ardèche? Een hoogtepunt tijh dens uw Rhönecruise! Vanuit de gezellige salon en vanaf hetZonnedek, zijn de uitzich ten op het voorbijtrekkende Rhöneland- schap adembenemend mooi. Excursies* Gorges de PArdèche Camargue en Middellandse Zee Avignon Pont du Gard Stadstour Lyon Hospice de Beaune Beaujolais wijnstreek en bezoek wijnmuseum Inclusief Transfers per Comfort Class touringcar Neder land - Frankrijk v.v. Volpension verzorging aan boord Deskundige Nederlandssprekende cruise leader Exclusief Toeslagen voor andere type accommodaties Eventuele brandstoftoeslag Excursiepakket (bij boeking voor 248,- p.p. te reserveren) Verzekeringen, calamiteitenfonds en reserver- ingskosten 18,- per factuur Drankjes, fooien en andere uitgaven van persoonlijke aard De in bovenstaand programma genoemde excursies zijn nietinbegrepen inde reissom. U kunt het excursiepakket bij boeking reserveren en betalen. Vertrek 5 sept €1098,- p.p. Vertrek 3 okt €998,- p.p. De reissom is p.p. en gebaseerd op een 2-pers. C-cabine France NU €50,- voordeel Normaal 298,-. Bij reservering boekt u voor slechts€248,-een uitgebreid excursiepakket. Inclusief 7 excursies zoals beschreven op de website, vervoer per luxe touringcar, deskundige gidsen en entreegelden. MooywHiV, Mfüïillc Meer informatie en boeken Ga naarwww.friendshipcruises.nl/wegener of bel 088-13 07 300 Een uitstekend klimaat, prachtige botanische tuinen met de mooiste bloemen en planten, schilderachtige dorpjes en natuurlijk de bekende levada's... dat is Madeira, de 'Parel van de Atlantische Oceaan'! Speciaal voor u selecteerden wij het luxe 4-sterren Enotel Quinta do Sol, op loopafstand van de gezellige hoofdstad Funchal en de chique wijk Lido. Hier kunt u heerlijk rondstruinen in de smalle straatjes en op zoek naar het leukste souvenir in de vele kleine winkeltjes. Uw dagelijkse ontbijt en diner zijn al bij de prijs inbegrepen. Bovendien trakteren wij u, als lezer van deze krant, op 3 dagen GRATIS autohuur t.w.v. 70 bij 2 personen! Dé kans om de mooiste plekjes van Madeira te ontdekken, zoals Camara de Lobos en Porto Moniz. Boek snel! Vertrek van 17 juli t/m 29 december 2014. Lezersprijs nu vanaf €629 nu vanaf 769 nu vanaf €889 8 dagen 11 dagen 15 dagen Ook 12 en 22 dagen mogelijk. Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen Enotel Quinta do Sol**** met gratis wifi Dit stijlvol ingerichte 4-sterren hotel heeft een superlocatie nabij het centrum van Funchal en de gezellige, chique buurt Lido met vele winkeltjes en restaurants. Binnen 10 minuten lopen bent u in het centrum van Funchal. Het hotel beschikt over een receptie, gratis wifi, een restaurant, bar, buitenzwembad met zonneterras, verwarmd binnenzwembad en badhanddoekenservice. Ook is er een sauna, Turks stoombad en fitness. U verblijft in een comfortabele kamer met o.a. tv, airco en marmeren badkamer. U kunt uw huurauto gratis parkeren bij het hotel. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com of ArkeFly, luchthavenbelasting, brandstofheffing, 10 kg handbagage, transfer luchthaven-accommodatie v.v., verblijf in Enotel Quinta do Sol met dagelijks ontbijt en diner, Nederlandssprekende hostess en 3 dagen gratis autohuur vanaf dag 2. Exclusief: vervoer, reis- en annuleringsverzekering, meenemen ruimbagage, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Hoe boek ik deze lezersreis? Ga naar onze webwinkel, www.kras.nl/LR21401 of bel met Kras: 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR21401 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 20 juli 2014.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 40