PZC Prijzenpakket Lezerstour 2014 PZC 14 Drie weken lang kunt u genieten van de 100e Tour de France, die aankomende zaterdag start. Wordt het dit jaar een strijd tus sen Chris Froome en Alberto Con- tador? Of komt er concurrentie uit onverwachtse hoek? Die vra gen houden de komende weken vele lezers bezig. Door mee te doen aan de Lezerstour, het Tour- spel van de PZC, maakt u het vol gen van de Tour de France nog spannender. En bovendien zijn er prachtige prijzen te winnen. Doe mee met de Lezerstour en schrijf uw ploeg in via de speciale websi te: www.pzc.nl/lezerstour De spelregels U stelt een ploeg samen van twin tig renners en u benoemt vijf re serves. Mocht één van de twintig renners niet van start gaan in de Tour de France, dan schuift auto matisch een reserve door naar uw ploeg. Let op: valt een renner tij dens de Tour uit, dan komt daar geen reserve voor in de plaats. De puntentelling ontvangen schriftelijk bericht. Eventueel verschuldigde kansspel belasting zal niet in rekening wor den gebracht bij de deelnemer, maar door Wegener NV worden voldaan. Subklassementen Op de website is er de mogelijk heid een eigen subklassement aan te maken. Dit kan na afloop van de eerste etappe. Met één druk op de knop kunt u vervol gens zien hoe u en uw collega's, vrienden of familieleden het doen. Aanvullende regels - Per persoon mag slechts één ploeg worden ingeschreven. - Deelnemers dienen hun in schrijfformulier volledig en cor rect in te vullen. - Deelnemers dienen in het ver spreidingsgebied van de PZC te wonen. - Prijzen worden niet in geld uit gekeerd. - Deelnemers jonger dan 18 jaar dienen toestemming van zijn/haar ouder of voogd te heb ben om deel te nemen. Om in aan merking te komen voor een prijs, dient deze toestemming schrifte lijk te kunnen worden overlegd - Medewerkers van Wegener NV komen niet in aanmerking voor de prijzen. - In alle gevallen waarin de regels en reglementen niet voorzien, be slist de organisatie. Daarover wordt niet gecorrespondeerd. Inschrijven Inschrijven kan op onze speciale Lezerstour-website: www.pzc.nl/lezerstour. Op deze site treft u na afloop van elke etap pe ook de uitslagen aan. De in schrijving sluit vrijdag 4 juli a.s. om 18.00 uur. Met uw twintig renners kunt u el ke etappe punten scoren. Wordt één van uw renners ritwinnaar, dan krijgt u daarvoor 30 punten. Wordt een renner tweede, dan krijgt u daarvoor 26 punten en zo gaat dat naar beneden volgens de sleutel: 30 - 26 - 22 -19 -17 - 15 - 14-13-12-11-10-9-8-7-6-5 -4-3-2-1 Er is tevens een bonus van tien punten voor de geletruidrager na iedere etappe. Voor het bepalen van de stand hanteren we de uit slag zoals door de organisatie van de Tour de France direct na de etappe wordt gepubliceerd. De standen worden dus niet met te rugwerkende kracht aangepast. Ook met het eindklassement van de Tour zijn punten te verdienen; tweemaal het aantal dat voor een etappe geldt. De bonus voor de ge letruidrager geldt dan niet meer. U moet tevens voorspellen welke renner de gele (winnaar alge meen klassement), de groene (sprintklassement) en de bolle tjestrui (bergklassement) wint. El ke juist voorspelde winnaar levert 50 punten op. Prijzen Met dank aan onze sponsoren hebben we een mooi prijzenpak ket samengesteld. Prijswinnaars 2e t/m 4e prijs Algemeen klassement: www.pzc.nl/lezerstour Waardebon van herenmodezaak Rico Moda te Goes t.w.v. 100,- le prijs Algemeen klassement: Gazelle Allure, limited editions t.w.v. 649,- Vandaag start de Lezerstour! Akkerdaas T aangeboden door: Akkerdaas Tweewielers te Domburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50