1 M X 1 X Cornells Bustraan Cees Cees Bustraan Ze kwam als een bloem Ze werd een Blom Ze ging als een Blom En werd weer een bloem Antonetta Elisabeth Blom - Borghouts Bergen op Zoom, 14 oktober 1933 Dirksland, 27 juni 2014 Weduwe van Leendert Janus Blom Burgh Haamstede: Anna Blom en Rob Delfgaauw Molly Burgh Haamstede: Machiel Blom Amber Correspondentieadres: Moolweg 4, 4328 LC Burgh Haamstede De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op vrijdag 4 juli om 13.30 uur in de PKN kerk, Burghsering 33 te Burgh. Aansluitend is de begrafenis op de Algemene Begraaf plaats te Burgh Haamstede. Na de begrafenis is er gele genheid tot condoleren in het Duinhotel, Torenweg 1 te Nieuw Haamstede. - Netty hield van bloemen - Op 27 juni jl. overleed mijn moeder, mevrouw A. E. Blom - Borghouts Zij richtte ruim 50 jaar geleden samen met mijn vader, «ac neer L. J. Blom Camping Duinrand op. Mede dankzij haar stuwende kracht groeide camping Duinrand uit tot de huidige onderneming. Tot het laatst toe bleef zij sterk betrokken bij het bedrijf. Wij zullen haar groot zakelijk inzicht erg missen. Namens: Duinrand Recreatie B.V. C.S. Import Maatschappij B.V. Chalet Store B.V. Machiel Blom, directeur Ko Wielemaker Jakobus Ko van Loenhout X Ko van Loenhout Enige en Algemene kennisgeving In verzorgingshuis Rustenburg is, na een liefdevolle verzorging, overleden onze lieve vader, opa, overopa en zwager Jan de Schipper weduwnaar van W.J. de Schipper-Looij in de leeftijd van 94 jaar. Helmy Stroosnijder-de Schipper Co Stroosnijder Lady Ethel en Bert Michel Danny Jeannot en Yolanda Lauren Rinus den Engelsman Middelburg, 30 juni 2014 Correspondentieadres: Prinsenlaan 114336 HH Middelburg De crematieplechtigheid zal in familiekring plaatsvinden. Langs deze weg stellen wij u in kennis van het onverwacht overlijden van mijn lieve partner en onze vader sinds 1995 weduwnaar van Magdalena Pieternella Bustraan - Versluis in de leeftijd van 72 jaar. Eschweiler (D): Willemstad: Kamperland: Rita Hilgers Wilfried en Bernice Josi en Mario en kleinkinderen Kees en Han Margret en Jan Sara, Hanna 26 juni 2014 Correspondentieadres: Veerweg 145,4493 AR Kamperland Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op vrijdag 4 juli van 13:00 tot 13:45 uur in het Casembroothuis aan het Alexiaplein 3 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis zal de familie zich in besloten kring terugtrekken. Met droefheid geven wij u kennis dat, na negen dagen van hoop en vrees, plotseling in Aken is overleden onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Rita, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg Adrie (in herinnering) en Sien Kapelle Leun en Piet Chilliwack BC Rijn en Rinus Kamperland Anton (in herinnering) en Basti Vrouwenpolder Freek (in herinnering) Suus en Jan Dordrecht Marja en Jan Kamperland Greta (in herinnering) Aagtekerke Piet en Suus Vlissingen Corrie en Kees (in herinnering) Gouda Nettie Kamperland Naantje (in herinnering) Coby (in herinnering) Kamperland Ko en Jannie Chilliwack BC Wilma Kamperland Nellié en Rinus Middelburg Dini en Tino Goes Joke en Henk Neven en nichten Jan Joosen 34 I dinsdag 1 juli 2014 kijk ook op Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. Heel rustig is van ons heen gegaan onze oom oud melkhandelaar te Vlissingen Koudekerke, 25 juli 1924 Vlissingen, 25 juni 2014 Namens Ko willen wij het team van Rustenburg hartelijke danken voor de goede zorgen. Florus en Reina Wielemaker-Steensma Johan Ingrid en Hans, Seth Correspondentieadres: Kemphaan 14 5508 LE Veldhoven Er is gelegenheid afscheid van Ko te nemen op vrijdag 4 juli van 11.15 tot 11.45 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst waarin wij hem herinneren zal om 12.00 uur worden gehouden in de aula van het uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleren, hierna wordt Ko door ons naar het crematorium begeleid. -Geen bloemen- Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen kunt u deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Na een energiek leven, vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis, dat na een kort ziekbed toch nog onverwachts is overleden onze lieve zorgzame vader en opa weduwnaar van Willie van Loenhout-de Veij in de leeftijd van 85 jaar "wat zullen we je missen. Marleen en John Danielle en Rob Daphne Marcel Natascha, Fabian, Kaley Een speciaal woord van dank voor de medewerkers van team groen van Zorgstroom. Vlissingen, 29 juni 2014 Correspondentieadres: Paardenstraat 52, 4381 AJ Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen op donderdag 3 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Op vrijdag 4 juli zuilen we hem om 11.00 uur met woorden en muziek herdenken in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Lieve Opie je wordt nooit vergeten. De Hemel is weer een ster rijker geworden. Love jou. Danielle Daphne Toch nog onverwachts moeten wij afscheid riemen van mijn dierbare zwager, onze oom en oudoom Vlissingen, 30 juni 2014 Jaap (t) en Nel van Belzen kinderen en kleinkinderen Nova Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze lieve zwager, oom en neef Rinus Joosen t Rie Joosen-van Liere Bep Zuidweg-Joosen t Jaap Zuidweg t Piet Joosen t Janny Joosen-Wiskerke Ko Joosen t Jo Joosen-van Kruiningen Jan van Kruiningen Plonie van Kruiningen-Goedegebuur Janny Eversdijk-van den Brink Johannes Eversdijk t neven en nichten Krabbendijke, 29 juni 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34