istc b, verdelen' Het mediaweekeinde van Hans de Boer Protesten tegen bestand Oekraïne Ontdek Aruba IN HET NIEUWS 3 799 949 999 Zonvakanties .i» werkt DEN HAAG - De nieuwe voorzitter van VNO-NCW wist afgelopen weekeinde de media massaal naar zijn hand te zetten. Interviews met hem stonden in vrijwel alle landelijke en regionale dagbladen op de voorpagina's. Een greep uit de meest saillante uitspraken. Diverse media: „Klijnsma chan teert ondernemers door hen te verplichten arbeidsgehandicapten in dienst te nemen als zij er niet in slagen 100.000 banen beschik baar te stellen." Regionale kranten: „Iedereen is maar in de Wajong gemikt." NOS: „De belastingen (voor mid deninkomens) zijn veel te hoog." Trouw: (Over sociaal akkoord) „Je moet geen knollen voor citroenen verkopen. Er staat een handteke ning, maar als de politiek dit nog een keer flikt, zeg ik: zoek het maar uit." Telegraaf: „Ik wil het collectieve niveau lager hebben. De cao moet veel soberder worden dan hij nu NRC: „Ik ga Wilders binnenkort eens uitnodigen voor koffie." (over de anti-islamstickeractie) Volkskrant: „Hou meer plaatsen in de sociale werkplaatsen be schikbaar." ANP: „Het is een storm in een glaasje water. Er is ophef over iets dat ik nergens heb gezegd, terwijl die interviews volstaan met posi tieve plannen over economische groei en banen." Het staakt-het-vuren geldt voor alsnog tot vandaag 21.00 uur loka le tijd. Het is nog onduidelijk of de sinds 20 juni geldende wapen stilstand dan een tweede keer wordt verlengd. Ondanks het staakt-het-vuren zijn afgelopen weekeinde zeker vijf militairen omgekomen en ruim twaalf gewond geraakt bij beschietingen van controleposten in de opstandige stad Slovjansk. Volgens een leider van de pro-Russen in Oost-Oekraïne, Mi- roslav Roedenko, zou het bestand alleen beogen het regeringsleger betere posities te laten innemen voor een nieuwe slag tegen de pro-Russen. Gisteren meldde een prominente militaire deskundige in Kiev dat het Oekraïense leger een Russisch onbemand verken ningsvliegtuig (drone) uit de lucht had gehaald in het grensge bied bij Loehansk. President Porosjenko kondigde za terdag de grootste grondwetsher vormingen in twintig jaar tijd aan. Veel macht en taken zullen worden overgedragen van cen traal niveau aan regionale en loka le overheden. Het is voor het eerst sinds de ja ren '90 dat de president en het parlement aan macht verliezen, al dus Porosjenko. Op een belang rijk punt komt Porosjenko de pro-Russische Oekraïners niet te gemoet: Oekraïens blijft de enige officiële landstaal. De wereld is Kras J '- V" Tot 3S0,- korting p.p.! 4 9 dagen v.a. V Ga naar Kras.nl/ai of bel 0900-9697,scpm MAANDAG 30 JUNI 2014 r leider werkgevers m **Mi - - ECONOMIE 19- stevig in. „Geen is.„ KIEV - Honderden mensen hebben gisteren in de Oekraïense hoofd stad Kiev tegen een verlenging van het staakt-het-vuren geprotes teerd. Ze willen dat president Pe- tro Porosjenko de stilgelegde 'anti- terreuroperatie' tegen pro-Russi sche separatisten in het oosten van Oekraïne hervat. pagina 7: Vrijlating past Moskou beter In Kiev is gemeld dat in het grensgebied bij Loehansk een Russische drone is neergehaald Witte stranden, een blauwe zee en luxe resorts op dit Happy Island! Bij Kras vindt u een uitgebreid aanbod aan reizen! Aruba Blue Village** Appartementencomplex met een rustige ligging in Aruba Noord Op loopafstand van Eagle Beach 2 zwembaden, restaurant en een supermarktje Zie: Kras.nl/31516 Talkof the Town**** Intiem en populair hotel aan de rand van Oranjestad en bij Surfside Beach Gratis wifi, zwembad en een restaurant Inclusief ontbijtbuffet Zie: Kras.nl/31511 Renaissance Resort Casino***** Luxe hotel in Oranjestad met privé-eiland Familie- en apart adults-only gedeelte 3 zwembaden, 7 restaurants en gratis wifi Klantbeoordeling 8,7 Zie: Kras.nl/31114 9 dagen v.a. 9 dagen v.a. 9 dagen v.a. JE**"*-' Prijzen per persoon o.b.v. 2 personen exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 3