■■li <1 dlensenlinq.nl Colofon Familieberichten amilieberichten ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Met verdriet geven wij kennis van het plotseling overlijden van Hans van de Plasse Johannis 1 augustus 1944 -1 27 juni 2014 Vader en opa van: Roosendaal: Nathalie Lie-van de Plasse (oe Lie Brian, Sara Dierbare broer en zwager van: Oost-Souburg: )aap van de Plasse Joke van de Plasse-van den Dries Kapelle: Janny Dommisse-van de Plasse Henk Dommisse Heinkenszand: Jan van de Plasse Corrie van de Plasse-Bliek Nieuwdorp: Ko van de Plasse Corrie van de Plasse-van de Voorde Kwadendamme: Maarten van de Plasse Marga van de Plasse-Nagelkerke Heinkenszand: Hanna Bolier-van de Plasse Hans Bolier Kattendijke: Cathrien van de Plasse Neven en nichten Prinses Beatrixstraat 7,4455 AR Nieuwdorp Correspondentieadres: Vreelandsedijk 17,4434 NK Kwadendamme De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 2 juli om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 14.50 uur aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Hans v/d Plasse 0118 46 22 05 HEERE! maak mij bekend mijn einde, en welke de mate mijner dagen zij; dat ik wete, hoe vergankelijk ik zij. Psalm 395 Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde,* geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensperiode, door de Heere op Zijn dag is thuisgehaald mijn innig geliefde, trouwe man, onze dierbare vader en onze zorgzame opa Jan Joosen echtgenoot van Neeltje Johanna van Kruiningen in de leeftijd van 79 jaar. Krabbendijke: N.J. Joosen-van Kruiningen Krabbendijke: Anja en Bram Koeman-Joosen Christian Eline en Ellen Marije en Lauwrens Goes: Ellen en Rian Koole-Joosen Matthijs Reinier Emma Daniël Krabbendijke: José en Paul Matthijsse-Joosen Ruben Naomi Levi Krabbendijke: Pieter en Marjolein Joosen-Boone Demi Jaïn Veerle Goes, 29 juni 2014 Zorgcentrum Ter Valcke Correspondentieadres: Aalbessestraat 42a 4413 DE Krabbendijke De rouwdienst waarbij u wordt uitgenodigd, wordt D.V. donderdag 3 juli om 14.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk, Kerkpad 1 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condo leren. Geen bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Valckevoor de liefdevolle verzorging kijk ook op in liefdevolle herinnering Hasselt: Arie van de Plasse Plotseling is overleden ons biljartlid Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden L.B.V. www. hjobse-uitvaa rtn I www.basisuitvaart-zeeland.nl Uitvaartverzorging H. Jobse maandag30juni 2014 27 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 27