Familieberichten rïlensenlinq.nl - Y Maria van Sluijs Met droefheid melden wij u het heengaan van DE HEER HANS DONKER CURTIUS weduwnaar van mevrouw Lut Vandeputte geboren te Bussum in Nederland op 22 september 1937 en overleden in het A.Z. Zeno, campus Knokke-Heist op 26 juni 2014 Rob en Ugenie Donker Curtius-De Meulder Tianda Meghan Kevin Shannon zijn kinderen en kleinkinderen Zijn broers, schoonbroers, schoonzussen, neven, nichten en aanverwanten van de families Donker Curtius en Vandeputte De uitvaartplechtigheid, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden in de aula van het cremato rium 'Blauwe Toren', Zeelaan 2 te Brugge op donderdag 3 juli 2014 om 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid. U kan Hans tot dinsdagavond een laatste groet brengen en het rouwregister tekenen in het uitvaartcentrum Bleyaert, Natiënlaan 85 te Knokke-Heist, elke dag van 14 tot 18 uur, behalve op zondag van 10 tot 12 uur. In plaats van bloemen stellen wij een donatie aan K. W.F. Kankerbestrijding Amsterdam erg op prijs, NL92INGB0000012817. Correspondentieadres: Prinsenlaan 55,4336 Hf Middelburg, Nederland Lucie Droste - Schroen 20-09-1932 28-06-2014 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Bedroefd om het grote verlies, maar dankbaar voor de liefde en zorg die hij ons heeft gegeven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze geliefde, zorgzame vader, schoonvader en opa Adriaan Dronkers sinds 11 mei 2010 weduwnaar van Adriana Meijer in de leeftijd van 84 jaar. "De Heer is mijn Herder" Westkapelle: Frans Dronkers Wilma Dronkers-van der Vorst Adriaan en Sanne llana William H.I. Ambacht: Jan Dronkers Elma Dronkers-Stehouwer Walclef Yvalson Westkapelle: Adri Dronkers Saskia Dronkers-Provoost jurgen Isa 28 juni 2014 Correspondentie-adres: De Casembrootstraat 47,4361 AS Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 3 juli om 12,15 uur op de algemene begraafplaats te Westkapelle. Indien u de rouwdienst en de begrafenis wilt bijwonen, wordt u verzocht om 11.00 uur aanwezig te zijn in de "Moriakerk", Markt 67 te Westkapelle. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in boven genoemde kerk. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lange periode van ziek zijn die hij zeer moedig heeft gedragen is overleden mijn broer, zwager en onze oom A. DRONKERS in de leeftijd van 84 jaar Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn kinderen en kleinkinderen Kapelle: J. Dronkers en J. Dronkers- de Nood Poula en Rob Kylian en Dimitrie Leonard en Agnieszka Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang mochten behouden, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze moeder, oma en overoma sinds 7 mei 1987 weduwe van Abraham Maliepaard in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Yerseke: Corrie en John Gunter-Maliepaard Jürgen en Jacqlien Danilo Mariska en Björn Noëlle, Justin Björn Colinda en Sebastiaan Jayden Vlake: Kees Maliepaard Carlo en Carola Armand Tholen: Rinus en Gerarda Maliepaard-van den Berge Arjan Mariëlle en Leendert Richard "Onze dank gaat uit naar het personeel van Buitenhof voorde goede en liefdevolle verzorging aan moeder gegeven" Tholen, "Buitenhof", 27 juni 2014 Correspondentieadres: Familie M.K. Maliepaard, Luchtenburgseweg 16 4691 PA Tholen De afscheidsdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 3 juli om 11.00 uur in het verenigingsgebouw "De Rancke" Kerkpad 1 (naast de Jumbo in de Dorpstraat) te Krabbendijke. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd verenigingsgebouw. Geen bloemen Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. kijk ook op Verdrietig door zijn overlijden op 23juni 2014 hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom Frans Nieuwersteeg Echtgenoot van Koos Nieuwersteeg-Baas Wij wensen Koos en de kinderen veel sterkte toe. Jo Wijkhuijs-Baas Corrie Flipse-Baas Gré Baas-Koppejan Marie en Rinus de Groot-Baas Helma Baas Koos Baas-Wisse Ko en Nel Baas-van Belzen Carin en Frans van der Heide-Baas Neven en nichten 20 maandag30 juni 2014 Enige en algemene kennisgeving. Zij was al lang zichzelf niet meer zij kon het niet meer aan we hoopten, zittend bij haar bed dat zij maar dood zou gaan en na haar laatste zucht was het of zij haarzelf hervond alsof zij op de drempel van een ander leven stond wij zijn even blijven kijken zijn even blijven staan en voelden iets van 'n wonder door de stille kamer gaan. weduwe van E.J. Droste Rust, vrede en geen pijn meer. Houden van je, goede reis tot later Edjan en Sylvia Koen, Vera, Bas Gérard en Marja Correspondentieadres: Zuidwateringstraat 6, 4389 TV Ritthem Op woensdag 2 juli is er van 11.00 tot 12.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen en informeel condoleren in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Daarna zal de crematie in besloten kring plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 26