WK in Brazilië Concert at Sea weer weergaloos Muggenziften All Inclusive Beierse Woud Sport 4 en 5 Autovakantie Duitsland MAANDAG 30 juni 2014 Meer zon en warmer 19 Danny Vrolijk is de lachende zesde Nazorg militairen kan nog veel beter Het Nederlands elftal is gisteren in de achtste finale van het WK voetbal op miraculeuze wijze ontsnapt aan een nederlaag tegen Mexico. Pas in de laatste tien minuten werd een 0-1 achterstand omgezet in een overwinning. Wesley Sneijder en Klaas-Jan Huntelaar (strafschop) schoten Oranje naar de kwartfinale. DESTELLING UW MENING 230 reacties Ik ben trots op Concert at Sea KEULEN - Een eenarmige fietser heeft in Keulen een boete gekre gen omdat zijn flets volgens de agent niet de wettelijk voorge schreven tweede handrem heeft. De man wil de boete van 25 euro terug, zo meldt een Duitse krant. BROUWERSDAM - De negende edi tie van Concert at Sea was er een om in te lijsten. De Britse bands Passenger en Bastille maakten hun faam waar en Bief slaagde er weer in om met Cover at Sea op tredens van 'special guests' als Ste- vie Ann te regelen. Op het 'Strand- podium' verraste de gastheer zelf met een intiem optreden. Bezoe kers roemden de relaxte sfeer en wachten met geduld op hun favo riete band. De tiende editie van Concert at Sea is op vrijdag 26 en zaterdag 27 juni gepland. Kras.nl/53079 of bel 0900-9697iscPm 1688"555530 Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 151 Los nummer 1,95 Abonneeprijs 1,07 Op he nipper t De wedstrijden van gisteren: Nederland - Mexico 2-1 Een verslag van het duel Costa Rica - Griekenland is te lezen op www.pzc.nl/epaper De wedstrijden van vandaag: Frankrijk - Nigeria 18.00 uur Duitsland - Algerije 22.00 uur Louis van Gaal heeft nog niets fout gedaan tijdens dit WK Reageer op pzc.nl ONEENS ■■^■148% Al het nieuws over het WK op pagina 1 t/m 9 van het sportkatern Wesley Sneijder gaat uit z'n dak, nadat hij de gelijkmaker van Oranje heeft gemaakt, foto HH Actuele verslagen ook op www.pzcnl/wk2014 pagina 14 en 15: Passenger pakt Concert at Sea helemaal in Op naar de tiende editie pagina 16 en 17: Vooral de goede sfeer valt in smaak bij bezoekers CAS www.pzc.nl: Meer over Concert at Sea Het 3-sterren Hotel Ferien Vom Ich ligt aan de rand van Pürgl, midden in het natuurrijke landschap van het Beierse Woud. Inclusief ontbijt, lunch, diner en diverse drankjes Hotel met zwembad, sauna en gratis parkeergelegenheid Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1