I 3 Op naar de tiende editie Politie tevreden over incidentenvrij verloop CAS sH ZEELAND 15 i- BROUWERSDAM - Had deze editie van CAS al veel 'plussen' (voor het eerst twee volledige dagen, extra activiteiten op een stuk strand), volgend jaar bestaat het festival tien jaar en dat moet na tuurlijk ook iets bijzonders wor den, zegt bassist Peter Slager van Blof. Hoe en wat, daar valt nu nog wei nig over te zeggen. „We zullen wel extra budget uittrekken, dat is zeker", zegt Slager. Het wordt zo zachtjes aan lastig om een aan sprekende line-up met nieuwe na men samen te stellen, erkent hij. Op het affiche van deze editie stonden veel artiesten die al vaker op de Brouwersdam optraden. „Het heeft twee kanten; je wil graag de publieksfavorieten boe ken, maar tegelijkertijd moet de ene editie niet inwisselbaar wor den voor de andere", geeft Slager aan. „De Nederlandse top is eigen lijk iets te smal." Een volledig tweedaags festival be valt in elk geval goed. „We waren echt verbaasd hoe vol het vrijdag aan het begin van de middag al stond bij Cover at Sea", zegt de bassist en tekstschrijver. Het is volgens hem nog te vroeg om eventueel verder uit te breiden naar drie dagen. „Maar ik sluit niks uit, zeg nooit nooit." Een grote buitenlandse artiest voor CAS tien ligt voor de hand, maar is niet zo makkelijk te rege len. „Je bent toch afhankelijk van wie er toert. En al zou je bijvoor beeld Coldplay hierheen halen, dan wordt het al gauw een Cold- playconcert met iets eromheen." Is een integrale uitvoering van het eerste - of een ander belang rijk - Blof-album, wat tegenwoor dig een trend lijkt in muzikanten- land, dan wellicht een idee voor de jubileumeditie? Slager lacht. „Geen haar op onze hoofden die er aan denkt om ons eerste album integraal te spelen. En ons sleutel album, dat moeten we nog ma ken." BROUWERSDAM - De politie kijkt tevreden terug op Concert at Sea op de Brouwersdam. Het festival is zonder noemenswaardige inci denten verlopen. Omdat Concert at Sea enorme aantallen mensen op de been bracht, dit jaar zo'n 70.000, is de politie-inzet op beide dagen ge coördineerd door een Staf Groot schalig en Bijzondere Optreden (SGBO). Agenten waren bij het evenemen tenterrein aanwezig en vooral be zig met toezicht en hulpvragen. Op het terrein zelf waren beveili gingsdiensten actief. Ter plekke was goed en regelmatig operatio neel overleg met medewerkers van de festivalorganisatie, Rijks waterstaat, brandweer, geneeskun dige hulpverlening en gemeente Schouwen-Duiveland. Zaterdagmorgen rond 0.45 uur kwam een 36-jarige vrouw uit Bruinisse bij het tunneltje aan de Kuijerdamseweg ten val. Ze kwam met haar hoofd op asfalt te recht en is met een hoofdwond naar een ziekenhuis in Rotterdam gebracht. Zaterdagavond om 22.15 uur werd op de Dammenweg een 26-jarige man uit Colijnsplaat aan gehouden voor baldadigheid. Hij kreeg een bekeuring van 150 euro. Executieverkoop MAANDAG 30 JUNI 2014 Passenger, artiestennaam van de Britse singer-songwriter Mike Rosenberg, wist het publiek met alleen zijn akoestische gitaar en karakteristieke stemgeluid volledig op zijn hand te krijgen, foto's Ronald den Dekker door Luc Oggel Ilse DeLange en Paskal Jakobsen in duet tijdens Calm after the storm. Jakob- sen bleek een verdienstelijke surrogaat-Waylon. Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 15