PUZZEL 27 DOORLOPER QUIZWOORDZOEKER SUDOKU SAMURAI OPLOSSINGEN OPLOSSING *4 ZATERDAG 28 JUNI 2014 vtrticaa! I streek bewegingsvrijheid uiting van verrassing een andere mening hebbend bolgewas verstoteling slee j Oude Testament senior dansmuziek sintel 4 spoedig selenium bevriezing van de salarissen dwarsmast grote afstand uitroep van verwondering - kloosteroverste zangstem 6 ooruil haarversteviger flauwekul 7 reclamefilmpje meegaand - opening in een muur vogel 8 wens peulvrucht zelfzuchtig mens verbrandingsrest 9 levenslucht Europese Investeringsbank woning hondenras 10 ten tijde van nakomeling boterton vertrekpunt op vliegveld 11 en omstreken 4 brandstof kikvorsman II blind van smalle latjes - dialect landbouwwerktuig 1| insect dubbel mij 14 verpachter van land bordspel familielid 15 opruien - sterk glanzend glas. horlsofltaal I paard insect a ingang wapen Europees Parlement 3 plagerij kuiltje bij golfspel koffer 4 taal indiaans symbool gave niet werkelijk wildbraad hoger onderwijs 6 eenheid van lichtgevoeligheid noot gezocht item maanstand 7 achterzijde uitroep takje bij geen gehoorvrucht 8 muzieknoot spits bevallig aantal bladzijden 9 spinnenwebdraden deel van het servies 10 jong dier teleurgesteld houtvezelplaat Arabische vorst II vlaktemaat autowegaansluiting op dit moment - rijstgerecht \i gok band zwarte delfstof bijl 13 paling ouder rund opdracht burcht 14 krul getuigschrift koningin-regentes IJ drijvende woning mythologische figuur wollen stof geheel. Wie presenteerde vijftien jaar lang 'AVRO's Toppop? Waar staat de A van ANP voor? (8) Vul in:Smith and Jones. (5) Ander woord voor het televisie scherm waar we naar kijken. (5) Wat is de voornaam van de presentatrice Maasland? (7) Vul in: Dieuwertje Blok is het... van het Sinterklaas journaal. 7) Hoe heette de politieagent in de serie 'Swiebertje'? (8) Wat voor dier is Skippy? (9) Welke tv-hond had Jeff, Timmy en Corey als bazen?(6) De weg naar welke plaats zocht o.a. Lidwientje Walg in de jaren 70? (7) NCRV-programma dat om ongeveer tien uur werd uitgezonden. (6,4) Zo wordt de tel lende vampier uit Sesamstraat ook genoemd? (2,5) Ook wel de 'quiz der quizzen' genoemd. (4,4,6) Hoe heet het huis waar Rik Felderhof zijn gasten ontving? (5,9) Wie kreeg als bijnaam 'terror' in seizoen één van De Gouden Kooi? (4) Ander woord voor een rechtstreekse uitzending. (4) Vul in: De zwakste Vul in:Bobbie en de rest. (5) ONM- GTST - The Bold and the Beautiful (4) RTL-serie over o.a Teun Metzen Jan tje Kruimel in een gevangenis. (14) Rowan Atkinson als klunzig heerschap. (2,4) Gekozen tot beste kinderserie van de vorige eeuw. (14) Spijkerman - Van Gelder - Wouterse (4) Politieserie die zich afspeelde in Rot terdam met o.a. Linda de Mol. Welke legendari sche held laat altijd een 'Z' als kenmerk achter? (5) Wat is de voornaam van c actrice Seymour? (4) In welke tv- komedie speelde de familie Bol-Buys de hoofdrol? (8) Avonturenserie overeen slimme dolfijn. (7) Denksport De Sudoku Samurai bestaat uit vijf sudoku's waarvan enkele blokken elkaar overlappen. Vul de Sudoku Samurai zo in, dat bij alle vijfde sudoku's in elke rij, elke kolom en elk blok van 3x3 vakjes de cijfers 1 tot en met 9 één keer voorkomen. Sudoku Samurai Quizwoordzoeker 1 anisette a appelsap 3 bitter 4 boerenjongens Bordeaux borrel 7 bronwater 8 champagne 9 cider 10 citroen 11 cognac li cola ij elixer (4 frisdrank 15 grenadine 16 jenever 17 koffie 18 kriek 19 kwast 10 medoc 11 mineraalwater n nectar tJ pint 14 rioja 15 sherry slaapmutsje 17 thee 18 toverdrank 19 trappistenbier De drinkbeker tot op de bodem ledigen. Filippine A Viktor en Rolf B Liza Plat t persvrijheid D dagboek t vijfde F bruidssuiker G slagkooi H hamburger I gezinsauto J libido K planetarium Opvoedkunde. Doorloper Cryptogram Werknemer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 87